Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of Ultima

KillerLord

Öne çıkan mesajlar

-elindeki kaynaklara: yani harcayabileceğin kadar ünite alabiliyosun en fazla

-asker limitine: atlılar 2 kişilik yer kaplıyo (required space bıdısı)

muhtemelen limit sonuna kadar diğerlerinden basıcak kadar wood ve iron ın yok ama gold çok var, wizard ve warlock diğerlerinden daha az demir istiyo, daha çok gold harcıyo bu yüzden onları limiti doldurana kadar üretebiliyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

@black...
hech urasma ilk 6 gün towerla nein..

son gün eger kaleye gidiceksen 4 4 4 4 yane her türden yapicaksin wall lvl 6 olcak bütün towerlarda ayni lvl (en az)
kale deil kaynak sehri olcem ben diosa
6 5 5 artık kafana göre ben 6 pit 5 arcane 5 barricade yapiom lvl 5-6 da duvar / towerlar (average)
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna başlarken azmonun verdiği taktik ile şehri düzenledim(hala düzenliyorum) 2. günümdeyim, resource gaini 1.8k wood ile 1.2k stone/h şuan fakat artık herşey pahalı olmaya başladı town hallı 7ye çıkaramıyorum. Azcık ordu basıp level 1 dungeonlara girsem bi yararı olur mu yoksa hiç kasmayıp madenleri biriktirip maden seviyelerini mi arttırayım ? tıkandım kaldım şuan
Sosyal ağlarda paylaş

Masteis said:

oyuna başlarken azmonun verdiği taktik ile şehri düzenledim(hala düzenliyorum) 2. günümdeyim, resource gaini 1.8k wood ile 1.2k stone/h şuan fakat artık herşey pahalı olmaya başladı town hallı 7ye çıkaramıyorum. Azcık ordu basıp level 1 dungeonlara girsem bi yararı olur mu yoksa hiç kasmayıp madenleri biriktirip maden seviyelerini mi arttırayım ? tıkandım kaldım şuan

biraz nadasa bırak dinlensin. resource falan yık o ara.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...