Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

( + sonsuz )

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Dunyanin en serefsiz varligi oldugunu bile varsaysak bu sekilde camur atmanin he hakli ne de komik bir yani var.

Olmayan seyleri bu sekilde ortaya cikaranlardan daha cok korkmak gerek bence. Emine Ayna'nin ya da Ahmet Turk'un ne mal oldugu belli. Diger yandan boyle yalan haber yapip milleti gudenlerin ne oldugu, anasinin kim, babasinin kim oldugu hic hic belli degil.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Ya di sen ne kadar öfkeli bi adamsın hemen ana bacı bilmemne. Nedir hacı bu nefretin kaynağı? Bir değil iki değil görüyorum hep topiklerde. Bi de evli barklı adamsın öyle 15 yaşında toy delikanlı da değilsin.

Yazilarda falan hep oyle anlasiliyorum sanirim da degilim esasen =) Boyle sakin sakin, Rutkay Aziz tonunda -sesim o kadar guzel olmasa da =) - yaziyorum, anlatiyorum esasen.

Bir de genel fikrimi belirttim sevgili konu saybi. Sana laf etmedim yani itfira atiyosun diye. Haberi yapanin dingilligi butun bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Dunyanin en serefsiz varligi oldugunu bile varsaysak bu sekilde camur atmanin he hakli ne de komik bir yani var.

Olmayan seyleri bu sekilde ortaya cikaranlardan daha cok korkmak gerek bence. Emine Ayna'nin ya da Ahmet Turk'un ne mal oldugu belli. Diger yandan boyle yalan haber yapip milleti gudenlerin ne oldugu, anasinin kim, babasinin kim oldugu hic hic belli degil.

Şu.

Ayrıca siyaset yasak, bir de böyle kitlemeydi oydu buydu varsın siz paranoyak falan diyin abi, ben riske girmem sori.
Öncekine ne yaptığımı hatırlamıyorum, Red'in mesajından çıkarım yaparak yaptım ne yapıyorsam burda. Öncekini kitlememiştin pis herif derseniz özür dilerim yani hatırlamıyorum sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...