Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şöyle bir oyun var mı

reddiye

Öne çıkan mesajlar

half life tarzı bir oyun
oynuyorsun fln görevler tamamlıyorsun arada oyunun konusunu yakalamaya çalışıyorsun sürekli oyunda insanları fln öldürüyorsun oyun ilerledikçe bilim adamlarının yarattığı canavarlar fln görünmeye başlıyor
hani half life ın öyle sahneleri vardır ya askerlerle yaratıklar birbiriyle çatışma içinde
ama sen de bazı askerlerle fln çatışıyorsun
aynı o şekil ilerleyecek oyun
askerlerle doktorlarla savaşcaksın
ama o mesela bir bölüm gelecek, o canavarlar çıkacak ve seni insanlardan koruyacak
o sırada anlayacaksın ki sen de aslında o canavarlardanmışsın
cool story
var mı böyle bişe
yoksa yapın da oynayalım şaşıralım
Sosyal ağlarda paylaş

aslında half-life'tan ziyade bioshock'u tarif ediyormuşsun gibi geldi bana çok güldüm.

half-life'ta "bilim adamların yarattığı yaratıklar" yoktu mesela, "gelmesine neden olduğu uzaylılar" vardı.
"oyunun sonrasında o yaratıklardan olduğumuzu farkederiz" gibi bir olay da yoktu.
ama ikisi de bioshock'ta vardı. (spoiler oldu gibi biraz ama çok değil hehehe)

farcry'da yaratık mı vardı bilmiyorum o kadar oynamadım ama half-life serisi dediğim meseleden dolayı çatışıyor.

"half life ın öyle sahneleri vardır ya askerlerle yaratıklar birbiriyle çatışma içinde
ama sen de bazı askerlerle fln çatışıyorsun"
= Crysis

"oynuyorsun fln görevler tamamlıyorsun arada oyunun konusunu yakalamaya çalışıyorsun sürekli oyunda insanları fln öldürüyorsun oyun ilerledikçe bilim adamlarının yarattığı canavarlar fln görünmeye başlıyor
bir bölüm gelecek, o canavarlar çıkacak ve seni insanlardan koruyacak
o sırada anlayacaksın ki sen de aslında o canavarlardanmışsın
cool story"
= Bioshock

"half life ın öyle sahneleri vardır ya askerlerle yaratıklar birbiriyle çatışma içinde
ama sen de bazı askerlerle fln çatışıyorsun
aynı o şekil ilerleyecek oyun
askerlerle doktorlarla savaşcaksın"
= Aliens Vs Predator 1-2 Predator bölümleri

Ayrıca "taraf değiştirmeli" oyun arıyorsan, Vampire: The Masquerade - Redemption, Freelancer, Starcraft Terran bölümleri de tavsiye edebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...