Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bim Bam Booom dinleyin dostlaaar ! 70 lerin turkce hitleri

unity100

Öne çıkan mesajlar

Bendekiler:

Barış Manço - Kol Düğmeleri
Berkant - Seni özlerim
Erkin Koray - Çöpçüler
İlham Gencer - Bak bir varmış bir yokmuş
Nilüfer - Kalbim bir pusula
Rüçhan Çamay - Parra Parra Parra
Semiha Yankı - Seninle bir dakika
Tanju Okan - Kadinim
Uğur Akdora - Hayırdır İnşallah

Biim baaam boom/cici kızlar da vardı da bulamadım ya :(

Eee kime yollicam :)[signature][hline]Flamorph
Technology Blaster
City of Heroes Justice Server
Crosby,Stills,Nash & Young
Sosyal ağlarda paylaş

satmadi. bilakis ayarladi sarkilari (daha dogrusu kaynagina ulasti) fakat bugun pek yogun gectigi icin parcalari kendi bilgisayarina alamadi. bu aksam alacak ve de hafta icinde takoz vs zamanlarla en gec de bir sonraki programda 70'ler 80'ler turkce pop yapacagiz. :)
bu arada unity hakikaten de akademik bicimde hallettim. bi kismini bizim okuldaki turk bir profesorden alacagim[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

unity, valla sen delisin delisin!

ne ırgalıyorsun şimdi vaktinde fazlasıyla maruz kaldığımız bu şarkıları, yarıömürleri geçtiydi ki depreştirdin şimdi yok yere..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 27 Temmuz 2004 10:29 tarihinde demiş ki:
ilacınız bende efendim :)

kod adı: müzik dağarcığı.
sanırım ofis bilgisayarımda istemediğiniz kadar 70s türkçe pop eseri mevcut :)

hatta program bile çıkar ordan, o derece yani :)

aPlamiz. biliyordum.

e hemen o zaman bi playlist gorelim ?

edi ablamizla da koordine olursaniz daha bir mutlu olacagiz.[signature][hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
edi, 26 Temmuz 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
satmadi. bilakis ayarladi sarkilari (daha dogrusu kaynagina ulasti) fakat bugun pek yogun gectigi icin parcalari kendi bilgisayarina alamadi. bu aksam alacak ve de hafta icinde takoz vs zamanlarla en gec de bir sonraki programda 70'ler 80'ler turkce pop yapacagiz. :)
bu arada unity hakikaten de akademik bicimde hallettim. bi kismini bizim okuldaki turk bir profesorden alacagim

super. sen bizi nufusuna gecir bak bize. elin ise pek yatkin. veli toplantilarina filan gondeririz kollarsin bizi.
Sosyal ağlarda paylaş

70 lerde insanlar kendi müziklerini yaptık ları için doğal bi güzelliği var.80 lere gelindikçe bir çok sanatçı için aynı şeyi söyleyemiycem. istanbula gittiğimde sahibinin sesi adlı bara giderim sende git unity .madem 70ler diyorsun.orda 24 saat çalıyor.cumhuriye meyhanesinin karşısında.beyoğlunda[signature][hline]Müzik ruhun orgazmıdır
Aşık kelle

[Bu mesaj Schifo tarafından 27 Temmuz 2004 16:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...