Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wow oynarken uykum geliyor.

Devilmanta

Öne çıkan mesajlar

yaptigim ise bagli oyunda

grindde filan hic uykum gelmez abidik gubidik seyler pesindeyken misal

instance larda cok pis uyuyorum ama oyle bole degil, MC de basladi ilk shazz ile sulfuron arasi bayik otesi gereksiz uzun igrenc trashde

BWL de devam etmedi bu, AQ20 de filanda uyudugumu hatirlamiyorum bide o zaman vent filan kullanmiyordu guildum uyuyunca raid warning e kaliyordum

TBC de 32234. kez yapisimizda su curator- ilhoof arasi gereksiz uzun trashde uyuyakalmaya basladim gene devam etmedi bir ust isntancelarda

vent olmasina ragmen WOTLK de naxx da hunterla cok pis uyudum ama, spider wing loatheb filan fix uyuyakaliyordum main degsitirdigimde sorun gecti ama

5 kisiliklerde tank oynarken hic uyuyakalmam misal, surekli yapicak degisik bisiler bulurum olmadi millete pislik yaparim filan, healer girdigimde uyanik kalmak imkansiz gibi ama WOTLK heroiclerde
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

yaptigim ise bagli oyunda

grindde filan hic uykum gelmez abidik gubidik seyler pesindeyken misal

instance larda cok pis uyuyorum ama oyle bole degil, MC de basladi ilk shazz ile sulfuron arasi bayik otesi gereksiz uzun igrenc trashde

BWL de devam etmedi bu, AQ20 de filanda uyudugumu hatirlamiyorum bide o zaman vent filan kullanmiyordu guildum uyuyunca raid warning e kaliyordum

TBC de 32234. kez yapisimizda su curator- ilhoof arasi gereksiz uzun trashde uyuyakalmaya basladim gene devam etmedi bir ust isntancelarda

vent olmasina ragmen WOTLK de naxx da hunterla cok pis uyudum ama, spider wing loatheb filan fix uyuyakaliyordum main degsitirdigimde sorun gecti ama

5 kisiliklerde tank oynarken hic uyuyakalmam misal, surekli yapicak degisik bisiler bulurum olmadi millete pislik yaparim filan, healer girdigimde uyanik kalmak imkansiz gibi ama WOTLK heroiclerde

Bana da tanklarken aşırı bi sıkkınlık geliyor. Hep aynı şey gibi geliyor. Sen ne buluyorsun yapacak?
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

mevsimsel olabilir hic wow oynamayan arkadasim var mesela uyku yetmiyor diye sikayet ediyor 1 aydir ^^

onun disinda cok bayiyor ama uykum gelmedi pek 3/7 raid yapiyoruz bide inse su lk title alip erasmus stajina gideyim diyorum eheh.

10man grup kur kes 2 hafta deneseniz inio o boss nasılsa aynı title'lar :D
Sosyal ağlarda paylaş

kopernik said:

Fin said:

mevsimsel olabilir hic wow oynamayan arkadasim var mesela uyku yetmiyor diye sikayet ediyor 1 aydir ^^

onun disinda cok bayiyor ama uykum gelmedi pek 3/7 raid yapiyoruz bide inse su lk title alip erasmus stajina gideyim diyorum eheh.

10man grup kur kes 2 hafta deneseniz inio o boss nasılsa aynı title'lar :D

kingslayer degilde lotd lazim =D
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Saeros said:

ben biraz uzaniym

Ahahahhaha TBC'den beri kabusumsun sae. Bu adam en az 20 kere raid dağıtmıştır ben biraz uzanayım diyerek. Hayvan bi de öyle bi uyuyor ki telefonun sesini bile duymuyor.

sonrasında sabah 5'te uyanıp açık kalmış clienttan oyuna girip raiddeki herkesi offline görmek çok eğlenceli oluyodu ama
tabi kesin birileri alt karakteriyle oyunda oluyodu yiyodum küfürü ololol
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

bende bıraktım oyunu 15 gündür oynamıyorum eksikliğinide hissetmedim valla mis gibi oldu bi sürü boş vakit

Sigara gibi bu oyun oh ne güzel diosun sonra yavaş yavaş özlemeye başlıyorsun. Bir gün yine canın çekio hesabı açıyorsun 2-3 hafta hardcore paralıosun kendini sonra tekrar sıkılmaya ve zamanını harcadığını düşünmeye başlıorsun. Ben bu saçma kısır döngüyü son 2 yıldır yaşıorum. Farklı oyunlar deniorum nedense beni bu oyun kadar tatmin etmiyor. Özellikle bana özel mi bilmiorum ama dier oyunların combat'ı bu kadar akıcı gelmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Hardcore oynamayanlar için oyunda rotasyon denen şey artık çok dikkat gerektirmediğinden bende de uyuklama oluşuyor, tabi buna oyun süresince aldığım alkol'ün de etkisi olmuyor değil,

Bende çözümü healer oynamamakta buldum, artık dps onda da ranged dps oynuyorum ki, uyuduğumda sadece ben yatmış oluyorum tüm grup değil :)

Zaten şu anki 5man'ler gayet rahat 4 kişi ile de gidiyor, çok kasılırsa 3 kişi bile alır tahminim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...