Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasi yani? Item Satisi

vimpir

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:

8primordial 850x8
8arctic fur 70x8
20deri 50
10eternallife 15x10
Toplam 11k Legwraps of Unleashed Nature AHden maliyeti yani gold alsan 110tl falan ama adamlar 180� istiyorlar hehe KARLI iş.

Bana gelsin ben 80 euroya yapayım ya. Zaten birikti gold baya, satamıyorum da sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

8primordial 850x8
8arctic fur 70x8
20deri 50
10eternallife 15x10
Toplam 11k Legwraps of Unleashed Nature AHden maliyeti yani gold alsan 110tl falan ama adamlar 180€ istiyorlar hehe KARLI iş.

850 gold saronite hangi serverda bizim burda hala 1,2-1,3 e satıyorlardı hatta daha fazla olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

Level 70 olanlar dahil her char'ı alch yaptım geçen temmuz epik gem olayı açıklanınca. Main charda da JC var. O zamandan beri 150k para kastım günde 10 dakikamı AH'ye ayırarak.

Kesinlikle çabuk olmuyor, ilk 3 ay geçtiinde ben hala 10k larda geziyorum diye baya dalga geçiyordu millet "boşa kastın o kadar alch'ı" diye. Ama günde ortalama 200g kazanorken ve bunlada sürekli malzeme almak zorunda kalırken bir süre sonra bankanızda 300 civarı epik gem, her charınızda bir ay gem basacak mal oluyor.

İşte bu noktadan sonra oyuna birşey eklenince bir anda 2 haftada 20k kaldırıyorsun.Ki bu benim için ToC'un puglanabilir hale geldiği dönem, sonra sezonun bittiği gönem, ICC açıldığı dönem ve %5 buffın geldikten sonraki 2 hafta oldu. Yani alch-jc alıp asla ucuza gem satmayıp sakin bir şekilde sürekli yüksek fiyattan AH'de gem tutarsanız gerçekten pisikopat satışlar yaptığınız anlar oluyor.

Haftalardır 1 tane satamazken, dün ve bugün 27 tane ArP gem sattım 250 golddan ve bunun sebebini henüz bilmiyorum gene birşey dönemi geldi ama dur bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

enchantingde çok çok iyi para var aslında. günde fazla kasmadan ortalama 10 scroll satsanız, tanesine de 30-40g profitten 10 dakikalık işle 300-400g yapıyorsunuz. hatta abartıp saat başı cancel-undercut yaparak daha da artırabilirseniz bunu. işin güzeli de talep bitmiyor asla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...