Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yine hack yine hack:/

sdexsde

Öne çıkan mesajlar

GEd said:

Bu authenticator mıdır nedir bunla ilgili detaylı bilgi verebilecek var mı ? Uygulaması nasıl oluyor falan diye.

kardeşim battle.nette bölümü var linki var iphone için mesela giriyorsun free app yüklüyorsun bi seri numarası çıkıyor bilgisayarında onu aktive ediyorsun login olurken username password auth code soruyor auth code her 10 sn de bir değişiyor

dolayısı ile birisi şifreni bilse bile auth code olmadan giremiyor...

ama telefonu çaldırırsan nasıl bir process işler onu bilemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Coder said:

GEd said:

Bu authenticator mıdır nedir bunla ilgili detaylı bilgi verebilecek var mı ? Uygulaması nasıl oluyor falan diye.

kardeşim battle.nette bölümü var linki var iphone için mesela giriyorsun free app yüklüyorsun bi seri numarası çıkıyor bilgisayarında onu aktive ediyorsun login olurken username password auth code soruyor auth code her 10 sn de bir değişiyor

dolayısı ile birisi şifreni bilse bile auth code olmadan giremiyor...

ama telefonu çaldırırsan nasıl bir process işler onu bilemiyorum

Iphone yok bunun 5800 xpress musıc ıcın olmadıgını soyluyolar sıtede lıstede cıksada karısıklık olyyomus tele yuklendıgınde bnen yuklemedım oyuzden tırstım :) senın bı fıkrın warmı yad bılgın bu konuda bugun hacklendımde bende :) ruby sanctum hedıyesı '^^'
Sosyal ağlarda paylaş

İlk kullanımda bi şifre üretiyo en başta. Hesabına bu şifreyi girerek işliyosun cihazı. Bundan sonra sürekli olarak 10 saniyelik süresi olan benzersiz şifreler yaratıyo bu ilk şifreyi kullanarak. Giriş yaparken o anki şifreyi girdiğinde server kendi timestampi ve senin ilk başta sunduğun şifreyi kullanarak bi şifre yaratıyo. Bu şifreyle senin girdiğini karşılaştırıp doğruysa girmeni sağlıyo, yanlışsa hatalı diyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...