Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BJK - Hertha Berlin

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Bu arada formalar yeniydi dikkatinizi çektiyse bu beyaz olanıydı.3 tane daha yeni forma olucak siyah-damalı ve tabiki çubuklu salı günü tanıtılacak olan formalar çarşambadan itibaren BjkStorelarda...[signature][hline]KÜÇÜK HÜSAMETTİN vs. _NoelBaba_ ver 0.1 (Pek küçük olmayan bi hüsamettinmiş bu abi)
Sosyal ağlarda paylaş

ya simsiyah forma olucak.yani ben siyah-damalı derken bi siyah forma bide damalı forma demeye çalıştım. Formalar şöyle karışıklık olmasın:
1-Beyaz
2-Siyah
3-Damalı
4-Çubuklu[signature][hline]KÜÇÜK HÜSAMETTİN vs. _NoelBaba_ ver 0.1 (Pek küçük olmayan bi hüsamettinmiş bu abi)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_NoelBaba_, 01 Ağustos 2004 19:15 tarihinde demiş ki:
Bu arada formalar yeniydi dikkatinizi çektiyse bu beyaz olanıydı.3 tane daha yeni forma olucak siyah-damalı ve tabiki çubuklu salı günü tanıtılacak olan formalar çarşambadan itibaren BjkStorelarda...

Bu güzel işte, çubuklu formayı perşembe ya da cuma kombineleri alırken satın alırız, bir taşla iki kuş. :)[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

abi formanın rengini senelerdir konuşuyoruz. allahım yarrabbim bi takımın siyah rengi varsa ve simsiyah kullanmıyorsa harbi fıtık oluyorum. ulan daha karizma renk mi var yeryüzünde. m.utd real madrid bile siyah kullanıyor biz kullanmıyoruz off of

inşallah vardır abi bu sene. ama hiç ihtimal vermiyorum. son gün çıkarır programdan bunlar
Sosyal ağlarda paylaş

Eksikler var ya tümer sergen carew falan.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pascal, 02 Ağustos 2004 15:55 tarihinde demiş ki:
Bu maç ölçü olamaz. Olur diyeni ağır yaralarım, deli raporum var, ceza almam, alamam...

Dikkat edin ısırmıyım!

kacın kacın kuduz pascal gelıyor...=)[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
Who am I?!?
"Kontrolsüz güç, güç değildir." Obi-Van Pirelli
"Reklamlar bitti"
Sosyal ağlarda paylaş

abi hazırlık maçlarıyla yorum yapıyorsunuz ya ehe. hadi böle sistemi milletin durduğu yeri d,izilişi filan yorumlasanız tamam da oyunu yorumluyorsunuz. bu takım 2 senedir 5 yiyip 1 hafta sonra lige başlayıp millete selam çakıp uzak ara öne geçiyor

hele bi lig bşlasın 1-2 hafta geçsin ozaman eleştirilir
Sosyal ağlarda paylaş

nerden biliyorsun belli olmadığını. hazırlık maçının oyuncuları, farklı varyasyonları vs denemek olduğunun farkındasın umarım.

takım kötü yolda mı? olabilir. bikere 3 mevkide eksiği var sol orta forvet. sola transfer olcak. başarılı olmamız için ortaya transfer forvete de alternatif şart. tabi sergen 2 sene önceki gibi oynasa gerek kalmaz ortaya ama bidaa öyle zor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...