Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Manhunt

Griswold

Öne çıkan mesajlar

Bikaç saat önce elime geçti. PS2 versiyonundan ne farkı var bilemiycem ama PC versiyonu bi port için hiç te fena deil... zaten port olduundan da emin deilim:) oyun grafiksel anlamda gayet güzel... sanki herşey bi kamerayla kaydedilmiş te siz de izliyormuşsunuz havası var. Oyun gizlilik gerektiriyor; bunun nedeni düşman sayısının çok olması değil, sizin çok zayıf olmanız. Bu oyunda süper güçleriniz yok; bir kahraman da deilsiniz. Öldürmek zorunda olduğunuz pislik çete üyelerinde pek te bir farkınız yok; sizi kontrolüne almış bir şekilde psikopatça işlediğiniz cinayetleri izleyip kaydeden bi manyak dışında (ben böle anladım senaryodan) oyunda arkadan yaptığınız "execution" lar sinematicle gösteriliyor. ayrıca cinematici kontrol de edebiliyorsunuz. Oyunda ayrıntılı olarak anlatıyor zaten...
Oyun bi Postal kadar kanlı olmasa da bayaa bi şiddet içeriyor. Survival horror olmasa da korku öğeleri barındırıyor (muş. Ben tırsmadım açıkçası:) ama yine de burası geniş bi forum herkes benim gibi hissiz deil heralde:-))
Kısaca stealth türünde bi oyun arıyorsanız, bu oyunda öyle action öğeleri de ağırlıklı deil, alın işte gayet psikopat bi oyun:)[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
Sosyal ağlarda paylaş

cam parçasını arkadan yaklaştıında yukardan kürek kemiinin arasına saplıyo. kan falan da fışkırıyo tabi. bu tür sinematikler giriyo hep arkadan yaklaştığında bu şekilde adam hemen ölüyo ve bölüm (scene) sonunda execution olarak puan veriyo[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
Sosyal ağlarda paylaş

herşeyi gta3'e benziyor.aynı firma yapınca tabii benzemeside normal.adamın yürümesi,koşması falan.[signature][hline]I'm the Warrior of Life, I know the Reaper by name, I was born one foot in grave, I'm the Warrior of Life and my blood's running cold, I see pain wherever I go.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pacman, 12 Mayıs 2004 15:56 tarihinde demiş ki:
herşeyi gta3'e benziyor.aynı firma yapınca tabii benzemeside normal.adamın yürümesi,koşması falan.

animasyonlar fazla esnek deil zaten ragdoll gibi güzide bi efekti hala kullanamadı gitti rockstar (max payne 2 dışında) karakterlerdeki detaylar fena deil ama[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
en iyisi vallahi iyi etmiş..
ben de alıyorum pompalıyı, çıkıyorum sokağa.yapacaklarımın sorumlusu postal2 isimli oyundur.

hemen bu konuda uzman oyun şirketi running with scissors'ın sitesinden güzel bi alıntı yapalım konuyla ilgili:

DANGER This site contains content not approved for consumption by children, senators, religious leaders and/or other easily damaged psyches, those seeking to enhance or establish political careers and/or possessed of delusions of grandeur. If accidentally exposed, flush eyes with cold water and induce vomiting. If irritation persists, sit quietly and watch PBS. Not for internal use. This site and its related products/propaganda are GUARANTEED not to make you go blind, masturbate (and THEN go blind), become a social liability, induce you to act out atrocities that you would otherwise never indulge in, or burn eternally in hell. Running With Scissors accepts NO responsibility for any and all random acts of stupidity or violence committed by losers who may blame popular entertainment media and/or sugary snack foods for causing their inherent basic lack of control. You're on your own. Thank you and good night.[signature][hline]dark-dr, 25 Haziran 2002 11:29 tarihinde demiş ki:
itinayla threadin agzina, edilir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sLog, 01 Ağustos 2004 05:10 tarihinde demiş ki:
bu oyun yüzünden bi yerde bi çocuk arkadaşını baltayla öldürmüş.. öle yazıyodu gazetede.. gazetenin yalancısıyım

ipini koparan alırsa oyunu, normal böyle şeyler..
adamlar uyarının allahını yapıyolar 16+ diyolar, 18+ diyolar, çocuk bunu alıp oynuyorsa bu oyun yüzünden değil, kimse kusura bakmasın ama o oyunu çocuğuna alan ebeveynin salaklığı yüzündendir.[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

isterse 10 yaşında olsun, bi insan evladı oyundan etkilenip balta kapıosa zihinsel olarak sorunludur.tedavi edilmesi gerekmektedir.yukarıda belirttiğim gibi bunu popüler eğlence araçlarına mal etmek ise ronaldenyoluktur. :D[signature][hline]dark-dr, 25 Haziran 2002 11:29 tarihinde demiş ki:
itinayla threadin agzina, edilir.
Sosyal ağlarda paylaş

kendimden örnek verim,ben kendimi bildim bilelei oyun oynarım,commodore,sga mega drive2,psx,pc hepsini oynadım,atari saonlarından,net cafdelerden çımadım,daha çarpım tablosunu bilmesken(hala bilmiyorum galba) "olm kafanı kescem,öldürdüm nhuauaan" die naralar atarak oyun oynadım,sof multisini oynarken "lan olm hüseyininkafasını kopardım lan muhahahah"
die bağırıyodum, cs oynarken " vur o en arkadaki rehineyi bara almaısn inbe nası olsa bizde çok var "die deliriodum
dod oynarken "ehe olm 6 kişiyi aynı anda parçalara ayırdım lan bobmbayla nuhuahauauh" diodum

ulan bilgisiyaat adamları insanları rage 'e soksaydı ben bararian fln olurdum,sokakta onumu geleni saqtırla doğramaya çalışırdım,dah bu güne kadar hiö rage'e grimdim.

valla girmedim,abov beyyaz gömlekliler geldi ben kaçarım.[signature][hline]HitPoints-50
Skill-Unarmed
Location-Junktown
Weapons-n/a
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...