Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World cyber gamesde fifa olmasından şikayetçiyim

Sinank

Öne çıkan mesajlar

2004 yılı için start alan wcg in içinde NFS:U, CS CZ, UT2004, STARCRAFT, WIII, ve de fifa 2004. Nfs gerçekçi değil ama zevkli, cs yi bıraktım şimdi gelelim derdime niye fifa yerine PES koymuyorlar fifa hiç güzel değil pes e yama ile multiplayer konuluyor en kötü ihtimal aynı bilgisayardan iki klavye ile oynanılır fifa zevkli değil. PES oynansa süper olur walla. Bi şey daha ekliyecem SC ile WIII birbirine çok benziyor niye SC yerine stronghold veya C&C komuyorlar veya AOF???[signature][hline]Dilimiz olmadan hayattan tad alamayız
Sosyal ağlarda paylaş

Hepsinin cevabı olarak şunu söyliyeceğim :

Oyunları seçerken sana-bana-ona sormazlar. Belli istatistiklere göre Multiplayer'a en yatkın ve dünyada en çok oynanan oyunları seçiolar.

yıllar önce Pes mi vardı bide ;) 98 den beri süregelen bi fifa furyası var ve milyonlarca kişi fifa oynuyor. O yüzden oraya Pes'in girmesi için çığır açması , çok büyük ses getirmesi falan gerekirdi herhalde.[signature][hline]:.Dynun .: ...only Dynun...
Sosyal ağlarda paylaş

nihayet q3'ü düşürüp ut2004 koyabildiler..

sc de 6 yıllık oyun, ne kadar iyi olsa da bir yerde başka birşeyle değişmesi gerek. koca turnuvada köhnemiş oyunların durması komik oluyor..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

Sc nin durmasının asıl sebebi halen cs den sonra en fazla oynanan multi oyun en çok satılan strateji oyunu olmasıdır ki şu an fifa nın bile kendi kanalı yok sc nin bildiğim 2 tane tv kanalı var devamlı sc maçları yayınlayan vs vs..

Asıl konuya dönersek fifa yerine PES 3 olsa daha güzel olur diye düşünüyorum.[signature][hline]Lil'Alur for Shar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sinank, 02 Ağustos 2004 15:09 tarihinde demiş ki:
SC ile WIII birbirine çok benziyor niye SC yerine stronghold veya C&C komuyorlar veya AOF???

sen hayatında sc oynadınmı ?
yada WIII oynadınmı ?

eğer oynadıysan ve ayırt edemiyorsan gülerim sadece buna[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead

[Bu mesaj Arkansis tarafından 02 Ağustos 2004 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

SC yerine stronghold olsun dedin ya,
şaşkınlıktan küçük dilimi yuttum
merak ettim hiç sc oynadın mı?
SC multiplayer maç yaptın mı?
Kore de en çok oynanan ve paso TV'lerde maçları yayınlanan oyunun SC olduğundan haberin var mı?

World Cyber Games, singleplayer oyunlardan çok, PC'de çoklu oyunlara destek veren oyunları koyacaktır tabii ki..

C&C derken Generals'ı kastettiğini düşünüyorum, doğru mu?
--------

Asıl Benim için iki sorun var:
CS:CZ
ve NFS Underground.

CS:CZ yerine CS 1.6 yapsalar daha iyi olurdu. Çünkü çoğu kişi 1.5 ve 1.6ya alışkın.
ama CS:CZ o kadar yaygın değil.

NFS: Undergound gibi bir yarış oyunu koymalarını saçma buluyorum. Oyuncu çekilmek için araba yarışı eklemişler sanırım. Ancak NFS'ye gelene kadar birçok oyun var..
Jedi Academy veya Quake 3 daha iyi olurdu bence[signature][hline]iyi kötü çirkin
Sosyal ağlarda paylaş

bone 2004 yılındayız ve dünya nüfusunun çeyreğini koreliler oluşturmuyor. kore kompleksi oluştu sizde, sanki adamlar oyun olayının otoritesi.. :)[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

Sosyal ağlarda paylaş

bir de merak ettiğim bir şey:
paticikten WCG'ye katılan kimse yok mu?
Mesela Sam UT2004'te, Arcane WC3'te, Dark-dr SC'de iyiydi (ben öyle hatırlıyorum)
Tabii daha iyileri de bulunuyordur elbette. Katılan birisi varsa söylesin destekliyelim onu :)[signature][hline]iyi kötü çirkin
Sosyal ağlarda paylaş

ee adamlar biliyolar işte hangi rts'nin wcg de oynanacak kadar kaliteli oldugunu :)[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

unity100, 24 Temmuz 2004 01:44 tarihinde demiş ki:
ahoehoehroehroehoerhhuhuhu uuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu oooooooooof horanse ooooooooooffffff
Sosyal ağlarda paylaş

Bence olması gereken oyunlar:

Strateji: SC, AoK
FPS: CS, BF, UT200X
Spor: Winning Eleven X (Kuruversinler bir kaç yüz PS2)

Hatta hazır PS2 kurmuşken Tekken'de falan da kapışır millet. :)[signature][hline]DoGMeaT, 02 Ağustos 2004 15:43 tarihinde, icq'da demiş ki:
ben aramam öle, paticik benim eniştemin bikere, istesem hepnizi banlarım. yaaa!
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam kızmayın SC çok oynamasam bile biliyorum tamam W3 ile arasındaki farkı ama en azından iki strateji yerine 1 strateji konulabilir onun yerine dövüş falan getirilebilinir CS koymakta haklılar çünkü cs en çok oynanan oyun onun yerine COD diyecemde çok tutulmuyor veya RCW:ET neyse olan oldu bi kere. Zaten cs, fifa, ut ve nfs koymasalar çok ilgi çekmezler. Bu arada bu sene AOE yok. ona şaştım. Neyse inşallah kazanlar arasında Türklerde olur.[signature][hline]Dilimiz olmadan hayattan tad alamayız
Sosyal ağlarda paylaş

bone myth sc'den daha iyi bir strateji oyunu olduğu halde ben konmasın derim konacak olsa, koca dünya turnuvasında 6 yıllık oyun komik yani istediği kadar iyi olsun. cs için de aynı görüşteyim. zaten source motorlu cs'e geçerler herhalde gelecek yıl..

halen tetris çok oynanıyor, çok oynanması yetiyorsa onu da koysunlar.. yılan da koysunlar..

ben ut2004 daha oynayamadım ki iyi olayım.. :) ut ve ut2003'te orta karar bir oyuncuydum çok oynadığım halde, ancak wcg'ye rahatlıkla katılabilecek arkadaşlarım var oyunda tanıştığım. ayrıca önceki sene bir tanıdık gitti zaten kore'ye. geçen yıl tanımadığım birisi gitmiş cafede oynayanlardan..

fakat bu arkadaşlarım keyfine oynuyorlar, "siz katılın kesin gidersiniz" diyoruz ama dinletemedik. bunların yendiği adamlar gidiyor wcg'ye.. :-p

ha bu arada ut serisi oyunlar göz boyamak, reklam olsun diye falan konmaz turnuvalara. blizzard ya da id gibi çöp çıkarsa alacak fanatikler yerine oyunu güzel bulduğu için alıp bıkmadan oyunculardan oluşan bir kitledir bu. 2003 fazla beğenilmedi ve önemli miktarda insan devam etti 2004 gelene kadar. 2004 layık bulundu ilk ut'ye ve ona devam ediyorlar şimdi arasıra ona tekrar baksalar da. benim arkadaşlar halen avaturk'te klasik ut oynar mesela..

ayrıca oynayanlar zate takdir eder ut'nin ne kadar zengin bir oynanışa sahip olduğunu.. ut serisi kadar da eleştirmenlerin beğendiği bir online fps görmüş değilim henüz not ortalaması olarak..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 02 Ağustos 2004 21:56 tarihinde demiş ki:
halen tetris çok oynanıyor, çok oynanması yetiyorsa onu da koysunlar.. yılan da koysunlar..

misket ve körebe daha çok oynanıyor..
onları da koysunlar :D

öeh, abi multiplayer maçları kastediyorum ben..
cs ve sc gibi tetris maçları yapılıyor mu? onlar kadar çok oynanıyor mu bu maçlar?
said:
Sam, 02 Ağustos 2004 21:56 tarihinde demiş ki:
ayrıca oynayanlar zate takdir eder ut'nin ne kadar zengin bir oynanışa sahip olduğunu.. ut serisi kadar da eleştirmenlerin beğendiği bir online fps görmüş değilim henüz not ortalaması olarak..

ut konusunda her zaman katılıyorum..

unreal 1 ve unreal 2yi sevmemiştim rezalet bulmuştum..
ama ut, ut2003 ve ut2004'e bayılmıştım...
unreal ile ut arasında bayaaa fark var

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 02 Ağustos 2004 22:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kim reklamını iyi yaparsa onun oyunu konacaktır bu bir gerçek sevsen de sevmesen de bu arada AoK bir yıllığına kondu herkes Hun seçip Feudal Age Rush yaptığı için kimse bir zevk almadı hatta bayganlık getirdi ve AoK bir daha gelmemek üzere dışlandı zavallım Microsoft Impossible Creatures girsin bari dedi ona da Hade Len Ne Bu Düdük Makarnası dediler aslında güzel oyundu[signature][hline]Lil'Alur for Shar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...