Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount&Blade: Warband Multiplayer

Sereglin

Öne çıkan mesajlar

Betada oynamıştım zamanında daha yeni alabildim warbandı.Yalnız biraz garip olmuş oyun.Eskiden mesela lance ile direk instakill yaparken şimdi mızrak şeklinde kullanılabiliyor sadece.Manual'de yazmış atın hızı vs diye ama tüm atlarla denedim MPde olmadı.Tüm serverlarda kapalı mı nedir anlamadım.

Bir de betada 2handerla kalkanlıyı spam yaparak alınabiliyordu ancak yine o da biraz nerflenmiş,eskisi kadar hızlı vurulmuyor 2h ile spam şeklinde.

Ama gerçekten baya güzel olmuş 100 kişilik serverlar filan :).
Sosyal ağlarda paylaş

Dün OLL(Order of Low Lands) ile yaptığımız clan maçından videolar. Genel fikir vermesi açısından koyuyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=ijbbc_fzuVU&feature=watch_response

Maçlar hep böyle olmuyor tabi, bizim clan %90 okçu olduğu için taktikler biraz farklı. Bi de adamların 2. klan maçı o yüzden rahat gitti. Genelde tokatlanıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Xelee said:

sadece part 1'ı izledim de. herkes okçu tabii deişik olmuş. 1-2 tane mi melee vardı? hiç atlı görmedim zaten.

şu an türklerden veya yabancılardan hangi guildler var en ii sayılabilicek? bi de başka kimlerle maç yaptınız?

2 melee 8 okçu vardı. Duruma göre gözcü olarak olarak 1 atlı ekliyoruz.

Sadece bir Türk clanı ile maç yaptık (BOA) o yüzden Türk clanları hakkında birşey söyleyemem. Ama yabancılar arasında tartışmasız en iyi 22nd'dır. İki maç yaptık toplam 40 rounddan 2-3 tanesini kazandık. Zaten herkesi yeniyorlar. Onun dışında maç yaptıklarımız CoR, Nk, RS, Einharjar, AB vs. 12. maçımız oldu bu.
Sosyal ağlarda paylaş

bugun gördük ki maç yapsak zerre round kazanamayız PATI clanı olarak lol

ya böle casual takılmaya devam edicez belki 1-2 clanla maç yaparız en iilerimizi çıkarıp

ya da böle ciddi fakedir blockdur taktik kasıp clanlarla maç yapıcaz

ama şu an cidden skill sorunumuz var clancanak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...