Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

BiTcH_oFBaT said:

şaka mısınız? Avrupa'da başarı için ter dökmek varken kimsenin sallamadığı katar'da top mu oynamak istersiniz yani... 28 yaşında dünyaları kazandı zaten doymuştur paraya. Lyon'dan katar'a..

paranında satın alamayacağı şeyler olmalı yani.

Avrupada onu isteyen başarılı takım yoksa başka çaresi yok. Olsa belki oraya giderdi.
Sosyal ağlarda paylaş

başarı hazzı ile aynı şey değil para işte. sen diyosun ki ben 4.5 milyon alırım katarda oynarım.
bende diyorum ki 3 milyon alırım ama şl de oynayan bi takıma giderim ki kalburüstü bir takıma gitmek isterim.

futbol oynamayı sevmekle alakalı bu, mücadeleyi sevmekle alakalı. katarda kimleri geçince tatmin olucan misal? Ama avrupa'da dolu insan var...

Ben şu halısahalarda inatla ilhan'a karşı oynamak istiyorum, çünkü onunla birebir mücadele ederken ya da onun şutlarını çıkarınca tatmin oluyorum, kendimi geliştirirm filan diyorum. Kolayı seçip onun takımına beni alın diyebilirim yani. Düşün para almayıp, üzerine para verdiğimiz bir oyunda.

Bir çok oyuncu türkiye'ye neden gelmiyor? Dünya paralar öneriyoruz ama gelmiyor. Adam şl de filan daha başarılı olucağına inandığı takımlarda oynuyor da ondan.

Para gözünüzü bu kadar karartmasın. O kupaları kaldırırken ki anı düşünün. Bundan 20 yıl sonra hatırlanmak için insanlar çırpınıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye'ye gelmemelerinin sebebi şimdi çok para alsalar bile ileride CL'de oynayamaydıkları için markalarının kaybolması ileride daha yüksek para alamayacak olmaları.

Adamın hobisi değil ki bu halısaha gibi baksın olaya. Adamın mesleği bu, bu işi yapmasındaki amaç para kazanmak, geleceğini güvence altına almak. Tabii ki parayı seçecek.

CL'yi alabilecek zaten 4-5 takımdan fazlası yok, diğer takımlarla aralarında uçurum var bunların, e bu takımlar da zaten Keita'yı almaz, ne anından bahsediyorsunuz?

Evet hayatta paradan daha önemli şeyler var, ama bunlardan biri futbol değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Türkiye'ye gelmemelerinin sebebi şimdi çok para alsalar bile ileride CL'de oynayamaydıkları için markalarının kaybolması ileride daha yüksek para alamayacak olmaları.

kendin söylüyosun abi işte. marka değerini katar'da kimsenin takip etmediği bir yerde mi arttıracak işte. demek istediğim bu

33 yaşına gelirsin, gidersin katar'a oynarsın orda 4 sene. 36 yaşındaki fiziğin orda hayli hayli yeter. ama daha 28 yaşındasın yani
Sosyal ağlarda paylaş

Adam 30 yaşında, yeteneği tartışılmaz olsa da kariyeri düşüşte, e haliyle en çok paraya gidecek. Üstelik de adam kanat oynuyor, yaşın, dinçliğin en önemli olduğu mevki

25 yaşında olsa 20 yaşında olsa kariyer düşünür 30 yaşında kim napsın kariyeri

Yoksa 30 yaşından sonra Türkiye'ye de getiriyoruz dünya yıldızlarını Hagi, Ortega, Guti, Roberto Carlos gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada Ahmet Bulut Arda'nın transfer olayını yalanlamış.

Kalitesizlik abidesi milliyet yine kolpalamış yani.

said:
Galatasaraylı futbolcu Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut, Arda için bugün medyada çıkan bir haberde olduğu gibi İngiliz kulüpleriyle anlaşmalarının söz konusu olmadığını söyledi.

Bulut, A.A muhabirine yaptığı açıklamada, Arda için Manchester City, Liverpool ve Totthenham ile görüşmediğini ifade ederek, ''Böyle bir şey yok. Bu kulüplerin hiçbiriyle görüşmedim. Yazılanların hepsi yalan'' dedi.

Arda için kararı Galatasaray Kulübü'nün vereceğini kaydeden Ahmet Bulut, ''Ben nasıl başka bir kulüple anlaşırım? Karpaty maçından sonra bu konuda açıklama yapılacağı şeklinde bir şey de yok'' diye konuştu.
Sosyal ağlarda paylaş

keitanın tek vizyonu dünya kupasıydı heralde.son kupasınıda oynadı gitti katara.4-5 yıl oynar parayı götürür orda.kazandığı parada hayatı boyunca yeter.

ama eminim gs biraz zorlasaydı takımda tutabilirdi keitayı.hiç olmadı daha çok parayada satabilirdi.bu sene iyice saçmaladı gs yönetimi
Sosyal ağlarda paylaş

keita bence gs yönetimi başarısızlıgıdır.katar matar fazla para hikaye.bizimkiler sırf para için sattılar.dunya kupasında çikeflikler yaptı ama performansı iyiydi adamın

o keitayı çok ararız biz.keitanın kalması istenseydi bence kalırdı.istanbul mu katar mı yapmayın

yönetimin tamamen failidir.belkide haldunun aldıgı adamları tek tek gönderiyorlar bu yuzden gitti o da.neilli gönderemicekler için elanoyuda göndermeye calısıyorlar işte

ama dediğim gibi keita bence kalırdı yönetim istese

bu arada gs ve kazım ismi geçmiş haberturkte.olmaz tabi ama hani oldu diyelim yemin ederim başarısızlık falan umrumda olmadan destekleiğim takıma desteiği keserim o derece

fenerden selcuk guiza brano dahil herkes gelse bişi demem ama kazıma dellenirim

hala transfer yok dimi.çok kötü çok
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Robinho'nun Brezilyalı menajeri, şu ana kadar İnter, Milan, Benfica ve F.Bahçe'den resmi teklifler aldıklarını ifade ederken şöyle devam etti: "Fakat adı geçen diğer Türk takımı (Beşiktaş), bu dört ekipten çok daha istekli. Üstelik bu takım, Robinho'nun da eski dostlarının bulunduğu bir ekip. Oyuncum tam anlamıyla bir ikilemde kalmış durumda. Oynamak da istiyor, para kazanmak da. Kariyerine doğru bir şekilde yön vermek için birlikte çalışıyoruz. Önümüzdeki günlerde bu gelişmeler olumlu yönde sonuçlanacaktır." Bu açıklamalar, "Robinho Beşiktaş'a geliyor" şeklinde yorumlandı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...