Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm Raid Progression Refinements

Rikkie

Öne çıkan mesajlar

PvE
Hero Points --
Low-tier, easier-to-get PVE points. Maximum cap to how many you can own, but no cap to how quickly you can earn them. Earned from most dungeons. (most like the current Emblem of Triumph)
Valor Points -- High-tier, harder-to-get PvE points. Maximum cap to how many you can own, as well as a cap to how many you can earn per week. Earned from Dungeon Finder daily Heroic and from raids. (most like the current Emblem of Frost)

PvP
Honor Points --
Low-tier, easier-to-get PVP points. There will be a maximum cap to how many you can own, but no cap to how quickly you can earn them. Earned from most PvP activities.
Conquest Points -- High-tier, harder-to-get PvP points. There will be a maximum cap to how many you can own, and a cap to how many you can earn per week. Earned from winning Rated Battlegrounds or Arenas. (currently called Arena Points)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu yazıdan hardcore oyunculugun bitecegini nerden cıkardınız anlamadım.Heroic fightlar hala duruyor, yine koyar Arthas vari hayvan ötesi bi fight ugrasır hardcore oyuncular 3-4 hafta first kill için. Ayrıca insanlardaki bu casual düşmanlıgı nedir anlamadım.Adamlarında oyunun sonunu görmesi neden herkeze bukadar batıyor.Sanki pugla adamlar heroic boss kesiyolar.Hangi casual oyuncu altına frostwrym binek almış veya legendry item,tittle felan veya onu gectim hangi casual oyuncunun geari hardcore oyuncu gibi olmus.277 lvl itemlerle digerleri arasında daglar kadar fark var tek benzerlik görünüşleri.TK ve SCC gibi olcak felan denmiş yanlıs anlamadımsa e hardcore oyuncular oyunu bırakacak kadar bir nedeni nasıl bulmuşlar.Gir bi instance a yap hardmode bitirebiliyorsan bitir 1 hafta içinde reset gelmeden digerine gir orada hardmode takıl tıpkı TK SCC zamanlarındaki gibi.Aynı instance ı hem 10men hem 25men yapmak mı daha iyi yoksa 2 instance ı 10men veya 25menden birini secerek yapmak mı? Hem istedigin bossu hardmode yaparsın bakarsın dalgana
Sosyal ağlarda paylaş

aga en guzeli hazir point sistemi gelmis, briaz rafine edip ladder kursunlar

mis iste

kungen monitorune kafa ata ata kirsin filan eglenelim bizde

aion da var misal, instance i bitirme performansina gore puan veriyor, hantal filan

calsin o sistemi blizz, epeen istiyen speed kassin, wipe yedikce puan filan dussun

heroiclerde filanda olsun bu, chainpull performansim haybeye ucmasin filan, ekstra pve point evrsin iyi sonucla bitirene

harbi wow un ihtiyaci olan sey bu
Sosyal ağlarda paylaş

classic falan deniyorda en iyi donemlere yok ya ne epic toplayabiliyordun adam gibi ne de raid görebiliyordun hele ki serverin biraz kötüyse yandın yani transfer falan da yok öyle mal mal takılırdın tüm gün bg ye falan giderdin anca. her classın her spec i yoktu.nerdeyse tüm classlar 1 spec oynadı yıllarca millete bıkkınlık gelmişti nesi güzeldi oyunun cidden merak ediyorum. att sistemi vardı da ne işe yarıyodu insanlar için eziyetten başka bişi değildi. mc att yapmak için canımız cıkıyordu item yok falan bi de saatlerce instance raid yap yap dur oyun mu oynuyoruz eziyet mi cekiyoruz belli değildi. raidlerde de 40tane kişiyi bulup yönetmek de ayrı bi çaba tabi. 10man 25man aynı periyotta olcakmış bence cok da mantıklı yani hem oyundan sıkıldık diyorsunuz hem 10man hem 25man yapıyorsunuz aynı raidi sonra hep aynı die sızlanıyorsunuz bu da mantıksız yani. yapmayın 2sini de seçin 1tane o raidi yapın. wotlk da belki duraklama donemi olabilir ama bizim gibi çok oynayanlar için olur o anca 10kişi gider en kötü ihtimal 9kişi de yeni başlar wowa
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

aga en guzeli hazir point sistemi gelmis, briaz rafine edip ladder kursunlar

mis iste

kungen monitorune kafa ata ata kirsin filan eglenelim bizde

aion da var misal, instance i bitirme performansina gore puan veriyor, hantal filan

calsin o sistemi blizz, epeen istiyen speed kassin, wipe yedikce puan filan dussun

heroiclerde filanda olsun bu, chainpull performansim haybeye ucmasin filan, ekstra pve point evrsin iyi sonucla bitirene

harbi wow un ihtiyaci olan sey bu

burak nolcak burak
buragi napcaksin
Sosyal ağlarda paylaş

simdi casual da diilim hardcore da diilim

ally tarafinin en iyi guildindeyim ama yaptigim gunde 3 saat raid (cuma,cts raid yok 8-12 arasi)

realm rezil bi realm oldugundan herkeste welfare gear var, pug icc 25'de marrowgar'i bile kesemiyolar, o derece boktan server

biz bu hafta 25 hc LK kasicaz yani, aradaki fark inanilmaz

koca realmda 25 hc DW kesen 2 guild var, gerisini siz dusunun yani

simdi bu welfareci arkadaslar icin iyi olmus bu sistem

ayrica character sheet'i acip masturbasyon yapmadigimdan, bende olan gear'in welfareci swelerde olmasi pek umrumda diil ama uyuz oldugum sey 25m kasip da burun karistira karistira easy mode 10man yapanla ayni odulu almak cok salakca

ayrica casual dedikleriniz benden daha cok played time'a sahip

puglarda sica sica 5-6 saat gecirip dungeon farm yapandan daha az online oluyorum

bence oyuna harcanan zaman diil, takimi adam gibi idare edebilmek ve zamani iyi degerlendirmek onemli

eger casual=zamani olmayan demekse
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

BonePART said:

burak nolcak burak
buragi napcaksin

dogru lan :(
http://img440.imageshack.us/img440/839/faildice.jpg

Ahahahahahaha ulan allahsızlar mavi itemlarla KT tankladım, hatta Malygos tankladım hala QQ hala QQ.

Ayrıca bu yeni raid değişiklikleri en asil duygunun refinementları olmuş. Takdir ettim blizzi.
Sosyal ağlarda paylaş

aman her böyle bir olayda birbirimize giriyoruz boşverin gitsin öyle ya da böyle oynayacaz zaten

Fakat zamanım eskisi kadar olmasa da oynamak için yinede iteme ulaşılabilirlik bukadar kolay olmamalı bana göre. 2 ench için felwoodda essence farmlardık manyak gibi ganklanırdık :D

10 man bence en zevkli şey bu oyunda. Al arkadaşlarını git yap kafanda bağıranan bir rl, dkp bıdı bıdı olmuyo işte aynı bossu kesiyosun bitiyo. Yemişim düşük lvl düşen itemini, kestin mi kestin işte.

Bu arada hardmode 5 man stratla başladı :D
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

5 man stratin hangi kismi hardmodedu?
ne yapmama opsiyonu wardi ben hatirlayamadim ya
scarlet tarafinda miydi
1 kere yaptim o kismi ondan hatirlamiyorumdur belki

undead tarafında ilk boss kapının arkasına geçip ordan shadow bolt falan spamlıyodu ya da gruptan adam falan atıyodu oraya kalıyodun orda sonsuza kadar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...