Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Ya bilmeden ahkam kesenler kadar nefret ettiğim bişey yok forumda.
Kimse Bayern'e kötü demedi burda. Almanyada parlayan her oyuncuyu işlerine yarasa da yaramasa da aldıkları için yıllarca çok ağır şekilde eleştirildi Bayern Munich'in transfer politikası.
Şimdi City'nin yaptığı transferleri de amaçsız bulup benzerlik kurmuş işte yazar anlamamaktaki ısrar neden?
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız bayern, ya parlarsa diye topluyor. Tamam diğer takımlara şans bırakmıyor orası ayrı konu ama City'nin olayı farklı,

City zaten parlamış oyuncuları alıyor. Alıp beklemek gibi bir planları yok. Misal şu City, normal şartlarda üst üste şampiyonluklara gider. Harika bir kadrosu var ama zihniyetleri sorunlu, o yüzden başarı hiçbir zaman gelmeyecektir diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

@Rewe, city ile münih'i böyle bir şey de karşılaştırmak bile ayıp ve saygısızlıktır. Bunu sende gayet iyi biliyorsun :D

Biri futbol kültürünün simgelerinden diğeri arap city

e kulüp ya da kalite açısından bırak karşılaştırmayı aynı cümlede bile kullanmam ikisini, transfer politikası olarak söyledim ben hehe
Sosyal ağlarda paylaş

ulan bi ton şey yazdım silindi gitti ooff
uğraşamicam bi daha yazmaya :D

ya da yazayım. Bayern onları rakipleri güçsüzleştirmek için alıyordu. O yüzden ellerinde 59485 forvet oldu. Gençleri süper altyapılarından çıkarıyorlar. Özellikle dikkat edin, çıkan orta saha oyuncuları hem ofansif hem defansif olarak baya iyiler. Müller en güncel örneği. Ceyhun Gürselam'ın defansif gözüküp bi ara baya gol atmasının sebebide buydu. Ayrıca futbolcu yetiştirdikleri okulları Münih'in en iyi okulu. Eğitim açısından. Düşünün siz çıkan iyi oyuncuları filan.

Ayrıca Juve, Diego'ya klüp arıyormuş. Aziz hayallerini gerçekleştirsin artık. Çıkar yakında haberleri
Sosyal ağlarda paylaş

Düşer valla, bildiğin apaçi kulübü oldu juventus, çapulcu kulüp ayarında bişi.

Eski görkemi ihtişamı hiç kalmadı, eskiden dünya yıldızlarını getirirken şimdi bizim fenerle gs'yle kapışıyo transferde anca yok krasiçmiş yok elanoymuş falan.

"Bakın ikisi de ofansif orta saha, ikisi de brezilyalı, ama bizimki milli takımda as kadro çıkarken sizinki yedekler arasına bile giremiyo" diye kandırır alırız :)
Sosyal ağlarda paylaş

Zaytung vb sitelerinden gelme esprili ve geyik olduğu belli başlıklarla, ortaya fake transfer haberi (ya da maçlarda gol haberi vs) atıp insanlara yutturmaya çalışmanın bayağı bir farkı var. Bunu tartışmayacağım zaten.

Bir kere olsa neyse, ama tekrarlanıyor üstüne bir de.

Bir daha olmasın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...