Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adsl'm geliyor,Vatana millete hayırlı olsun!!!!

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

ehe galiba sonunda geliyorrr geliyoooor!!!!

bu gün ben dışardayken aramışlar,kardeşim varmış,bir telefon nosu bırakmışlar,biraz öne eve geldim,şimdi kapanmıştır devler dairesi aradım açılmadı,yarın hemen arıyacağım,darısı başınıza
ocaktan beri beklediğim adsl geliyor!ocak ayına şubatın 15'inde bağlanır demişlerdi,bekle bekle,sonra her 15 günde bir gitmeye başladım,sonra dayanamadım her 5 günde bir,her seferinde"10 gün sonra bağlanacak" diyorlardı.en sounda "128k beklersen sıra gelmez,gel biz onu 256k yapalım"dedi adam,eh peki dedi,şimdi cilllop gbi bir 256 k olur inşallah.

peki bağlama işlemi ne kadar süre tutar?aradıktan sonra 2 gün içinde gelebilirlermi çünkü tatile çıkma ihtimali var.modem öneerileri fln gibi teknik soruları bağlanınca sorarım:)

çok mutluyum heycandean thypho dolu bir yazı yazdım :)

[signature][hline]HitPoints-50
Skill-Unarmed
Location-Junktown
Weapons-n/a

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 13 Temmuz 2004 19:27 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 13 Temmuz 2004 19:29 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 13 Temmuz 2004 19:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

512/128 yonetir[signature][hline]Ranger : Hero : Druid (Excalibur)
Hunter - you share a special connection with animals. Whether you rely on bows or firearms, you consider your weapons and pets to be your only true friends.

Hunter - you share a special connection with
animals. Whether you rely on bows or firearms,
you consider your weapons and pets to be your
only true friends.

What WoW Character Are You?
brought to you by Quizilla
">What Kind of WoW Character Are You?
Leathas.com,Her turlu Yemek Servisi Yapilir

Sosyal ağlarda paylaş

said:
weroqsheth, 14 Temmuz 2004 12:59 tarihinde demiş ki:
orası neresi adsl daha yenimi geldi

sanada hayırlı olsun:)

burası bahçeşehir adsl çoktandır var,ama ben ocak ayından beri bekliyorum.üstelik aqvcılar welefon çalışnlarına kafam girsin,çok(!) yardımcı oldular!.[signature][hline]HitPoints-50
Skill-Unarmed
Location-Junktown
Weapons-n/a
Sosyal ağlarda paylaş

Hayırlı olsun ^^[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

bağlanma işi yerine göre değişir ama genelde 1 hafta içinde bağlıyorlar ben salı günü tatile gittim cumartesi akşamaı geldiğimde bağlanmıştı[signature][hline]
Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür
Sosyal ağlarda paylaş

peki bu bağlanm a olayı nasıl oacak,yeni telefon hattımı allcam,benim odamda telefon var mesela,yada onlar olan hattımı adsl yapcak,eve gelmelri fln lazımmı?tatilde olucam çünkü.

bide güzel bir modem tavsiye edebilirmisiniz?[signature][hline]HitPoints-50
Skill-Unarmed
Location-Junktown
Weapons-n/a
Sosyal ağlarda paylaş

o odandaki telefonun numarasını yazdır sözleşmeye, ona bağlanır adsl, başka bir şey yapmana da gerek yok zaten, yalnız o odandaki numaranın adsl'e uyumlu olması lazım, yani bağlı olduğu santral adsl'i desteklemiyorsa yeni bir numara alman gerekebilir, bunu sözleşme yaparken sorar öğrenirsin zaten

modeme gelince, ben zoom x4 5551 kullanıyorum çok basit bir kurulumu ve kullanımı var çok memnunum[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 15 Temmuz 2004 13:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben alcatel almıştım ama mesela istanbul'un başka semtinde çalışmıyor alcatel bence altyapıyı hangi firmanın hazırladığını öğren öyle al modemi[signature][hline]
Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
weroqsheth, 14 Temmuz 2004 12:59 tarihinde demiş ki:
orası neresi adsl daha yenimi geldi
bizim burayada yeni geldi bende aldım

tebe hödük alıyosun haber wermiyosun bende aldım bir ay oldu nerdesin gözükmüyosun.[signature][hline]Ya iyi tamamda Hepimiz Yalova Çocuğuyuz.
Ne gerek var kavgaya
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
şu an hattım açık,sadece modemim yok,bi kere kullanamsı,kurulumu kolay olan bir modem isterim,bir arkadaşım ne alırsdan al farketmez,sadece surf ve dl için kullanacaksan hıza etkisi olmaz türü bişi dedi,nnapim ben,n önerirsiniz?[signature][hline]HitPoints-50
Skill-Unarmed
Location-Junktown
Weapons-n/a
Sosyal ağlarda paylaş

ya konuyla biraz alakasız ama sen döndün mü ist'e?[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 13 Temmuz 2004 19:26 tarihinde demiş ki:
.en sounda "128k beklersen sıra gelmez,gel biz onu 256k yapalım"dedi adam,eh peki dedi,şimdi cilllop gbi bir 256 k olur inşallah.

nasi yani annamadm 128 beklersen sira gelmez sana 256 werek :P . onemli olan gelmesi kac geldii bisiyi deistrmezki 2 si de ayni hattan verilmio mu sonucta alla alla .. tt de ki adam sallamis heralde :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...