Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bioware - Geri Sayım

jonq

Öne çıkan mesajlar

o üstteki resim, kart olarak dragon age awakening kutularından çıkıyor evt o yüzden bende da2 beklemiyorum, zaten bilinen bir tarihi var çünkü, bg3 beklemek zaten saçma hem bitmiş bir konuyu (konu değişse o şey bg olmaz zaten, yok aynı tutsa işte sen bhaal ın torununun kızısın..ama spellplague olmuş bgde geçen yerlerin yarısı yok artık.. diye oda olmaz) hemde başka bir şirkete ait bir şeyi canlandıramaz bioware, çünkü bg atariye ait olduğu için biz dragonage i zaten bg e successor olarak yarattık dediler.

ama mesela atarinin 2009 dan sonra eski projeleri (bg dahil) canlandırma düşüncesi vardı ama 300küsür milyon$ 2009 zararından sonra bi sürü projesini iptal etti şirket.

bir ara nwn yi online yapma söyletileri vardı yada belki nwn 3 olur :p farketmez işte çıkarsınlar bakarız lol kesin suicide mission dünyanın bize ihtiyacı var olcak gene :p
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

son oyunlarından sonra aman aman bir beklentiye giresim gelmedi ne yalan söyleyeyim. çıkınca oynarız artık.

Aman be sam amca sende, nesi var ME2, DA nın =P , daha expansion a geçemedim 0 dan başladığım için ama olsun, bence DA2 çıksa DA'dan çokda fazla farkı olmaz.

Geri sayım işleri hoşuma gidiyor haha iddialı olmasa yapmazlar zaten =P
Sosyal ağlarda paylaş

BG 3 hadi hikayeyi uydursan yine de olmaz, Dragon Age gibi bir IPleri var artik... Bioware'den oyle bir sey beklemeyin. KoTOR 3 zaten yalan (obsidian yapsin zaten onu :P)

ya TOR ile ilgili bir seyler, ya yeni oyun (yukarda games'de gecen "new next gen game") yada erkenden 1 nisan sakasi diyorum ben

Jade Empire 2 olursa cok gulerim ama :P
Sosyal ağlarda paylaş

me2'nin nesi var değil de nesi yok diye sormak daha doğru olur. :P rpg kısmı yok, dialoglu shooter. karakterler kurtarıyor bütün oyunu neyse ki. da da gene me2 gibi muazzam prodüksiyon değerlerine sahip olmakla beraber hikaye olarak hayli yavandı ne yalan söyleyeyim. dialoga 6 seçenek koyup mazo olmayan için tek seçenek bulunması (dilenciye 10g/5g/3g/1g/10s vereyim ya da nah çekeyim) sonra. gameplay de sıfırdan sistem yaratıp p&p sınırlamaları olmadığı halde orta karar, 100 str/100 magic yap dağıt etrafı şeklinde. 2010 yılında çıkan rpg'nin sistemi 1993 yılında çıkan srpg'nin gerisinde yani, bu nedir?

me2'yi hevesle bekleyince öyle zayıf çıktı, en güzeli beklememek. me'yi beklememiştim, süper çıkmıştı. kesin ters etki yapıyorum oyunlara.

ve evet denildiği üzere kendi ip'leri olmayan oyunlardan beklentiyi kesin derim, adamlar şu saatten sonra telif hakkına para yedirmez boş yere. jade empire 2 olabilir ama mantıklı.
Sosyal ağlarda paylaş

esasında 1 nisan trollü olarak baldur 3 diyebilirler ehue

bu sırada bg3 devam oyunu olarak bile çıkabilir. "babanın izinde" bir oyun yapıp hem eski ruhu koruyup yep yeni şeyler yapabilirler

ne wotc izin verir ne bioware ellerinde kendi rpg IPleri varken dönerler orası ayrı tabi
Sosyal ağlarda paylaş

Ya jade empire o kadar tuttumuki geri sayım ile ilgi çeksinki. Yani bliz diablo 3 için geri saydı millet coştu, jade empire aynı etkiyi yapmaz bence, anca aman birşey sanmıştık diyip bir dahakini ciddiye almazsınız bence. Daha başarı yakalamış bir ürün olması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

biraz bakındım da jade empire 2 nin çıkıcağı zaten daha önce confirmed olmuş. daha önce limited hedehödö dahil 1m a yakın satmıştı oyun xboxda. pcde de onun yarısı kadar satmış olsa JE GAYET başarılıymış esasında ehue

hatta şimdi baktımda oyun bayağı da iyi notlar almış zamanında enteresan
Sosyal ağlarda paylaş

Disappear said:

je guzel oyundur ya. ben severek oynamistim.

bende oynadım da AŞIRI klişe ve kolay bi oyundu. Hani oyunu oynattıran tek şey hikayesiydi ondaki de bütün twistleri 250mb önceden görebiliyordun

hatta buyrun ahahah

http://img242.imageshack.us/img242/4193/1266086720885.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...