Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray-Porto

dooman

Öne çıkan mesajlar

Valla ilk yarı ve ikinci yarı başına kadar galatasaray süper top oynadı. Uzun zamandır hücumda bu kadar düzenli atak yapıp geride az pozisyon verdiğini gördüm. Hasan şaş, necati ve hakan şükür çok güzel uyum içindeler. Hagi bile neşeden uçuyordu valla inşallah sezon içinde bu başarılı ve göze zevk veren futbol sürer. Porto da hiçbir varlık gösteremedi daha.
Sosyal ağlarda paylaş

son saniyede mantar bir gol yedik ama spiker song'un akrabası gibi her pozisyonda adamı bi övgü bi methiye valla babama yapmadım. ama yinede süper oynadık baya umut verdi ve böyle futbolu devam ettirebilirse tüm maçlara gidilir. 100.yılımızda şampiyonluğa inşallah ulaşacağız.
Sosyal ağlarda paylaş

Cimbom şampiyon sever: 2-1
“Dünya Şampiyonlar Serisi” organizasyonu kapsamında düzenlenen karşılaşmada, Galatasaray, Avrupa Şampiyonlar Ligi'nin son şampiyonu FC Porto'yu 2-1 yendi.

80 bin kişi kapasiteli New Jersey Giants Stadı'nda oynanan maçta, Galatasaray'ın gollerini 4. dakikada Hakan Şükür ve 87. dakikada Arif kaydederken, FC Porto'nun tek golü 90. dakikada Maniche'nin ayağından geldi.

Karşılaşmada Galatasaray, Mondragon, Song, Hakan Ünsal (Dk. 61 Orhan), Ergün (Dk. 74 Saidou), Conceiçao (Dk. 70 Volkan), Cihan (Dk. 81 Suat Usta), Petre, Necati (Dk. 69 Arif Erdem), Hakan Şükür (Dk. 69 Ümit Karan), Hasan Şaş (Dk. 78 Ayhan) ve Baliç (Dk. 65 Sabri) 11'iyle mücadele etti.

Portekiz ekibi Porto ise sahada, Vitor Baia (Dk. 46 Nuno), Jorge Costa, Pepe, Valente, Seitaridis, Costinha, Quaresma, Peioxto (Dk. 57 Maciel), Maniche, Derlei ve McCarthy'den oluşan kadrosuyla yer aldı.

Karşılaşmanın 36. dakikasında Juventuslu futbolcu Derlei, sarı kart gördü.

hurriyetim den paste
özellikle bold kısıma dikkat çekmek isterim =D

GS yi kutlarım umarım sizde toparlanmış bi şekilde lige başlarsınız eğlenceli bi lig geçer.[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

said:
weroqsheth, 02 Ağustos 2004 13:31 tarihinde demiş ki:
Uzun zamandır bu kadar kaliteli FEBE liler gormemistim...

Maça gelicek olursak daha ne Porto lar deviricez siz merak etmeyin yapmanız gereken tek şey takımınıza güvenmek...

sana katılıyorum abi hatta ilk okuduğumda şaşırdım ve bi daha okudum ama doğruymus :) tebrik ediorum demekki fb dende adam çıkıomus[nadir olsada :P ][signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ehuhu
Osman Tamburacı Tv8 e çıktı adam galeyana geldi coştu bi canaydına küfür etmediği kaldı.
"Porto yu yendiler şimdi gs kendini çok iyi bir ekip zanneti canaydında rahatladı yahu sen hazırlık maçı oynuyorsun adamlar yorgun birsürü eksik var sistemli oynayan ve maça herzamanki sistemiyle çıkmayan portoyu yeniyorsun bir anda herşey düzeliyor bu gs bu sene 6. lığı geçemez"

dedi =)[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Shagrath, 02 Ağustos 2004 17:18 tarihinde demiş ki:
said:
weroqsheth, 02 Ağustos 2004 13:31 tarihinde demiş ki:
Uzun zamandır bu kadar kaliteli FEBE liler gormemistim...

Maça gelicek olursak daha ne Porto lar deviricez siz merak etmeyin yapmanız gereken tek şey takımınıza güvenmek...

sana katılıyorum abi hatta ilk okuduğumda şaşırdım ve bi daha okudum ama doğruymus :) tebrik ediorum demekki fb dende adam çıkıomus[nadir olsada :P ]

gs den çıktığına göre fb den çıkmamasına şaşırırdım zaten.takımınızla ilgili yorum yaparsanız daha iyi olur...[signature][hline]SlayerTR

SlayerTr Admin ...

Gün Gelir Sokaklarda Yatarsam Şaşma ama Gün Gelir Vezir Olur Çökerim Başına...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...