Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty 7: Black Ops

progamer

Öne çıkan mesajlar

PC'de de şuursuz spawn olayı var mı? Çatışmanın ortasına yada 2 düşmanın arasına spawnlanmak falan? Çok sinir bozucu bir şey hakkaten. Bana karşı olunca da saçma sonuçta, az önce tam croshairımın ortasına adam spawnlandı ya :D öldürdüm ben de tabi ne yapayım, vurmasam o vuracak :P

Neyse çok saçma spawn olayı, inşallah çözülür.. Ayrıca takım balanslama da yapmıyor, 7'ye karşı 4 kişi tavuk gibi avladılar bugün bizi mesela
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Abi sadece müzikler bile MW2 ve MW1'i en iyi yapar yani. Müzisyeni muhteşem yani. Black Ops'un composer'ını arka mahalleden bulmuşlar.

Black Ops'un müzisyeni yok gibi birşey zaten, farklı gruplardan trackler harmanlayıp, 1-2 şey yazmış sadece asdfads

Onun dışında COD serisinde COD3 hariç bütün oyunları oynadım ve rahatlıkla söyleyebilirim ki MW1, geride kalan bütün oyunlara kor geçer.

Black Ops single bence çok iyi, hani Modern Warfare'ler gibi baştan sona bir konu bütünlüğü yok ve denildiği gibi herşey sonlara doğru toplanıp bir olaya bağlanıyor. Modern Warfare'leri bitiren adam bir daha oturup oynamak ister, çünkü konu seni ekrana kilitliyor.

Ama Black Ops öyle değil, bu daha çok nasıl desem, her bölüm kendi içinde harika yalnız birbiriyle bağlamaya kalktığında çok büyük boşluklar ve kurguda sorunlar var diyebiliriz. Zaten Black Ops bu yüzden kaybediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Hergonan said:

wat.
iwnet dunyanin en kotu seyi.

sana göre yoğurt bana göre çikolata.

ben günde 1 saat giriyorum, girmiyorum. pat basıyosun çat giriyorsun bu kadar kolay bir sistem.

artık kulağımıda tıkıycam iwnet flamerlarına bir kişi çıkıp neden iwnet'i sevmemeliyiz hakkında güzel bir makale yazmadığı müddetçe.
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

Hergonan said:

wat.
iwnet dunyanin en kotu seyi.

sana göre yoğurt bana göre çikolata.

ben günde 1 saat giriyorum, girmiyorum. pat basıyosun çat giriyorsun bu kadar kolay bir sistem.

artık kulağımıda tıkıycam iwnet flamerlarına bir kişi çıkıp neden iwnet'i sevmemeliyiz hakkında güzel bir makale yazmadığı müddetçe.

lag? dedicated server olmamasi? klan savaslari? promod/falan filan?
konsolda tamam
pcde HAYIR.
Sosyal ağlarda paylaş

Hergonan said:

wawin spsini bitirmedim.

Yapma be WaW'ın SP'si güzeldi, hikaye fln. Ama artık 2. dünya savaşı fln kalmadı insanlar sıkılıyor. Alıp teknolojik oyuncakla oynamak istiyor insan.

Iwnet'de güzel sistemdi. Özellikle Türkiye'den oynayan insan için mükemmeldi, 3-4 Türk denk geldi mi server'da sizdeyse allah değme keyfine. Ama noldu ettiler içine o oldu, hack'ler mack'ler derken oyun oynanmıyor resmen. Tabi şöle bişi var Blackops Dedicated oldu da noldu, adamlar cheat'li ranked sunucu açmış lol. 3-5 güne bu da oynanmaz olur. Artık pc'de FPS ömrünü dolduruyor herhalde

Esh said:

adam gibi oynayin, makbule gecer.

Makbule said:

geçerim tabi

lol
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

Iwnet'in Lobbyleri Merge etmesini yeterli oyuncu bulmasını, her oyundan sonra 1 dakika beklemesini düşünürsek, Iwnet dedicated'dan daha yavaş sistem.

Ayrıca dedicated'da da refresh'e basıyorsun, 1k server sıralanıyor, ping'e göre sıralayıp join'e basıyorsun. Yani ne yoruyor, ne de zaman yiyor ;)
Sosyal ağlarda paylaş

yunusemre said:

Hergonan said:

wawin spsini bitirmedim.

Yapma be WaW'ın SP'si güzeldi, hikaye fln. Ama artık 2. dünya savaşı fln kalmadı insanlar sıkılıyor. Alıp teknolojik oyuncakla oynamak istiyor insan.

Iwnet'de güzel sistemdi. Özellikle Türkiye'den oynayan insan için mükemmeldi, 3-4 Türk denk geldi mi server'da sizdeyse allah değme keyfine. Ama noldu ettiler içine o oldu, hack'ler mack'ler derken oyun oynanmıyor resmen. Tabi şöle bişi var Blackops Dedicated oldu da noldu, adamlar cheat'li ranked sunucu açmış lol. 3-5 güne bu da oynanmaz olur. Artık pc'de FPS ömrünü dolduruyor herhalde

Esh said:

adam gibi oynayin, makbule gecer.

Makbule said:

geçerim tabi

lol

cheatli rankli sunucu acilmis diil de olay baska.
clientten rcon yapiliyor, ordan komut yolladilar serverin varlarini degistirdiler.
Sosyal ağlarda paylaş

prestij yaptım,yapmasaydım teşke..3 gündür karakteri özelleştiremiorm,elimde mp5,basic layout dolanmak zorundayım. Hiç zevkli olmuo tabiki..Patch falan beklemem gerekior heralde. Ben böle gerizekalı bir PC release görmedim hayatımda. Bu kadar cok bug, zımbırtı..Nedir kardeşim,dünyanın parasını kazanıolar adam gibi çıkarsanıza su oyunları düzgünce test edip. Sırf bu yüzden blizzarda bayılıorm. Gerçekten sinir bozucu.
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

ingiltere bana server browser'dan 70 ping ama oyun içi nedense 90 ping, zaten aşağısını göremiyorum

bu arada prestige devam edince herşey sıfırlanıyor mu, yoksa para kalıyor mu? lvl 40'da $40000 yapan gördüm mesela da o nasıl o kadar kasıyo

e her lvlda 1k geliyo zaten, üstüne her macta aldığın xp nın %10'u kadar geliyo para, sütüne contractlar normal yanı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...