Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neden UO Second Age'de Oynamaliyim

BioHazarD

Öne çıkan mesajlar

Rotweiler said:

Killer özellikle sen yane. Cidden. Go screw yourself diyorlar ya, o cinsten. Her UO başlığında çünkü hedeyi seviyorum felan. Ego tatmini hat saffada, gerek yok bunlara. Önce insan olalım, sonra türk oluruz.

ne alaka ya yuh. servera bok attım ben sanki. genel bi görüşümü dile getirdim. şu anda oynadığım serverda öyle yani. bişeyi sevmessin ama çok önemsemessin, yine de kabul edersin öyle bişey.

laflarına da dikkat et lütfen. size laf atan olmadı
Sosyal ağlarda paylaş

Loxias said:

Gintama said:

Loxias said:

yenilerde iş olmadığından olabilir mi?

beceriksiz olduğunuzdan olabilir mi =)

seninki yırtık don hesabı olmuş biraz kusura bakmada. yeniler kim onun farkında mısın? en büyük soru sen kimsin?

Forumdan caka satmak ne alaka ? Beceriksiz olmaniz uo ile ?
GErcekten cok ciddi insiyatif sorunlariniz var ben diyorum ki UO da beceriksizsin gelip sana Paticik Forumunda beceriksiz diyen yok
ama bu post unla zaten kac yasinda oldugunu kac kere adam akilli bir sekilde hayati anladigini gosterdin sozum yok.
Supersiniz SPhere sizin olsun :)
Sosyal ağlarda paylaş

Gintama said:

Loxias said:

Gintama said:

Loxias said:

yenilerde iş olmadığından olabilir mi?

beceriksiz olduğunuzdan olabilir mi =)

seninki yırtık don hesabı olmuş biraz kusura bakmada. yeniler kim onun farkında mısın? en büyük soru sen kimsin?

Forumdan caka satmak ne alaka ? Beceriksiz olmaniz uo ile ?
GErcekten cok ciddi insiyatif sorunlariniz var ben diyorum ki UO da beceriksizsin gelip sana Paticik Forumunda beceriksiz diyen yok
ama bu post unla zaten kac yasinda oldugunu kac kere adam akilli bir sekilde hayati anladigini gosterdin sozum yok.
Supersiniz SPhere sizin olsun :)

Killer said:

sphere değil yalnız bu dskg
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...