Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty 7: Black Ops

progamer

Öne çıkan mesajlar

Şey çok komikti, geçen gün CoD4 ne durumda merak ettim, internet de yavaştı, yurtdışı serverlarında ping çok yüksek diye gittim Oynasana'nın serverlarından birine girdim; wallhack o kadar meşrulaşmış ki, adamlar artık birbirleriyle "tamam abi ayıp oluyo kapat artık sıra bende" "tamam kaptıyorum 2 frag daha alim" şeklinde konuşuyolardı.
Nası bi kafa bu ya.
Sosyal ağlarda paylaş

abi hileyi yapıyorum da zevkten mi

yapsam şimdi de yaparım acımam verdiğim paraya. eminim ki doğru dürüst banlanmıyor bu adamlar da yani, aylarca banlanmadan hileli geziyolar. adama söylüyosun yüzüne gülüyor HAHAHAHA diye, nerdrage olup klavye başında sinirleniyosun sadece, adam daha da zevkleniyor.

adamların hatalarını anlamaları için bütün pc oyuncularını kaybetmeleri lazım. ama yok, o zaman da "pc kar ettirmiyor sadece konsola çıakrdık yenisini!" derler. allah belalarını versin öbür dünyada yatacak yerleri yok bu oyunu öksüz bırakanların.
Sosyal ağlarda paylaş

buna gameplay ve stability patch gelicek haftaya falan, subat ayinin ilk haftasinda da harita pakedi geliyor, pc ye ucretsiz olacakmis diger treyarch oyunlarinda ki gibi.
mw3 un gelmesi kimsenin isine gelmez, ztn hep ayni donemlerde alpha test yapiliyor, yine cikisi ekim-kasim olur bence.

ama bu activision ne yapacagi belli olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Patch geldi, test edicem birazdan.

said:
Call of Duty: Black Ops
- MP Audio stuttering on certain systems.
- Playercards sometimes not showing properly.
- Added three Private Match Server Settings: Team Change, Team-Up Period, and Keep Balanced Teams.
- Added Alternate Color Scheme for accessibility: Settings / Multiplayer / Player Name Indicator.
- Changed Team-Up Period countdown interval to 10 seconds.
- Combat Training sessions are no longer counted in Server Browser Unranked tab.
- Friends on your team will now show as blue on your minimap.
Prevention of various exploits.
- Objective markers localized for all languages.
- Various stability improvements

Call of Duty: Black Ops Rcon Tool
Recognize new "invalid password" server response
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...