Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Le Tour De France 2004 - 03/07/04 Prologue.Golden Pedal.

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

Ölümcül tempo...
Ölümcül yokuşlar..
Hiç bir şekilde onların kesemiyor..

Turumuz,
Le Tour De France'04

Etaplara buradan bakabilirsiniz...

En uzun,10.Etap,14/07 tarihinde Limoges - Saint Flour 237 Km olarak geçiyor..

Bugün Saat 5:30'da
Tour de France
Prologue Liège - Liège ,Tanıtım-Sıralama tarzı itibari ile Tur başlamış oluyor.
İlk etapsa,Yarın 2:15[info]-3:15de STAGE 1 olarak start alıyor.

Eğer ki,Armstrong Altıyıda başarırsa,tüm rekorlar dağılmış olacak.

Geçen yıl,yanılmıyorsam,16ıncı etapta düşerek rakiplerinin metrelerce gerisinde kalmasına rağmen,tekrar toparlanıp etap birinciliğini elde etmişti L.A..

Yaşca kendisinden genç olan Ullrich in bile yokuşlarda soluğu kesilirken,L.A. nin soluğunu ne şeytan,nede yokuşlar kesebiliyor..

Türkiyeden HALEN tek bir katılım bile olmaması oldukca üzücü.

EuroSportun anasayfasından,Sağ üstten TV SCH.den bakarak görebilirsiniz hangi saatlerde yayınlandığını. Eurosportta,4 olarak geçmişse saati,tahmini olarak +1-2 saat ekleyerek bakın.
http://www.eurosport.com/

Tur haberleri için

6.da Beraberiz Lance ;)[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining
UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
[29.04.2002-29.04.2004]
Sosyal ağlarda paylaş

bisiklet turu!!!!
uzun zamandır bu günü bekliyordum şerefsizim!

*! mumi üzülmesin diye söylediğini belli etmez*[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

azmo yanlışsın...
o pedalların eksenleri etrafında defalarca dönüşü, sağa ve sola 270 derece yokuşlu virajlarda ağır ağır salınarak çıkan tekerler...of offf bilemiyorum...[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle bir konu başlığını Hıncal Uluç dışında birisinin açması ayrı bir güzel öncelikle tebrik ederim.

Bu seneki tur diğerlerinden farklı, böyle bir geçmişi olan bir turnuvada 6ncı kez şampiyon olan yok bu nedenle 5 kez şampiyon olan Amrstrong'un şampiyonluğa aday olması önemli.

Hoş kendisi hem yaşı hemde ailevi sorunları (eşi ile boşandı bu nedenle çocuklarını görebilmek için tüm yılı amerikada geçirdi bu da demektir ki avrupa şartlarında hiç antreman yapmadı) dolayısı ile çok da avantajlı değil.
Ama kendisini zorlayacak rakipleride aynı yaş kategorsinde. Bu nednele avatajların ne zaman dezavantaja dönüşeceğini yarış gösterecek.

F1'den ne kadar zevk alıyorsam, bu yarıştanda o kadar zevk alıyorum. belkide de bir dönemler milli takımda pedal çevirdiğim içindir.

Yine de sadece tayt giymiyoruz, bir de bacak kıllarını traşlıyoruz bunu da bilmenizi rica ederim.

Makyevelist bir yaklaşım, kazanmak için herşey mübahtır.

Her zaman ki gibi ölümsüz kalın[signature][hline]Kumadam of Moonglow/Atlantic - OSI
Zulkir of Necromancy RED
Red Mages Guild
--------------------------------
Goktug Tetik - Star Wars Galaxies
Eclipse - Combat Medic/Carbineer
Kettermoor - Doctor/Pistooler - DARK
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ya yeter ama ne zaman atak yapcak angusturong (bence yarın bi atak yapmazsa bi daha zor yakalar),
tırsıyom vallla bu voeckler çaktırmadan farkı koruyo it herif.

bu arada elemanlar çişleri gelince tek bacaklarını şööyle yana doğru açıp şırıl şırıl dona yapıveriyolar, über valla köpek gibi.[signature][hline]Never underestimate the power of human stupidity
Sosyal ağlarda paylaş

bugün ablamın cafede(Eskişehir Varuna-reklam-) 10. etabı nerdeyse baştan sona izledim 6 saat sürdü nerdeyse dayak yicektim.Formula 1 den zevkli geldi bana.
Kaptırdı gitti 101 numaralıyla 185 numaralı iki kişi 5 saat boyunca arkadaki büyük gruptan önde gittiler sonra 185 nolu eleman yoruldu büyük grup ona yetişti.
Bu arada büyük gruba peloton deniyo :P
Voeckler le Armstrong beraber geçti 10. etap finişini.Voeckler 1. armstrong 6. durumda su anda.
Bide belki bilmiyosunuzdur diye bilgi vereyim.Grup halinde finişten geçtiğinde o grubun derecesi tek oluyo.Diyelim 58 kişi 50 metreye yayılmış geliyo ilk finişi geçenin derecesi o 58 kişi ile aynı oluyo.
son metrelerdeki kasışta etap birinciliği için.para reklam takım puan vs için.derece etkilenmiyo yani birinci olursanda gruptaki herkesin derecesiyle aynısın.[signature][hline]i love this game!
tractor pulling

ZBD.
Sosyal ağlarda paylaş

of of 2 gündür armstronga doydum valla işte dağların tırmanma etaplarının kralı, 2 günde voecklere 9 dak. daha yaklaştı, yarın ara verilecek tura, ondan sonraki 2 günde büyük ihtimal bi terslik yaşanmazsa tour de france tarihinin en büyük bisikletçisi lance abi sarı mayoyu yeniden ele geçirecek, özellikle çarşamba günü yapılacak zamana karşı yarış çok zevkli olcak, bisiklet severlere tavsiye olsun, çarşamba 15:15 te eurosporttan gayet şık takip edebilirsiniz.[signature][hline]Never underestimate the power of human stupidity
Sosyal ağlarda paylaş

bugünde kendinden beklenen sağlam bi performansla lance abimiz rakipleriyle (bi geçecekler o işi) arasındaki farkı korudu ve 6ncı şampiyonluğuna bir adım daha yaklaştı.
biraz da magazin olsun; armstrong sheryl crow yengeyle takılıyo bu aralar, bizce bu ilişki pek uzun ömürlü gözükmüyo ama hadi bakalım lance (televole dışses :D)

buarada biben izliyom heralde koskoca fransa turunu ya hadi bakalım.[signature][hline]Never underestimate the power of human stupidity
Sosyal ağlarda paylaş

seneye katılmayabileceği gibi söylentiler dolaşıyordu çevrede

armstrong un kazanması pek de sürpriz olmadı

açıkçası formula 1 veya nascar gibi durmadan seyretmek için oldukça sıkıcı buldum ben turu ama takip etmekten de geri kalmadım

ii oldu ya armstrong un kazanması
adam o kadar güçlük yaşamış hayatında[signature][hline]Tadilat nedeniyle 24 Temmuz 2004 - 15 Temmuz 2004 tarihleri arasında devre dışıyız. Arada dükkanı açıp kapatabiliriz ama ne zaman nasip olur bilinmez
Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Bir daha Log Out Olmadan Cikarsam Top oluyim :)
Sosyal ağlarda paylaş

İvan Basso halen en tehlikeli rakibi ama ;)

...

Gelecek yıl 7 yide alırsa,zor olur başka birinin alması...[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

[Bu mesaj Marduk tarafından 32 Mayıs 2012 25:61 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

resimler süper olmuş mumi, ben lanceın basın toplantısını izledim, eleman "kazanamayacağımı düşünsem asla katılmam, seneye de katılcam" dedi, yürü bee dedim ben de.
ayrıca bunun tırmanma etabındaki manyak üstünlüğü kemoterapi tedavisinin etkilerinden olmuş, yani herif süper kahraman gibi bişey radyasyona maruz kalıp üstün güçler geliştirmiş, ama bu çizgi roman değil öyle bi fark var ;)[signature][hline]Never underestimate the power of human stupidity
Sosyal ağlarda paylaş

tabii ki :)
Basınç odasında antrenman yapanlarıda görüyoruz gerçi.
Tırmanış etaplarında "nay nay" olarak kalıyorlar yine yine ve yine....
Lance;7yide alırsan,bende ETAP birinciliği alacağım o turda..bir ETAP olsun...
Emin ol ;)[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

[Bu mesaj Marduk tarafından 32 Mayıs 2012 25:61 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...