Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Elanonun ayrılmasıyla ilgili hiçbir şey duymamıştım ben. Ama işte Nileppezdelin dediği gibi oynamaları kötü oluyor, elano mc değil en başta, ardayı da solda değil de ortada ya da sağda oynatmak adamı nerflemek gibi oluyor, alın bir mc bir dmc kamerundan falan rahat edin işte :(
Sosyal ağlarda paylaş

Abi galatasarayın problemi burda aslında, çok kaliteli çok iyi futbolcuları getiriyorlar türkiyeye ama mevki-spot-ihtiyaç gözetmeksizin. Jo yerine uefa kupasında ineligible olmayan herhangi bir forvet daha fazla iş yapardı mesela.

Takıma kaleci lazım en başta, git getir işte sinan bolatı belçikadan, kameniyi türkiye ligine yar etmezler :p

Defans evlere şenlik, Neill kendisi diyordur bu top sürmeyi bilmeyen servet benim partnerim olcak adam mı diye. Song serbest kaldı geri getir işte songu, cannavaro free agent yine. Solda Çağların aynı hakan baltanın ilk sezonu gibi kendini kanıtlamak için ilk yılında manyak gibi kasıcağını düşünürsek bir de sabri odununun yerine kademenin ne olduğunu bilen bir sağ bek lazım uğurun da istikrarsız olduğu gerçeği varken.

Allah'ın emri oldu artık 1 tane six-pack siyahi dmc zaten mehmet topal da gidince.

Şunlar bir alınsın ondan sonra düşünülsün kanat oyuncusu santrafor falan yaw.
Sosyal ağlarda paylaş

Dediğin doğru Rikkie,bize görev adamı lazım,takım sadece hücuma kalktığında birşeyler yapandan çok,tempolu,dinamik orta saha oyuncularına ihtiyacımız var,zenci olması da gerekmez,Alman olur,İngiliz olur,biraz futbol disiplini olan ülkelerden transfer yapmak lazım,Neill ve Kewell'ın tutmasının ve sevilmesinin nedeni oydu biraz da,adamlar çok profesyonel,Premier Ligde yıllarca oynamış,belli bir futbol kültürüne sahip adamlar,işine mesleğine saygısı olan adamlar...
Yoksa dünyanın en yetenekli brezilyasını da getirsen olmuyor işte...
Sosyal ağlarda paylaş

zenci lazım zenci.gitsinler afrikada yoldan geçen bi zenciyi alsınlar getirsinler.koysunlar sen takıl topa arada bir vur desinler tamamdır.

şaka maka stoch transferi iyi olurda.gazetelerde felan raul felan var bi dolu forvetle ilgilendiğimiz yazıyor.bence şuanda öncelikli alınması gereken mevki orta saha ve defans.hatta forvet hattı hariç takımı baştan sona yenilesek yeridir.umarım yönetim geçen yıldan ders almıştır sırf forma satıcaz reklam yapıcaz gazıyla oyuncu almazlar
Sosyal ağlarda paylaş

Raul, Real Madrid'i bırakacağına futbolu bırakır.

zaten Real Madrid eğer söylendiği gibi Raul'un sözleşmesini fesederse ki süresiz sözleşmesi var onun diye biliyorum, vefasızluk örneği yapmış olur.

Milan'ın vefa örneği gibi olsun demiyorum ama Raul, Casillas, Ledley King, Totti gibi adamlarla kulüpleri arasındaki o bağlar çok farklı şeylerdir. Raul gibi bir adam da böyle harcanacağına ve yok sayılacağına bırakır futbolu daha iyi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...