Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Style Uo Kingdom Reborn Ve Mondain's Legency Sphere Taban Sunucusu

Styleuo

Öne çıkan mesajlar

Merhaba Arkadaşlar..

Öncelikle Bu Yazıyı Yazmadan Önce Başlıca Bana 5 Sene içerisinde yardım eden
Tüm Arkadaşlarıma Yardımlarından Dolayı Teşekkür Edeceğim(Alpex,Özellikle Xxwerswoodx=Hamit Kardeşimin çok yardımlarını gördüm.)Noxier,Delinquen,Doğan)'Arkadaşlarıma Script Yazarken
Zorlandığımda Karşılıksız Yardım Ettiklerinden Dolayı Teşekkur Ederim.Sitemin Yapımında Serverı olmasına rağmen elinden gelenin
eniyisini yapan arkadaşımız Edomir Uonun sahibi Tycondrious"a 1 Haftadan fazla uğraşıtıgından ve hayalimdeki siteyi yaptığından
dolayı teşekkür ederim. Kafamdaki map düşüncesini yılmadan 1 yıl bekletmişde olsa sabah akşam okulunu ekip bu sunucunun mapinda
emehi geçen Kingdom,Pyschiqopath,Arkadaşıma teşekkürlerimi sunarım.

Sunucu Web Adresi www.styleuo.gen.tr Sitemiz Oyun arayuzumuzle aynı goreseli andırıyordur
Forumumuz aktif Site Ve Sunucu 10 GUN Içerisinde aktif..

Skill Total:7000 225 Stat
Sunucu Bilgisi: Power Play

Sunucu Bilgisi

Sunucu Mysql Tabanli Ağırlıklı Power Play Sunucusudur.Ultima Online Versionlarından Kingdom Reborn'u Andıran Ve Sphere
tabanlı Olan sunucu göresel zevk görüntüsüyle daha önce yaşanmamış kullanılmamış sistemleriyle siz oyunculara kapsını çok yakında
açacaktır.Kıyafet,Map,Statick süslemesiyle 3dyi andıran sunucu fazla abartıya kaçılmadan sade ve ultima dışına çıkmayacak sistemleriyle
sosaria mapıyla açılacaktır..

Web Sistemlerimiz

oyun içinde geçen dialoglar konuşmaların 1 gün sonra yayınlandığı istatistik sayfası
Guildler icin ozel sayfa
Tamingler için şuanda hangı spawn aktif sayfası
Web site uzerınden buying sistemi (pazar vendorları için beta aşamasında)
oyun içi item para bilgi sayfası
Jaildeki oyuncuları gösteren ve kaç dk suresi kaldığını belli eden jail sayfası

Oyun adına birkaç görüntü mapın bize ait oldugunu gosteren çalışma resimleri ve Paperdol ws görüntüleri..

Arayüzümüz..Clientte Kopmaları %99 Fixledik..

Mapımızdan örenkler..Ve Çalışmamızın Belirli Kısımlarından örnekler

SILIK OLAN YERLERI ÇALINTIDIR DIYECEK OLAN ARKADAŞLARA TOPİCİ KİRLETMESİNLER DİYE CVP VEREREK BAŞTA ENGEL KOYMAK ISTEDIM
MAPIN TUM YAPIMININ GORUNTUSU MEVCUTTUR..

Huesın kafayı yedırttıgı an bu renk hatası yuzunden yaklaşık 2 gunluk emegımız boşa gıttı

Görevli Jail aLanı

Sıra Geldi Sistemlerimizi Anlatmaya.

2,3 Sistem anlatıp geçeceğim geçrekten 5gunun yorgunluğu üzerimde..

Özel bonuslar
Warior bonusları
Warlock Bonusları
Mage Bonusları
Flash gözlük:Flash gozluk şarj olan ve genelde wariorların craftların ışıne yarıcak bir takıdır onu taktıgımızda paperdolda gözlük ögrünmekte oyun ıçındede belli olmaktadır Inscription karakterlerın şarj yazmasıyla şarj olan bu gozluk basıt birkaç itemden yapılmaktadır..
Cove Şehri:Cove Şehir Rpcıler adına tasarlanmış ve Cove staffımız tarafından unvan verilen en iyi Role play başarısı sergileyen
Krallık tacıdır. bu arkadaşımız cove şehrindeki [fisher,tailor wb crafted alanları role play yapan arkadaşlarımıza kiralatabilmektedir.
Gelirin %10 u bu krala giden sistemde kral istediğinin yetkisini alabilir ve düzenleyebilir,Bazı Arkadaşlar Rpyi Yarattığını sanarak
Rpnin ne oldugunu bilmez ve bu satıra anlamsız msj atabilirler fakat Rp ortama ayak uydurmaz Sen ortamaya ayak uyudurursun.

Staff Dağılımı:Staff Sistemi şehirlerden gelen pagelere bakan stafflara yapılmış bir sistemdir örneğin britain staffı x ise
cove staffı y ise deluca staffı z dir.Stafflar Bölgesi dışında kesinlikle karışamaz.Stafflar 2 şehirden fazla şehre bakamazlar
bu ssitemi yaparak oyundaki staff sorununu hallederek işi çevirebilen arkadaşlarımızı daha çok page gelen şehre görevlendirerek
oyunu yeni kavrayan arkadaşlarımızada deneyim kattığımızı duşunuyorum..

Sea Dungeon:Bildiğiniz gibi Sea adındanda anlaşıldığı gibi Sosaria mapının boş alanlarında bulunan etkisiz yerleri
Deniz altı Dungeonu yaptık. Bu alanda Sea Serpant Boss çıkamktadır ve bu alanda armora göre hava basıncı mevcuttur örneğin
bir warior 100 armoruyla deniz altında 15dk durabiliyorsa bir pure mage deniz altında 25 dk durabiliyor.Deniz uo saatine göre
(Britain ve delucada bulunan)saatin gösteridi sn ve dk ya göre karanlıklaşıyor. bu karanlık zamana kalan oyuncular karanlık altında ,
ölmümle başbaşa kalıyor.Bu alan zamanla geliştirip daha güzel hale getirilecektir.

Jail Sistemi:Jail Madeni desek daha doğru olur . kufur bug ws şiakyetler sonunda atılan oyuncular burada keyfli bir macera
bekliyor;bu alanda belirli log,balık,kömür toplayıp görevlilerin karnını doyuracak miktarda eşyayi bir araya getirmeden
çıkmak imkansızdır.Şuanda bitme aşamasında olan bu scripte belirli süre mola verdiklerinde guardlar tarafından dayak yeme
gibi espirili bir eklentiyle son bulunacaktır.

Şimdilik Ayrıntılar bukadar bizi izlemeye devam edin Kıyafetler ve setlerin resimleri takıların resimlerini en kısa zamanda buraya koyacağım. www.styleuo.gen.tr şablonumuz sıfırdan tasarlandığından dolayı kodsal
eklenti zamanla yapılıyor site engeç 4,5 güne bitip sunucu engeç sizlere 10 gün içerisinde açılacaktır Sponsorumuz olan fırmayla
1 Yıllık Noter Tasdikli imzalanmış bir belgeyle siz oyunculara en kısa zamanda kavuşmayı diliyoruz:

Style Uo Oyun değil bir yaşam tarzıdır

Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
Ss leri inceledim.Bunların hic biri ne KR ile alakalı..Nede ML ile baslık ne icindekiler ne.Sacma sapan bişi.KR 2d degilki resmen bildigimiz sphere tarzı server bu ?.Mondein LEgacy ilede uzakdan yakından alakası yok :P ..Bence bir tez ortaya atarken araştırın yaw KR nedir Ml nedir diye..komik duruma düşmüşssünüz..
Sosyal ağlarda paylaş

"Sunucu Mysql Tabanli Ağırlıklı Power Play Sunucusudur" direkt wtf dedim.

Ne ML, ne KR , ne SE , ne AOS, ne LBR , ne Renaissance, ne T2A, ne Shattered Legacy , ne BETA ne de pre alpha ile ilgisi yok. Hele 3d demeyin bile 2d oyuna 3d grafiği sadece bizim milletimiz koyabiliyor çok büyük başarımız var dünya çapında sdfsas
Sosyal ağlarda paylaş

tüh abi uo sıtayla yı ben diyicektim.ve her zaman söylüyorum ve tekrar söylemek istiyorum bi serverin tutması için yeni map yada yeni scriptlere gerek yok.seviyeli playeri olsun,craft tamer thief charları kasmak emek istesin hayvani dmgler olmasın o server 70 kişi olsa bile kendi kendini döndürür.
yanılıyor muyum?
Sosyal ağlarda paylaş

Artariel said:

Ne ML, ne KR , ne SE , ne AOS, ne LBR , ne Renaissance, ne T2A, ne Shattered Legacy , ne BETA ne de pre alpha ile ilgisi yok. Hele 3d demeyin bile 2d oyuna 3d grafiği sadece bizim milletimiz koyabiliyor çok büyük başarımız var dünya çapında sdfsas

hani 3d clienti hiç görmesem anlıaycagım KR 3d client,KR yi sanırım bu arkadaslar sürüm sanmış,Ultimanın yeni clienti KR sürüm degil,istiyen KR alıp 3d oynuyor istiyen almıyor klasik oynuyor.ML ise 2005 de gelmiş bir üst sürüm,Nerede elf ırkı ML ,ise bu..ELF ler yok,artifactlar yok,3 yeni champion yok,Adam kandırmacalardan nefret ediyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

Hermesus said:

Artariel said:

hani 3d clienti hiç görmesem anlıaycagım KR 3d client,KR yi sanırım bu arkadaslar sürüm sanmış,Ultimanın yeni clienti KR sürüm degil,istiyen KR alıp 3d oynuyor istiyen almıyor klasik oynuyor.ML ise 2005 de gelmiş bir üst sürüm,Nerede elf ırkı ML ,ise bu..ELF ler yok,artifactlar yok,3 yeni champion yok,Adam kandırmacalardan nefret ediyorum..

Yalan yanlış öğretmeyle de ilgili. Bu 3d binek 3d grafik olayını da bi deli atmıştı kuyuya herkes peşinden gitti herkes 3d binek demeye başladı lbr bineklerine. Şimdi her grafik eklemeye 3d diyolar o daha da can alıcı. Yeni bir şey eklemeyi de ML sanıyorlar yada sphere.ini den ML optionunu açınca ml oldu sanıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Giovanni said:

uzuluyorum olm bu kadar bos emek...

ya Bilmiyorlarki yaptıklarının ne oldugunu..Boş tabikide..Bilerek yapsalar yüregim yanmaz..Bu kadar bilincsizce hareket edilirse boş olması kacınılmaz,ya insan azcık araştırır ne yaptıgı hakkında fikir edinir,2010 yılındayız internet var herkesin evinde kullanmayı bilmiyoruz.gaflet olarak görüyorum.İnsan bakmaz mı hic ya Google search yaz KR uo diye 300 bin secenek cıkıyor,Mondein legacy yaz 500 bin cıkıyor insan bunlara hiç tıklamaz mı ?..onu gectim.ultima ile bilgilendirici iki cok önemli site var birisi www.uoguide.com birisi http://uo.stratics.com yaw bunları bari incele..YAzık yane ,teknoloji ilerledikce cahilleşiyoruz..Bilgi edinmek kolaylaştıkca bilgiden kacıyoruz,birde genc nesil bu arkadaslar,ben 40 larıma geldim hala okuyorum elime ne gecerse,22 yasında ultima serileri ile tanıştık gönül verdik oyuna,osi acıldıgında 26 27 yasındaydık,hala daha uo yu severim,ve okurum araştırırım.YAzık yane bu cocuklara..
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

Bu arada bir anektod, Ultima çıkalı 31 sene olmuştur.

Richard amca 1974 lerde yazmaya basladı diye biliyorum haklısın,sanırım okuldayken planlıyor.Ve su zamanlarda Richard garriot yeni bir medivial oyun yapıyor diye biliyorum.http://en.wikipedia.org/wiki/Richard_Garriott wiki profilini gönderiyim, buda richardın ve origins gamesin ayrıca ultimanın nasıl dogdugunun kücük bir tarihi kronolojisi :)
http://www.notableultima.com/collectibles/OriginHistory.html
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...