Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dünyanın alfabetik olarak en uzun adresli email servisi, hemide beleş

karakedi

Öne çıkan mesajlar

zuhahah bu ne yaw[signature][hline]Gözlerimi gözlerinden alamıyorum her bakışımda, orada kendimi görüyorum seninle elele...Saçlarına dokunurken korku doluyor içime o kadar yumuşaklar ki incitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın dudaklarına her temasında esir oluyorum sana sen öptükçe daha fazla öpüyorum sen istedikçe daha fazla istiyorum...Bunları tekrarlamaktan hiç bıkmıyorum çünkü gözlerin aynam,saçların acıma duygum,dudakların zindan oluyor bana ve sana olan sevgim her an artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ahah süper ya

rahan@abcdefghijklmnopqrstuvwxyzabcdefghijklmnopqrstuvwxyzabcdefghijk.com[signature][hline]Soru: Bir ampulü değiştirmek için kaç tane C++ programcısı gerekir?

Cevap: Hala fonksyonel düşünüyorsun!
Doğru tasarlanmış bir ampul nesnesi, değiştirme metodunu genel ampul nesnesinden miras alır!
Sosyal ağlarda paylaş

Yazdığınız e-posta adresi çok uzun. Lütfen farklı bir adres yazın (en büyük uzunluk: @ simgesinden önce 64 karakter, @ simgesinden sonra 48 karakter)

ya ben msn yapcaktımmmmmmmm.!!!!!!!!!!!!
Fuck hotmail.[signature][hline]Madcat..
Adamın biri 22.07.2004 00.25 tarihinde pagede demiş ki: Yeşil giysili server bi yerde takıldım yardım edermisiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

bundan e-mail adresi alayım da spam gelemesin düşüncelerindeyken bunların hayatta kalabilmek için forma yazacağım e-mail adresini spam'cilere pazarlama ihtimallerinin %100'e yakın olma ihtimali düştü aklıma.. :-p[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

Süper bir şey :)
çıldırtır insanı...

-hoca senin maili versene..
-ahmetmehmetnecmifazilsamiemre@abcdefghıi...
-olm saçmalama mail adresini istedim be..

eheh
çok tatlıymış..[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!

[Bu mesaj Marduk tarafından 32 Mayıs 2012 25:61 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...