Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Axedice Varken Rahatsınız (avr)

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

IN UR FAEC!1

said:
* AVR Mod Broken in 3.3.5 05/20/2010 11:26:54 AM PDT

This is a notice that we’re making changes in 3.3.5 in attempts to break the ability for the AVR (Augmented Virtual Reality) mod to continue functioning. For those unaware, this mod allows players to draw in the 3D space of the game world, which can then be shared with others who are also using the mod. In some cases this manifests itself through drawing/tagging/defacing the game world, but more popularly is used to give visual guides for dungeon and raid encounters.

We’re making this change for two reasons. The invasive nature of a mod altering and/or interacting with the game world (virtually or directly) is not intended and not something we will allow. World of Warcraft UI addons are never intended to interact with the game world itself. This is mirrored in our stance and restriction of model and texture alterations. The second reason is that it removes too much player reaction and decision-making while facing dungeon and raid encounters. While some other mods also work to this end, we find that AVR and the act of visualizing strategy within the game world simply goes beyond what we’re willing to allow.

The change we’re making in attempts to break the functionality is light in its touch and approach. When blocking any functionality we run the risk of affecting other mods, but we’ve targeted the changes as carefully as possible. If we find that the AVR mod (or any mod attempting to replicate its functions) are usable after 3.3.5 we will take further, more drastic steps.

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?sid=1&topicId=25002150557&pageNo=1#0
Sosyal ağlarda paylaş

Spidee said:

Viktor said:

mimiron lich kingden daha eglenceli bir encounter lan afdasdf

Viktor yanlış anlama da, LK fightının 2. phaseini bile adam gibi görmedin ki, nasıl böyle bir karara varabiliyorsun?

video izlemiştir niye vuruyosun adama gecenin bi yarısı jdfgd.

Ayrıca mimiron fightı hiç eğlenceli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Vaaay spideeden baya ağır laf. Yanlış anlama falan demiş ama bildiğin ezmiş viktoru. Bakalım viktor buna bi cevap verebilecek mi? Bence bi wot döşenip guildın eksiklerinden başlar wowun yanlışlarına kadar gider. Ama spideeye cevap veremez mehehe
ahahah adam soteye yatmıs
Sosyal ağlarda paylaş

eheuehu
gazla calismam

videodan izledigimdede "belki lan, belki guzeldir" diey baya beklemistim ihh 18 dakika neredeyse ayni tempo

zibilyon tane add ciksin pespese, onlarla bogus bi yandan dps yap
ne eglencesi varki bunun, yemin ederim ben bundan 20 kat zevkli encounter tasarlarim otursam (ki yazmsitim buralarda biyerde sanirim eeheuehu)

bayik encounter cakma king, gereksiz uzun buz kirilmasi ve valkryie haric herhangi bir olayi yok tekrardan ibaret

rng ile belirlenen birini kapma ustune olan encounterlar hep bayik zaten, pop birakmasaydi keserdikte DK yokken spirit phase ile ugrasilmaz (son buffla ne oldu bilmiyorum gerci, o karambol rahatlamismidir bilemicem)

morrowgar bile lich kingden daha cok eglendiriyor beni lan ehueheu
Sosyal ağlarda paylaş

İzledigimle oynadigim bir degildi benim valla. Senin yazdigin fighti da biliyorum, daha epikti gercekten, bence de epik bir his vermiyor LK fighti, ama 14-15 dakika ayni stresle fighti surdurmek benim baya hosuma gidiyor. Tek bir hata wipe sebebi olabiliyor cogu durumda, yapilan hatanin telafisinin oldugu durumlar gercekten az. Bir kareografi duzenleyip onu hatasiz yapmaya calismaya benziyor. Fightta RNG de cok onemli degil zaten, pek bir farklilik yaratmiyor. Alisinca kolay da bir fight aslinda, ama o tek hatanin wipe olabilecegi stresi beni baya cekiyor. Gergin fight seviyorum ben :P
Sosyal ağlarda paylaş

lk fightinin epic olmadıgı konusuna katılıyorum ama basarısız oldugu konusuna katılmıyorum.. ozellikle 25 mande inanılmaz bi challange..(simdi farmlayanlar yok la cok kolay dicekler de hani boss farmlamaya basladıktan sora cok eglenceli ki?).. gunesin ilk dedigi seye donerek bence sonuna kadar denemedigin bi fight i cok erken yargılıyosun viktor..

ayrıca biz her hafta dk siz kesiyoruz lk 10 u.. onun icin dk olmadan son phase zor vs vs cok bahane.. once kesin sora konusun
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

lk fightinin epic olmadıgı konusuna katılıyorum ama basarısız oldugu konusuna katılmıyorum.. ozellikle 25 mande inanılmaz bi challange..(simdi farmlayanlar yok la cok kolay dicekler de hani boss farmlamaya basladıktan sora cok eglenceli ki?).. gunesin ilk dedigi seye donerek bence sonuna kadar denemedigin bi fight i cok erken yargılıyosun viktor..

ayrıca biz her hafta dk siz kesiyoruz lk 10 u.. onun icin dk olmadan son phase zor vs vs cok bahane.. once kesin sora konusun

TBC deydi o epic fightlar ehuehu

WOTLK ozellikle su son bosslar bayik otesi

bir muru var, en baba guildlerin bile guya show raidinde wipe fest yedigi

archimonde gordum, tek hatanin wipe sebebi oldugu ve farm diye bir kavramin olmadigi

illidan misal, arhasdan daha gucsuz hesapta emo ama arthasdan cok daha iyi bir kadro istiyordu

tabiki begenmicem cakma krali ehuehu

guzel encounter yapinca soyliyoruz hani, putricide guzel encounter simdi, ulduarin cogunu begeniyorum zaten
ah ben eski oyuncuyum buralar booole bostandi degil olay

TBC de sunwell cidden PvE nin tavan yaptigi yerdi, dahada bir sunwell gelmez bu oyuna bu yuzden

kesip kesememek degil olayda, %15 %20 dps bufflariyla boss kesilen bir donemdeyiz yani, ugrassak elbet inerdi gear sorunu filan yoktu, ole cok zor bir encounter degil gayet rutin ayni tempoda giden bir encounter, alismak ustune kurulu tamamen mimiron gibi

ayni mantik olmasina ragmen mimiron daha iyiydi misal cunki 4 phase hem daha eglenceliydi, hemde her phase birbirinden cok ama cok farkliydi arthas gibi rutin yoktu

ha sonuna kadar gitmedimde gorduk yani, bi valkryie geliyor 4 kisiye ayni anda stun atmamayi ogreticen, bi spirit phase var bide forstmourne a giriyorsun iste onunda cok olayi yok

basindan sonuna rutin olan bir encountera ayni degil demeyin plox :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...