Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of Ultima

KillerLord

Öne çıkan mesajlar

yok ya ikincinin üstüne attim direk nehir baglantili burdan ana kaleye adam yollamak uzun sürücek gibi
acaba "kuzey doguda" kalip burdaki düsman olabiliceklerimi temizlesem diorum 5inciyi ortaya kurarim/elegecririm ortada bi yerde

edit : acaba benim support asker gönderme planimda degisiklik yapip ranger/zerk yerine direk gemimi göndersem.. eger "düz" bi hat/nehir üstüne atarsam kaleyi gemilerle ulaşimda kolay olur
Sosyal ağlarda paylaş

s2 de bug oldu. şehri ben aldım başka bir adama vermiş. tüm ordum baronum herşeyi gitti. isteyen varsa siegelesin benim şehri s2 de. 1k puan var şehirde savunma olarak kuleler ve 1.5k guard var sadece. frost gir yık benim şehri al. baya faydası olur.

s4 de de siegeleyin benim şehri. kale var.

bırakıyorum oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

server 4te yardımlarınızı bekliyorum.
2. şehri alıcam ama ne goldum yetiyo nede stoneum. benim gözüme kestirdiğim yerinde kapacak birisi kesin ben alana kadar yine alamıycam 2. serverda olduğu gibi.
hani gönlünüzden ne koparsa 10 20 kişisiniz burda 5k 5k gönderseniz hayra girersiniz hahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Abi istersen benim yanımda gösterdigim yere koyabilirsin ama baska yer yok orada

istersen sagda gosterdigim yere koyarsın yanına daha baska sehirde dikebilirsin 5slot yer var.biraz sagında mthor la zehir var. orasıda güzel. Benim icin fark etmez yukarı koyman zaten 3.sehrimi nehir görmeyen yere koyucam ben. Sen seç yani.

Hatta kalruan da şu altta gözüken kalelerin hemen orda. Kaleler trimera ally zaten.

map

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...