Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Adamın tek olayı acaip güzel frikik atmasıydı falsolu falsolu. Penaltı gibi frikik atardı. Başka da çok olayı yoktu. Ha bi de deli gibi koşardı ama onu sabri de yapıyo.

Hele Terim bi maçta artık Prates'e hiç sabredememişti de ilk yarı bitmeden 44.dk'da çıkarmıştı sırf ders olsun diye adam da dellenmişti hiç unutamıyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

en azından kalsaydı kendini geliştirirdi ben inanıyorum

sabri kaç senedir şu takımda.bi ara frikikçimizdi ki hala duran toplara falan atlıyor :)

pratesde öyle koşuyordu sadece sabride öyle :)

bu arada prekazi-hagi ikilisini getirsinler işte teknik direktötülüğe
Sosyal ağlarda paylaş

Buddha said:

FB'de bir ara bir sürü oyuncu göndermişti Revivo Lazetic Rapaic filan gelmişti, tek tek baktığında böyle süperstar bir oyuncu yoktu ama takım zevk veriyordu.
bence 3 ü çok güzel oyuncuydu.adamların işleri güçleri her gs maçında frikikten gol atmaktı.birde yanılmıyorsam lazetic italyaya gitmişti.haylada oynuyor sanırsam
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bir Anelka bir Niang değillerdi ama. Yinede takım süper oynuyordu. Yani demek istediğim ortada Cristian sorunu, defansta Blica sorunu olmasın takımın tamamı ortaseviye oyuncu olsun Anelka'ya falanda gerek yok. Tüm eksikler kapansın süperstar olmasın. Yani başarının anahtarı bu. FB'nin bunlardan ders çıkarması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız keita dos santos falan takımda olmuş olsa tamam dicem ama şu durumda arda giderse direk olarak hiç tereddütsüz inamotolu devre gerçekten geri döneriz

bu saatten sora ardadan gelcek parayla onun yerini dolduracak adam alamazlar çok geç kalındı bence

ha hakkaten ardayı satıp rosicky ledesma gibi adamlar alırlarsa bi nevi ama sanmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sene yetersiz kalan kadroyu daha da güçsüzleştirip (topal gitti cana geldi, giovanni gitti pino geldi, keita gitti yerine adam bile gelmedi, uğur uçar gitti çağlar geldi, jo gitti batdal geldi) üstüne bir de takımı sırtlayan keita gibi adamı satıyorsun, yetmiyor Arda'yı da satıyosun, adam bile alamıyorsun. Hadi len derler adama. Yönetim çok rahat linç edilir Arda da giderse.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...