Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

BulletRide said:

Baros-Kewell-Arda-Elano'dan daha iyi ileri 4lü yok hala ligde, bu adamlar bu sene birbirine daha da alışık olacak rahat olun. Tek kaygım Cana ile orta saha transferinin kapatılması. Topal'ın savaşan versiyonu adam, ileri oynayan bir partner lazım yanına.

fcn blog cok iddali valla yuh artık diyeceginiz bir adam gelcek diyor .
van der vaart ı alsak mesela ..
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Eralp said:

nedir bu united sempatizanlığı onu anlamadım ben

Biri kaç yıllık tarihi olan, köklü bir kulüp. Avrupa'nın en başarılılarından. Dünyada en çok taraftara sahip olan kulüp, diğeri şehrin ikinci takımı ve bir kendi döner sermayesi ve kümülatif gelirleriyle yetemezken bir anda zengin birinin takıma para basmasıyla rekabet etmeye başlayan "sonradan görme" takım. O yüzden United sempatizanlığı olabilir..

Ha ben yıllardır tutarım United'ı, formalarımı falan da alırım orjinal olarak, o ayrı konu :D

cCc Giggs reyis cCc:

hırtingen takımingen
Sosyal ağlarda paylaş

Khelben said:

nileppezdel said:

Eralp said:

nedir bu united sempatizanlığı onu anlamadım ben

Biri kaç yıllık tarihi olan, köklü bir kulüp. Avrupa'nın en başarılılarından. Dünyada en çok taraftara sahip olan kulüp, diğeri şehrin ikinci takımı ve bir kendi döner sermayesi ve kümülatif gelirleriyle yetemezken bir anda zengin birinin takıma para basmasıyla rekabet etmeye başlayan "sonradan görme" takım. O yüzden United sempatizanlığı olabilir..

Ha ben yıllardır tutarım United'ı, formalarımı falan da alırım orjinal olarak, o ayrı konu :D

cCc Giggs reyis cCc:

hırtingen takımingen

şu resim çok iyi ya
Sosyal ağlarda paylaş

Noyanh said:

abi abartmayın bi ya durun .
ufuk
sabri neill servet hakan balta
cana
elano yeni adam
pino(kewell) arda
baros

bu kadro hala gayet iyi tek olay su yeni adam da .. ne öle 6 ıncılık falan
iki tane de genc yabancı alcaz diye dusunursek .. rotasyon bile uygulayabiliriz . ne bilimm o kadar umutsuz olmak gereksiz

forvet almazsak 6. lika sasirmam. baros simdiden sinyallerini veriyor , 20 mac oynarsa iyidir kupalar dahil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...