Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yurtiçi Kargo

Loxias

Öne çıkan mesajlar

kargoyu önce bi şubeye gönderiyolar. 1.şube diyoki bizim şube oraya getirmez başka şubeye göndericez, sonra 2. şubeye gidiyo 2. şubede aynı şeyi söylüyo. 3. şubeye gidiyo 3. şubede aynı şeyi yapıyo 4. şubeye gidiyo ve ben ağızlarına sıçıyorum. 4 şubenin ortasındayım haritaya göre ama bitaneside getirmiyo. doğru şubeye gönderin o zaman gerzekler 4 gündür uğraştırıyolar bizi
Sosyal ağlarda paylaş

yurtiçi kötü bir firma
kurumsallığı sıfır. müşteri memnuniyeti de sıfırın altı.

en son yaşadığım olayda kargo üzerindeki adres yerine sistemdeki adresime yollamayı uygun görmüşler. kargo üzerindeki ve faturadaki adres farklı olunca mental kapasite sınırlı yurt içi bana haber vermek yerine şehir turu attırıp geri şubeye bırakmış, hem benim 1 günümü yeyip hem de üzerine -görevlinin söylediği- adrese gelmemelerine rağmen, adrese teslim ücreti istediler.
bu olayı genel merkeze bildirdiğimde gerekli birimleri uyardık gibi komik, saçma sapan sanki oraların uyarılma benim derdim gibi bir dönüş yaptılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
mardox said:

ben alıcıyım,
göndericinin kargonun üzerine tyazdığı adres farklı faturadaki adres farklı nasıl benim hatam olabilir ki bu?
Muhtemeln kargo posetine bakmadam daha önce sistemdeki kayıtlı adresi secmisler.
Zaten bunlara hadi neyse dicem de hatasini sahiplenmemesi problem

daha önce benim başımada geldi. Aynı sokakta başka eve taşındım. Birkaç sefer sürekli eski adrese gitti. Çünkü adamlar beyinsiz, akıl edemiyor poşetin üstündeki adrese bakmaya.
Sosyal ağlarda paylaş

Yurtiçi kargo piyasaya göre daha uygun olduğundan dolayı bir çok firma ve şahış ( bizde dahil) yurtiçi ile yoğun çalışıyor. Adamların belli hatlarında yoğunluktan dolayı sıkıntı çıkıyor. Ortalama bir gönderinin öğleden önce istanbuldan verildiğinde ertesi gün nşa Bursada adrese teslim edilmesi lazım. Kargo şehre varıyor ama iç nakliyede mesai saatlerinde kargomu firmaya veremediler. Hergün aynı güzergahtan dağıttığı için bizim gönderdiğimiz firmaya sıra gelmiyormuş , şikayet üzerine güzergahı bir günlük ters çevirdiler.
Sosyal ağlarda paylaş

çok kötü abi yurtiçi kargo. vatan bunlarla çalışıyor diye bişey almıyorum vatandan.

aras ve ups en iyisi bence her bölgede. bazı yerlerde yurtiçi bazı yerlerde aras iyi diyolar ama yalan dolan bence.

bir sürü yer değiştirdim hepsinde kötüydü yurtiçi kargo.

mng de iyi olabilir onu denemedim hiç.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynını bende koyacaktım,
bu arada denizli'de yollar açık, okul bile tatil olmadı (hani kar yağışı falan zannetmeyin), kaldı ki adresim denizli'nin en işlek caddesinde yol üzerinde (çamlık)

dünyanın açık ara en kötü kargo firması yurt içi kargo.
kesinlikle ciddi firmalar bu dangozlarla çalışmayı bırakması gerek. şu ayıbı açıklayabilecekleri hiç bir bahaneleri yok.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...