Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Majesty 2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Sam said:
heh ratman nedeniyle marketplace'i tam kalenin ağzı olan güneybatı tarafına kurup evleri vergi rotasından çıkarıyordum. başka türlü yeni alınmış vergiler monkların harcanmayan kasasında bitiyordu lol.

eet. başlar başlamaz 1 marketplace kale ağzına, 1 tane de sağ üst çapraza. sonra yanına armory. sora ranger yeri.

guard post dikecek kadar paran varsa rat sorun olmuyodu yaf. tabii bölümüne göre değişir.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:
heh ratman nedeniyle marketplace'i tam kalenin ağzı olan güneybatı tarafına kurup evleri vergi rotasından çıkarıyordum. başka türlü yeni alınmış vergiler monkların harcanmayan kasasında bitiyordu lol.
Klasik oyun başı böyle yapıyordum ben de,ama ek olarak marketplacein çevresine üçer guardhouse yerlestirip aralarına inn ve blacksmithi yerlestiriyordum.Bu kompleksten direk para akıyordu,oyun boyunca da hiç bir şekilde yıkılmıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Kartan said:
Klasik oyun başı böyle yapıyordum ben de,ama ek olarak marketplacein çevresine üçer guardhouse yerlestirip aralarına inn ve blacksmithi yerlestiriyordum.Bu kompleksten direk para akıyordu,oyun boyunca da hiç bir şekilde yıkılmıyordu.

eet hatta bikaç inn koyunca statue çıkıyodu.

ok ok taam akşam installıyorum. gamersgate den aldım orijinali : )
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
9 haziran'da cıkıcak diyorlar inaniyormusuz ?

said:
In-Depth Game Play Revealed in Majesty 2
After a brand new, introductory trailer was unveiled, the presentation focused on the previously unrevealed aspects of the forthcoming Majesty 2: Fantasy Kingdom Sim:

Marketplaces – Marketplaces are the hub of the kingdom. There is only one marketplace in each kingdom, making them the center of the player's game world. Because of their centralized locations, marketplaces are common targets for your enemies.

Trade Posts – Defended by turrets because of their prized attributes, Trade Posts will generate caravans which will travel to the Marketplace.

Temples – Used to promote basic heroes to more powerful heroes, Temples can be built in places of power only. Places of power are defended by magic creatures which the player needs to defeat before they are able to build a Temple.

The Stats – 16 missions in each single player campaign. 6 single player scenarios. 8 multiplayer maps. 30+ hours of gameplay

bekledigim tek oyun bu ya...
Sosyal ağlarda paylaş

valla canım yeni oyunlardna o kadar sıkkın ki şu an baldurs gate 2 kuruyorum. bu oyun gelirse expansioniydi moduydu netten indirmelik senaryosuydu derken süper olur gibime geliyo oh mis.

bir de solaufein mod kurabilirsek tamamdır. gerçi patch falan istiyormuş hatirlayan/anlayan var mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunu (ilkini) geçen ay burada keşfedip bitirdim, hakikaten güzel oyunmuş. Hemen sarıyor insanı ve yarattığı strateji derinliği önemli bir artı; yani çeşitli yollarla kazanabiliyorsun.

Yalnız oyun oldukça kolay geldi, hadi expansionda biraz daha zor bölümler vardı ama genel olarak çabucak bitti. Expansionla beraber oynayınca ancak bir oyun ediyordu, belki de çok güzel olduğundan oyun tadı damağımda kalmıştır. Bir itirazım da bunun gibi oyun gelmedi diyenlere, bence Dungeon Keeper tarz olarak oldukça benziyor buna.

İkincisini de heyecanla bekliyorum.

edit: yanlız legendary heroes bölümünün hakkını vermek lazım, normal yollardan geçmeyi denedim defalarca ama yapamadım bir türlü. Ben de kule dikerek büyüyle yıktım, kulelere dalmıyorlar genelde veya burada okudum, önce yerlerini tespit edip sonra load edeceksin. Cidden o bölümü yapanlar geçebiliyorlar mı acaba normal yollarla?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben normal yolla 10-15 kere filan denedim,legendary heroes bölümünü geçemedim. 3.hedef binanın yıkılmasıyla resmen şehrin yaratık inine dönüyor,envai yaratık istila ediyor,7-8 hero da baş edemiyor,nitekim daha fazla temple için de trading post kuramıyorsun,sürekli yaratık akınından dolayı.Zaman sınır olmasa neyse. Save-load,kule olayını denemedim ama fena fikir değilmiş,kule derken wizard's towerı mı kastettin,sorcerer's towerı mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...