Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of Ultima

KillerLord

Öne çıkan mesajlar

kermit said:

adamda
3.5 k city guard
157 rangers
75 guardian
159 templar
178 berserker
74 mage
14 paladin

duvarı level 8
castle level 1
tower ve trapleri var

bu adama ne gibi bi ordu göndersem kalesini alabilirim ?

şu daha önce bahsettiğim orduya
750 berserker
250 ranger
150 crosbowman
350 knight
50 mage
50 warlock
250 templar
400 paladin
1 baron
5 ram
5 balista
ile saldırsam sonuç hüsran olurmu ?
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

adamda
3.5 k city guard
157 rangers
75 guardian
159 templar
178 berserker
74 mage
14 paladin

duvarı level 8
castle level 1
tower ve trapleri var

bu adama ne gibi bi ordu göndersem kalesini alabilirim ?

muhtemelen felipechuck denilen adamdan bahsediyon. hacı ben onu siegelemek için 4 gündür war galleon çıkartıyorum. bundan önce 2 şehire siege attım, benden önce pagan alliancetakiler aldı buna da sen saldırma allahsen ya bıkkınlık geldi sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

city layout

[ShareString.1.2];########################-----.-#-,,-.--#####--------#----....###--,,-;-;-#--:--.--.##---------#---------##.-,,,-#######-----,##.----##:-;-.##---,,##----##-:----.##,---##-:--#--:----.-#,--;##-:--#-::------#,---#######----T---,#######-,,-#.-----,,,#.--,##-,--#.-----,--#--,,##----##-----,-##----##:----##-::--##-----##----,,#######--__--##-,--,-,--#,---_##_-##-,------:#,-;-_###_###,-..--:-#-----_#######-------#-:-;--_########################

beyler şimdi bi azmo taktiği ile gelir ası olcak deneyeyim dedim açtım bi denemelik.

varmıdı aranızda plannerda azmo taktiğini buraya nası koymalıyım gösterebilecek?
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu üye olmadan oynayabiliyormuşsunuz artık :P

Play now diyip direk tutorial'a atlanıyor ama çıkınca şehir iptal mi oluyor anlamadım. Denemedim daha doğrusu nasıl bir şey olduğunu ama merak eden, bi bakıyım diyen varsa www.lordofultima.com adresine gidip Play Now! diyebilir direk. (heralde çalışıyordur)
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

world 2'de o felipechuck denilen elemana assault attım şimdi. Sonradan o emri siege'e çevirebiliyor muyuz? yani bütün orduyu yolladım baron hariç, komple ordusunu bitirdikten sonra benim ordum geri döncekte tekrar siege olarak yollayacam diye bişey yok umarım?
ordu donecek baronla beraber tekrar gondereceksin siege secip
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

ulan bu şehride ele geçiremedim. ağzına sıçtımının pagan alliance'ı her yeri kapattı. iyiki world 4'e geçmişiz yaşatmazlardı ki bizi 2'de.

banada yar olmayacakmış demekki.
ama aklımda iyi bi ordu basıp saldırasım var paganlardan birine.
nede olsa pek bakmıyorum2ye za
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...