Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kac para eder? Kim alir? :)

vimpir

Öne çıkan mesajlar

Castiel said:

Hiçbir halta yaramayacak 100 tane char kasmak gerçekten keyif veriyor mu ? Oturup tek bir karaktere yoğunlaşıp onunla uğraşıp keyif almak dururken hamallık edip 80lemişsin karakterlerini.
Guzel kardesim sanane belki bundan zevk aliyorum belki dogru durust bu acc ile oynanmadi bile neden konus disi yazmakta bukadar isteklisiniz anlamiyorum :(
Sosyal ağlarda paylaş

vimpir said:

Castiel said:

Hiçbir halta yaramayacak 100 tane char kasmak gerçekten keyif veriyor mu ? Oturup tek bir karaktere yoğunlaşıp onunla uğraşıp keyif almak dururken hamallık edip 80lemişsin karakterlerini.
Guzel kardesim sanane belki bundan zevk aliyorum belki dogru durust bu acc ile oynanmadi bile neden konus disi yazmakta bukadar isteklisiniz anlamiyorum :(

Doğru dürüst oynanmamış olsa o kadar karakter o levellara ulaşmazdı (/played al hepsinden yaz buraya ben de sana kaç saatte bir karakteri nasıl hale getireceğimizi yazayım dilersen). Diğer karakterlere harcadığın vakti tek bir karakter üzerine harcasaydın bugün gayet güzel bir karakter sahibi olurdun ve oyundan oldukça fazla keyif alırdın. Satmaya kalktığında da gayet rahat şekilde satardın. Bundan zevk alacağını sanmıyorum benim bu karakterlere bakınca gördüğüm tek şey maymun iştahlılık ve kararsızlık. İlk karakteri kasmak zevk verebilir ama bunu tekrar tekrar yapmak hamallık hissi veriyor hepimize haksız mıyım ? Karakter üzerinde pvp/pve odaklı vakit harcamak ondan keyif almamızı sağlıyor. Laflarıma alınmana gerek yok sadece seçiminin yanlışlığını eleştirdim, haksız olduğumu sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Miraul said:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Legion&n=Kebabmeister su kac edio mimiron un kafasi var

male draney olmasini dikkate almadan plz .)

male draenei ve female draeneiyi male draenei yapmak için para ödediğini düşünecek olursak üste para vermen lazım ya da boşver sil sen karakterini.
Sosyal ağlarda paylaş

Castiel said:

Miraul said:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Legion&n=Kebabmeister su kac edio mimiron un kafasi var

male draney olmasini dikkate almadan plz .)

male draenei ve female draeneiyi male draenei yapmak için para ödediğini düşünecek olursak üste para vermen lazım ya da boşver sil sen karakterini.

ben seviyorum ya male draenei, silmesin bedava vercekse ben alırım.

ps, uste para vermesine de gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Castiel said:

İlk karakteri kasmak zevk verebilir ama bunu tekrar tekrar yapmak hamallık hissi veriyor hepimize haksız mıyım ?

haksizsin
vimpiri bilmem ama yavuzla beraber altoholic oldugumuzdan rahatca soyleyebilirim haksiz oldugunu

hem diger classlari denemis oluyorsun ki asil motivasyon bu yeni char yaratirken bizim icin (zaten 80 olmak ve geari orta seviye yapmak artik cok kolay)

hem de yeni karakteri 80 yapana kadar gecen surenin verdigi keyif var
eger bu keyifi almiyorsan zaten anlatilacak bir sey degil
sana uymaz dogrudur ( samde yillarca sirf paladinle oynamisti o yuzden az cok anliyorum senin gibi dusunenleride )

keyifli yani alt yapmak ( gerci bizimkilerin altlik durumu kalmamistir )
Sosyal ağlarda paylaş

Popeye said:

Castiel said:

İlk karakteri kasmak zevk verebilir ama bunu tekrar tekrar yapmak hamallık hissi veriyor hepimize haksız mıyım ?

haksizsin
vimpiri bilmem ama yavuzla beraber altoholic oldugumuzdan rahatca soyleyebilirim haksiz oldugunu

hem diger classlari denemis oluyorsun ki asil motivasyon bu yeni char yaratirken bizim icin (zaten 80 olmak ve geari orta seviye yapmak artik cok kolay)

sana uymaz dogrudur ( samde yillarca sirf paladinle oynamisti o yuzden az cok anliyorum senin gibi dusunenleride )

zevkler ve renkler meselesi herkezin oyundan bi şekilde aldığı haz var ama şahsi fikrim en az 3 çocuk sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

bence herkesin aldigi zevk baska turlu, bazisi tek karaktere yogunlasmaktan hoslanabilir, digerleri de bircok karakteri denemekten. bence de farkli karakterle oynamak, oyunun monotonlugunu gideriyor.

draenei male karaktere de para verilmez sahiden, anca race sex change yapip satarsan belki para eder o zaman =)

bu topicdeki accde bence expansion oncesi cok uygun bi acc, cunku zaten expansion cikinca o kasilan itemlarin bi onemi kalmiycak, belki sadece achiler ve gold onemli olucak.
Sosyal ağlarda paylaş

Popeye said:

Castiel said:

haksizsin

Haksızsın pop, Yavuz ve senin durumun çok çok farklı vimpirinkinden.

Bu arada bana lock kasar mısın? =)))))999
Sosyal ağlarda paylaş

Ben zevk almadığım zaman siliyordum alt charlarımı login olurken orada görmek delirtiyordu beni. Raf gelene kadar alt kasmadım zaten. Şuanda alt karakterim var 2 adet onunda esas sebebi limited try olayı zaten. Main ile vakit geçirmek onu iyi seviyeye getirmek daha eğlenceli diye düşünüyorum habire farklı karakter denemek bana çok uzak :S
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...