Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Keita'dan gelen parayla Marquez fln alınmasın, alıncaksa gitsinler alsınlar Anthony Annan, Eyong Enoh gibi genç olsun. Ayrıca stoper alınacaksa dünya kupasında canavar gibi oynayan Japonya'dan Tulio var onu alsınlar. Servet'in hayvan gibi kontrollü versiyonu.Birde Gio kalsın tamamdır. Anca o zaman kendilerini affettirebilirler.

-
Haldun için parantez :

Ayrıca bundan 7-8 sene öncesinde gelen Bratu'lar, Inamoto'lar, Lukunku'lar, Prates'ler 'i ne çabuk unuttuk. Bu seneki bütün yabancılar milli takımlarda boy gösterdi, hepsindende büyük beklenti içindeydi taraftar kendi takımları açısından. Ne çabuk unuttunuzda eski yapılmış transferleri, yenilerine yorum yapıyorsunuz. Aynı paraları veriyorduk onlarada değişen bir şey yoktu. Onun için Haldun bizim için bir dönüm noktasıdır. In Haldun We Trust !
Sosyal ağlarda paylaş

keitanın gidişi yönetim hatasıdır.mallıktır başka birşey değil

ulan o adamın formasını aldım ben.onu geç o herif tek başına maç alan tek adamdı bizde.

ardanın gitmesini beklerken keitayı göndermeleri.bide 8m yani

ne bilim hevesim kaçtı gibi hissettim bir an.şimdi nasıl bir adam alıcaklarki keitadan iyi performans sergilicek kanatta

sabri mi sağ açık oynicak.nedir yani

saçmalık.bu takımda herkes satılırdı neill ve keita kesin kalmalıydı.çok büyük hata çok
Sosyal ağlarda paylaş

bu sene TSL de her galibiyet başına 450-500 bin dolara yakın para alıcak takımlar yanılmıyorsam. keitanın bu sene tek başına kazandırdığı puanları toplasan ve bu yeni galibiyet başına alıcağın TV gelirlerini hesaplasan bu bile nasıl gerzekçe bir transfer politikası izlediğini anlamaya yeter yönetimin.

bir diğer taraftan yeni stada geçiyorsun, taraftarın izlemeyi en çok sevdiği adamı aldığın fiyata araplara satıyorsun. eğer bu sene adam gibi transfer yapmazlarsa ki hiç umudum yok o stada 20 bin taraftarı zor toplar yönetim. oldu olucak baroşu da gönderin anasını satıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız kietanın gidişiyle milletin ardayı ne kadar istemediğini anlamıs olduk.herkes keita nie gitti arda gitsin artık yazmıs internette

hagiden sonra ilk defa formama keita yazdırmıştım.nasılsa gitmez bu adam diye

bi daha sabri yazdırıcam
Sosyal ağlarda paylaş

Arda'nın hamurundan birşeyler çıkardı ama artık olmayacağı kesin gibi onu kaybettik, bari en azından oluru olan oyunculara ellemeseler e.çolak , gio fln.

-

Benim anlamadığım abicim futbolcu olsam ben yemişim medyasını, poh pohunu oynarım oyunumu, ne tv izler tv spor gazetesi okurum, 3-4 ayda bir ajanstan hakkımda çıkmış haberlere şöyle bir bakar oyunuma bakarım. Kazandığım paraylada yatırım yaparım. Altıma araba, bir ev gerisi yatırım ...

Amma meraklı bizim futbolcular rörörö medya ile ilgilenmeye, uğraşmaya. Bilmem nerelerini kaldırmaya çok hevesliler ki bu yüzden Arda'dan artık olmayacak, gitsin bencede diyenlerdenim. (Ha olurda sihirli değnek bi halta yarar elbet kalsın).

Hagi'yi özledim ben :(
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

Arda'nın hamurundan birşeyler çıkardı ama artık olmayacağı kesin gibi onu kaybettik, bari en azından oluru olan oyunculara ellemeseler e.çolak , gio fln.

-

Benim anlamadığım abicim futbolcu olsam ben yemişim medyasını, poh pohunu oynarım oyunumu, ne tv izler tv spor gazetesi okurum, 3-4 ayda bir ajanstan hakkımda çıkmış haberlere şöyle bir bakar oyunuma bakarım. Kazandığım paraylada yatırım yaparım. Altıma araba, bir ev gerisi yatırım ...

Amma meraklı bizim futbolcular rörörö medya ile ilgilenmeye, uğraşmaya. Bilmem nerelerini kaldırmaya çok hevesliler ki bu yüzden Arda'dan artık olmayacak, gitsin bencede diyenlerdenim. (Ha olurda sihirli değnek bi halta yarar elbet kalsın).

Hagi'yi özledim ben :(

olmayacak diye bir şey yok, en basidinden ABD kampında canavar gibi oynadı milli takımda Arda.

Bir de şu an buradan böyle mantıklı konuşmak, bir araba bir ev alırım yatırım yaparım demek, medyaya bakmam demek zaten işin kolay kısmı. Bana sorsalar ben de öyle yaparım :)

Ama işte o pozisyona gelince öyle olmuyo bu, o kadar ün güç para derken kanına giriyo insanın bi şekilde :)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi okumuş yada okuyan adamlarsınız, futbolcular genelde cahil oluyorlar bazı istisnalar dışında. Türkiye'de tabi. Spor akademisini de okumuşluk saymıyorum, bağışlayın ama tüm futbolcular sadece finaline çalışıp spor akademisinden mezun oluyorsa orada verilen sadece futbolu bırakınca para kazanabilsin diplomasıdır. Bu yüzden de adamların bu kadar medyaya uymaları herşeyi abartmaları falan normal.

Keita'ya gelince, ben de çok üzüldüm de Rijkaard Keita istemiyorum gitsin diyince hayır kalcak o oynatacaksın deseler Rijkaard giderdi. Ha Keita kalsa Rijkaard gitse bence gayet güzel olurdu da işte yönetim Rijkaard'dan yana kullandı tercihini
Sosyal ağlarda paylaş

Robben,Messi,Sneijder,Ribery vs vs ... bu adamların niye umrunda değil medya veya bilimum faktörler de adamlar gün geçtikçe oyunlarını geliştiriyorlar bizimkiler umut vaad etmek ile bu umutların altında bir profille son verme arasında gidip geliyor.

Eğitim abicim. Riijkard geldi ne güzel sevindim (üstelik tüm kadro geldiler barca'dan birde). Sürekli hayalimde Arsenal,Ajax modeline biraz daha yaklaşıcaz süper olucak diye. Pek bir şey değişmedi henüz. Gene +30 yaş transferler, alt yapı oyuncuları rezalet, aynı tas aynı hamam...

Bu seneden daha umutluyum ama ben nedense, sanki daha mantıklı transfler yapılacak gibi. Ama lütfen ve lütfen +30 adam almasınlar
Sosyal ağlarda paylaş

Altyapı oyuncuları rezalet değil aslında, altyapıda Ajax sistemi henüz oturmadı, ki bence Ajax sistemi deil Arsenal sistemi oturtulmalı altyapıda orası ayrı. Ayrıca A2 maçlarına çıkartıp çıkartıp "hadi sen yeteneklisin çık oyna" diyip as takımda oynayamadı mı oyuncu rezalet olmuyor. Türk halkı bunu anlayamadı. Messi'yi bir ara yollayacaklardı Ronaldinho hala Barcelona'dayken. İlk maçlar parlayıp sonra bi ara ciddi düşürmüştü formunu. Ya ilk onbirde oynayabilecekleri takımlara kiraya vereceksin gençleri, yada medyayı da taraftarı da takmamayı öğretip kendin oynatacaksın hata yapsa da güveni,p onunla devam edeceksin. Hata yapmadan hata yapmamayı öğrenemezler. Böyle böyle olacak bu işler

Arda kiraya gitmeseydi altytapıdan arkadaşları gibi harcanacaktı. Manisa'daki süper lig tecrübesi ve Ersun Yanal gibi kaliteli bir hocayla çalışması kurtardı Arda'yı da
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

galibiyet başı 450-500 bin döler nedir? kongo doları fln mı?

TV gelirlerinin büyük bir kesimi topladığın puana göre dağıtılıyor. şu an kazandığın 3 puana göre 200-250 bin dolar gibi bir rakam alıyorsun . beraaberlikte paylaştırılıyor bu rakam vs şamp ligi mantığı gibi.yeni bu sezon 2 katına çıkıyor işte bu rakam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...