Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neden UO Second Age'de Oynamaliyim

BioHazarD

Öne çıkan mesajlar

adam resmen orgazm oldu lol pathetic.

SecondAge: Server: RunUO 2.0 Creatures: 108265 Items: 4579866 Guilds: 877 Clients Online: 362 IP's: 220 (356 today)

edit: korsan arkadasta 3 client acik diyene cevap; yeni basladigimdan bi kac char kasma ihtiyacim oldugundan olmasin o
edit 2: mesela mageim resisting spells kasarken korsanimin da onu heallemesi gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Türk öldürmeyi sevmiyorum :D

Runuo seven arbeitte oynar arkadaş niye kastınız ki, bende oynadım biraz arbeitte gmler falan güzel çalışıyo ama ben çakmıyorum necroymuş bilmemneymiş hem loot yok zevk almıyoruz.

Ayrıca server kalabalık. 6 aylık istatistiğe bakın 800kişi bile olmuş.
http://joinuo.com/Stats.aspx?i=2
Sosyal ağlarda paylaş

Lol buna bile bok atmaya yeltenenler olmuş.

Server göründüğü gibi ve senelerdir var. Biz yancısıda değiliz, eski patiUO olaylarına girelim diye başlık açtık. Bikaç client açık olabilir ancak online statlarda kaç IP bağlı olduğuna göz atabilirsiniz. Lag bizim yurtdışı çıkışlarından dolayı 100-120 civarlarında geziniyor. Şimdilik aksiyonumuzu engellemedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Trammel/Felluca farkını bilmiyorsan ya da PK popülasyonunun da mavi pop. kadar çok olduğunu bilmiyorsan,, ya da insanların loncalarda ve dungeonlar sürekli toplandıklarını, bizim gibi bankada caka satmadıklarını bellib ir toplanma yerleri olmadıklarını, hiç ummadığın anca sana ıp ıssız bir bankada tuzak kurduklarını bilmiyorsan sor ve öğren lütfen. Önyargı kötü bişey.
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye'deki sunucularda brite girer olmadı bi mezara bakar anlarsınız online durumunu. Burada durum biraz farklı. Her şehirde her bölgede adam buluyorsunuz. Yew brit arasındaki en alakasız yerde bile adamlar geziniyor.

Evet ilk etapta 3 client açabiliyoruz. Açıyorum da. Çünkü sunucunun izin verdiği sınır bu. Ancak ilk kasma olayını bitirdikten sonra, tek account onamaya başlıyorsunuz. Multi kasmanın bi anlamı olmuyor.

Ayrıca insanlar britte falan kasmıyor, evinde, gemisinde, oyunculardan uzakta kasmak istiyor. O yüzden ilk girdiğinizde adam göremezseniz pekte şaşırmayın
Sosyal ağlarda paylaş

Felluca/trammel farkı var. Aynı üzde iki dünya var yani. Onun dışında zaten dediğim gibi bizim sphere'de alıştığımız gibi Brit bankada toplanmıyolar. Yewe bakın, minoc madenlere bakın, Britain atcının oralar bakın, deniz insan kaynıyor vs.
Yardım gerekirse [email protected] msn Uo Secondage gurubumuz. Oraya gelebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...