Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İndirimler başlığı!

Sam

Öne çıkan mesajlar

Gog'da D&d kampanyası var

Baldur's Gate 2 Complete
Baldur's Gate: The Original Saga
Dungeons & Dragons: Dragonshard
Forgotten Realms: Demon Stone
Icewind Dale Complete
Icewind Dale 2 Complete
Neverwinter Nights: Diamond Edition
Planescape: Torment

Birini alınca (9.99$) diğeri bedava + Temple of elemental Evil'de yanında. Bende Nwn, baldur ve IW nin cd toplamaları var ama oynamayan kaldıysa bence halen çok eğlenceli vakit geçirtebilecek seriler kendileri. Şu yukarıdailerden sadece demon stone u oynamadım. Dragon shard da çok güzel diyemeyeceğim ama gerisi iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon'da da witcher 2 14.99$, nisanda büyük bir yama getirip bedava enchanted edition yapacaklar,

Buy The Witcher 2: Assassins of Kings and get the Enhanced Edition update FREE April 17th.

What's New in the Enhanced Edition:

Additional hours of gameplay: New major adventures set in previously unseen locations, expanding the story and introducing new characters, mysteries and monsters.

New Game Introduction and Cinematics: All new animations and cut scenes, including a new, three and a half minute pre-rendered cinematic depicting the assassination of King Demavend of Aedirn. BAFTA Award winner and Academy Award nominee Tomasz Baginski brings this key historical event to life, setting the stage for the story told in The Witcher 2.

The Witcher 2, in its most definitive Enhanced Edition, will be available through automatic update for free, for all existing and new users (all new installations will update to Enhanced Edition automatically during game installation process).
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

steamde cities xl 12 10 dolara düşmüş. nasıldır iyi midir simcity çok severdim nasıl bir tad veriyor bu oyun alayım mı?

Bu türü çok sevmen lazım. Simcity'nin çok daha güzel grafikli ve çok daha makina kastıranı düşün. Simcity'i saatlerce oynayıp sıkılmıyorsan bunda da sıkılmazsın.
Bazıları Cities Xl 2011'in aynısı diyorlar ki bencede öyle (Tropico 3 ve 4 gibi).
Ben seviyorum mesela bu türü o yüzden daha önce almıştım indirimden. Ama sevmeyen biri için Steam'de sadece simge olarak kalır.
Genel olarak bence süper değil ama güzel oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...