Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm 3-4 bişey.

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Cons said:

abov ateri oyunu dövmesi olanla meslek lisesi dövmesi olan kapışıyor
ben kapışmam kimseyle insanlara laf sokma çabasında olan tüyü bitmemiş insanla hiç işim olmaz bu yaştan sonra sabırlıyımdır yani...

Bu arada meslek lisesi okumadım zaten lise biteli 8 sene oldu :)dövmeler 1 senelik :D
Sosyal ağlarda paylaş

LucifeL said:

Cons said:

ben kapışmam kimseyle insanlara laf sokma çabasında olan tüyü bitmemiş insanla hiç işim olmaz bu yaştan sonra sabırlıyımdır yani...

Bu arada meslek lisesi okumadım zaten lise biteli 8 sene oldu :)dövmeler 1 senelik :D
sana daha önce troll üstüne troll vura vura hoplayan mandayı bıraktırmadım mı abi?

Yaş kaç olmuş hala kıl tüy muhabbeti yapıyorsun, only god knows why.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

LucifeL said:

Cons said:

sana daha önce troll üstüne troll vura vura hoplayan mandayı bıraktırmadım mı abi?

Yaş kaç olmuş hala kıl tüy muhabbeti yapıyorsun, only god knows why.
Buna sadece gülerim hocam troll troll falan diyorsun da bana laf soktugunu mu zannediyorsun seni kaale almıyorum yaptığın ibne muhabbetleri de ilgimi hiç mi hiç çekmiyor hele zaten erkek oldugun halde liseli kızdan bir farkın olmadığını gördüğüm gün zaten hiç mi sallamıyorum seni.

Sen ne dersen de ilk önce insanlara laf sokma çabasında olma 2.olarak bıraktıramadım mı falan diye de sanki bi şey yapmışşsın gibi konusma ben daha önce sana ne cevap verdiği mi ne de senle ilgili yorum yaptığımı hatırlamıyorum.

Benle muhattab olmanı istesem senle muhattab olurdum ona göre konusurdum ama emin ol sen ve senin tanıdığın muhabbet ettiğin insanlarla konustugun gibi ya da laf soktugun liseli ergenlerle karıştırma beni anlatabiliyor muyum?

Not: Sen bana hoplayan mandayı falan bıraktırmadın paticik açıldı buraya geldim ve sen bana birşeyi bıraktırabilecek kapasitede bir insan değilsin ben garbage da sadece geyik yapıyorum bu yaparken bile senin gibi ergen rockerım ben liseli kızdan farkım yok orçun ye beni açtım bekliyorum tarzı muhabbetlere giren de bir adam değilim önce adam olmak lazım gerçi...
Sosyal ağlarda paylaş

sabırın zorlanırsa bir yere kadar kendini birşey zanneden ve durduk yere laf sokan adama döeşrim hertürlü...

Zaten ben diğeceğimi dedim daha da konuşmam uzatmam benle ilgili konuşmasın ve yorum yapmasın yeterli sinirim bozluyor çünkü burada da insanların huzurunu bozmak anlamsız...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...