Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty 7: Black Ops

progamer

Öne çıkan mesajlar

Mighty_THoR said:

tepki veren adamları vurabilmek skill istiyor :) zaten tepki verenler arkadaşı öldürdüğü için parça pinçik montaj izliyor bir kere öldür 20 kere öl aradan bir taneyi al, al sana montaj

20 kere ölüp 1 tane öldürdüğünün monytajını koyuyorsa nasıl steak oluyor? izlesen adamın bir çok 7 yaptığını görceksin. hayır onu geçtim adam en iyiyim diye etrafta dolanan birisi de değil. yapmış koymuş.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar adamlar köü değil, yanı nerden bliceksinki kötü olduklarını, bazıları kötü arada reziller var o kutunun tepesinde cıkmışken ölmemen komik tabiki, veya bikac köşeyi döndüğünde.

onun dısında bi iki yer dısıdna arkaları dönük hep. e bu oyundada ghost diye bişi var.

zaten ghost+suppressor suz gecen kimsenın mantığını nalamıyorum ben
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

arkadaslar adamlar köü değil, yanı nerden bliceksinki kötü olduklarını, bazıları kötü arada reziller var o kutunun tepesinde cıkmışken ölmemen komik tabiki, veya bikac köşeyi döndüğünde.

onun dısında bi iki yer dısıdna arkaları dönük hep. e bu oyundada ghost diye bişi var.

zaten ghost+suppressor suz gecen kimsenın mantığını nalamıyorum ben
benim bildiğim ateş ettiğinde ghost olsada radarda görünüyosun. neyse adam montaj yapmış güzelde olmuş iyide aim alıyor ama bu kadar kazma oyuncu görmedim ben ps3 te oynamama ramen şaşırdım biraz
Sosyal ağlarda paylaş

adı üstünde montaj, anlık iyi hareketleri göstermek için yapıyor millet. iyi bir sunum ile izlemelik bişi. ben de koyvericem de vakit yok bu aralar.

ama bot gibi oynuyosun ha sabah akşam dimi, kaç prestige oldu? bi de video yapmaya kasıyon vakit bol tabi sdf

ek: bi de çok ilginç geldi aim alışın, sanki analog stickle oynuyomuş gibi
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

adı üstünde montaj, anlık iyi hareketleri göstermek için yapıyor millet. iyi bir sunum ile izlemelik bişi. ben de koyvericem de vakit yok bu aralar.

ama bot gibi oynuyosun ha sabah akşam dimi, kaç prestige oldu? bi de video yapmaya kasıyon vakit bol tabi sdf

ek: bi de çok ilginç geldi aim alışın, sanki analog stickle oynuyomuş gibi

Yoo hayır bot gibi oynamıyorum :) prestige 4.Tek oynadığım oyun olsa tam bot olurdum heralde ama işte malum sc2 daha fazla zaman alıo.bide okul tez falan.
ya bırak boşver zaman harcama yaa sonra çıkar ordan biri ''Thor is here'' diyip 8 saatlik emeği 2 satırda siler.
Sosyal ağlarda paylaş

Revangelis said:

bi de ne pis adammışsın arkadaş, hiç tanımadığın, bir kere beraber oynamadığın adam hakkında bu şekilde laflar etme hakkını kendinde nasıl buluyorsun anlamıyorum.

adamı tanımadığmı nereden biliyorsun ? bu durumda benim hakkımda laf etme hakkını kendinde nasıl buluyorsun B)-

bu arkadaş 6 ay önce geldi yine montaj koydu "ben mw2 yi quickscope oynuyorum" dedi.Halbuki video içeriği quickscope dan ziyade hakkını vereyim hızlı hard scope lardan yada no scopelardan oluşuyordu

bende basit bir iddia da bulundum oda şu pc de quick scope olmaz zira consolda atılan quickscopeların temelinde auto aim yatıyor.O da olur dedi zira makul bir karşılık ama 6 aydır baştan sona quickscope oynanmış mw2 videosu bekliyoruz ki nasıl oynandığını görelim ama yok.

şimdi yine aynı terane,ben madem vuruyorum diyorsun montaj değilde full gameplay koy diyorum, o koyamıyor.halbuki en kötü oyuncunun bile bir tane düzgün oyunu vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...