Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

doğru

karapersembe

Öne çıkan mesajlar

Buddha said:

Farinal said:

nileppezdel said:

Buddha said:

İsa'nın varlığı bile tartışılıyor. Sen niye böyle görmüş gibi anlatıyorsun yahudi doğdu nenem ona kazak yaptı fakirdiler sora yahudi öldü falan

İncil ve dini kayıtlar dışında tarihi kayıtlarda da var ya İsa'nın yaşadığı. Yahudilerin kralı olduğu işte Roma tarafından çarmıha gerilerek öldürüldüğü falan

yok öle bişi

İsa hakkında tarihi hiç bir kanıt yok. Hem de hiç. Bu konuda belgeseller bile var. Hatta yaşadığı sanılan dönemlerde tarih sanki onları hiç yaşamamış gibi.

E tamam yaşadığına dair tarihi kanıtlar olduğunu söyleyen belgeseller de var ne yapalım şimdi? Washington Devlet Kütüphanesine gidip papirüsleri falan mı okuyalım?

Ha olmaması bana yarar zaten zaaa
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

sen niye atesit rpsi yapıyosun lan. baya müslümansın sen

teist rpsi yapmıyom salakmısın
adam mantıksızca savunuyo her boku
ve burdaki müslümanlarda kalkıp saçma salak laflarla savunuyolar kendini
ben ateistim diye laf etmişmiyim.
mantıklı bişekilde savunsalar içim yanmaz
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Buddha said:

Farinal said:

nileppezdel said:

Buddha said:

İsa'nın varlığı bile tartışılıyor. Sen niye böyle görmüş gibi anlatıyorsun yahudi doğdu nenem ona kazak yaptı fakirdiler sora yahudi öldü falan

İncil ve dini kayıtlar dışında tarihi kayıtlarda da var ya İsa'nın yaşadığı. Yahudilerin kralı olduğu işte Roma tarafından çarmıha gerilerek öldürüldüğü falan

yok öle bişi

İsa hakkında tarihi hiç bir kanıt yok. Hem de hiç. Bu konuda belgeseller bile var. Hatta yaşadığı sanılan dönemlerde tarih sanki onları hiç yaşamamış gibi.

E tamam yaşadığına dair tarihi kanıtlar olduğunu söyleyen belgeseller de var ne yapalım şimdi? Washington Devlet Kütüphanesine gidip papirüsleri falan mı okuyalım?

Ha olmaması bana yarar zaten zaaa

gerçek kanıtı gösterceksin olcak bitcek şu şehirde şu roma arşivinde şöyle şöyle bu adamın yaşadığına dair şöyle bir belge var diye AMA YOK
Sosyal ağlarda paylaş

Farinal said:

gerçek kanıtı gösterceksin olcak bitcek şu şehirde şu roma arşivinde şöyle şöyle bu adamın yaşadığına dair şöyle bir belge var diye AMA YOK

Benim işim değil ki abi o. Sen de 2000 senelik arşivleri getirip olmadığını kanıtla o zaman diyebilirim komik bi şekilde gider bu.

Dediğim gibi olmaması bana yarar, yoksa üst biter
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...