Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty 7: Black Ops

progamer

Öne çıkan mesajlar

Gecekondu ve kharontech hizmetleri isbirligiyle
esh sunar;
Halk Ekmek : 173.199.105.9:3394

HC artik karambol olmaya basladigi icin ve killcam in yoklugunu firsat bilen cheaterlardan, ayni zamanda competative oyunlarda barebone oyun dondugu icin ona yakin olmasi acisindan normal mod 12 kisilik genel itibariyle team tactical oyun donuyor.

yogunluklu olarak hq ve dem, kafaya gore bazen domination , takimlar duzgun olursa s&d ama asla tdm oynanmiyor. objective siz oyuna karsiyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi azmettim, config kastım, sistem performansımda optimum noktaya geldim format, 3.000 driver denemelerinden sonra ve bugün oturup bir oynayışta oyunu bitirdim.

Oyunun başı kötü, sıkıcı. Ama sonlara doğru hikayeyi toparlıyorlar. Ve açıkçası beğendim. MW2'nin amerika işgal altında bölümlerinden çok daha iyi bir hikaye. MW1 ile yarışır yani. Anlatım olarak tabi MW1'den üstün. Karışık bir ilişki var bu üç oyun arasında yani, nasıl anlatırım, işin içinden çıkarım bilmiyorum.

Sonda yaptıkları bağlantı hoşuma gitti, Reznov karakteri çok iyi zaten. Woods'ta tam karakterinin adamı olmuş ama gölgede kalmış.

Fazla aksiyona boğmuşlar. OGZ'de Tuğbek "oyun yordu beni" yazmıştı, aynen öyle oluyor. Helikopterler yada Woods ve diğer arkadaşı bot'ta yönettiğimiz bölüm falan işin içine girince hikayeden kopuyorum ve böyle atari oynuyormuşum gibi geliyor. Gerçeklikten alıyor. Ama sadece "gunner" moduna soksa bizi, bütün kontrolü bize vermese daha "sinematik" bir deneyim olurdu. Mesela ormanda ki helikopteri sırf gunner olarak ayarlasalar ve sonda ki helikopter sahnesini aynı tutsalar o zaman kabul edebilirdim çünkü oyun sana "yeni" bir dinamik vermiş olurdu, bu da yükselen bir temponun devamı niteliğine kavuşurdu ama yapmamışlar. Bunun haricinde iyiydi, keyif aldım.

Sonlara doğru gun fight çok daha zevkli hale geldi bilmiyorum niye. Birde 3. yerine 2. zorluk seviyesinde oynadım. 3. seviye adamı ağlatır, ağlatır ama zorluğundan değil bozukluğundan. AI çok kötü, düşman AI benim 5 adamın arasından yavaşça geliyor ve beni bıçaklıyor falan. Yada aynı siperde takılan dost ve düşman AI mi dersin. Felaket.
Sosyal ağlarda paylaş

twitter.com/pcdev

"We are testing the next patch. It includes a fix for systems with the audio stutter problem."

patch pc icin geliyor, bende pozisyonel ses cevre sesi olan haritalarda (kar firtinasi vs) deli gibi stutter yapiyordu, adim saymak wallshot falan imkansiz hale geliyordu. stutter gecince akicam insallah o mevzularda da .
Sosyal ağlarda paylaş

fir3blad3 said:

2 sorum var,
-Package içeriği nasıl değiştiriliyor? Hardline pro var
-Ghost pro kullanıldığında air birimleri seni kırmızı kare içine alamıyormu?

-2 kere r tuşuna basıyorsun.
-yazdığın için ghost pro olmasına gerek yok. ghost pro aldığında düşmanların crosshairi üzerine getirdiğinde kırmızı renkli nicknamein görünmüyor. takım arkadaşı gibi hiçbişey yazmıyor.

yeri gelmişken ben bişey soriyim. kazandığım rewardların kullanma sırasını değiştirebilir miyim ? örneğin, sam turret ve chopper gunner var. 9 kill aldıktan sonra choppera çıkmadan sam turret koyabilir miyim ?
Sosyal ağlarda paylaş

sight attachmentlara dokunmasa da barebone oynasak aslinda en guzeli,

tutupda barebone oyuna girip sniper olunca acog umu cikartinca kanadi kirik kusa donuyorum, tum keyfim kaciyor.

onun disinda cok en guzeli yani barebone

hardcore icin haritalar fazla dengesiz, uzun gorusler cok oldugu icin oyundaki olme oranlari cok fazla, oyle olunca da oyun temposu arttigi icin spawnlar sacmaliyor.

yoksa gonul ister ki haritalar ve spawndan kaynakli problem olmasin, hardcore oynayalim, tertemiz
Sosyal ağlarda paylaş

ikisi de kendince kötü. fanboyluk yapmaya gerek yok.

wallhackerlar baya arttı bunda da, neredeyse mw2 seviyesine gelecek. pc oyuncuları olarak yine öksüz kaldık.

sonraki oyuna kesinlikle beş kuruş vermicem, saçmasapan rus oyuncular gibi korsan oyun + hile kombosu. maksat bir sonraki oyuna siz de para vermeyin, batsın şerefsizler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...