Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of Ultima

KillerLord

Öne çıkan mesajlar

e o zaman bi şehre sırf resource ve hideout abanırım, bi şehre sırf askeri bina abanırım, siege için de ayrı şehir kurar askerlerimi oraya yollarım ordan saldırırım, şehrim ele geçirilirse tek kaybettiğim town hall, castle ve kuleler,duvar filan olur...

Eğer max. capacity ye kadar hideout basabiliyosan resource şehirlerine savunma kurmana da gerek yok zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Tell'den kastın özel mesajsa yukarda Mail sekmesi var, oradan özel mesaj atabiliyorsun. Chatten yazabiliyor musun özel olarak bir fikrim yok.

Continent davası çok karışık ya. Öncelikle herkesin şehrinde su yok ve karar verdiğimiz continent'e ancak 3. şehirleriyle gelebilirler. Sonra bir yere gidip kurulduğumuzda buraya diğer şehirden destek çıkmak baya zor olcak, continentler arası yollamak günler sürebiliyor. Bir de kurulduğumuzda etraftakiler gelişmiş olcak, sıfırdan gelişirken tepemize binme ihtimalleri çok yüksek ileride.
Diğer taraftan da şu anki durum var. Bu da pek garip gidiyor. Alliance'ız ama bir birlikteliğimiz yok. Aynı continent'te olanlar birlikte iş yapabiliyor ama diğerleriyle alakasız. Sadece chat'te muhabbet ediyoruz falan..
Yeni server diyordum da ne zaman açılır hiç bi fikrim yok. Yakın zamanda açılcağı düşüncesinden de uzaklaştım biraz.
Özet olarak ne yapalım bilmiyorum hiç :)
Sosyal ağlarda paylaş

eh işte birileri "hadi surasi" demezse olmuyo tabe
yeni bi yere gidip 0 dan baslayip oraya yardim göndremedigimiz icin yok olma durumu bence kücük b olasilik
bi cok continent yari yariya boş
ikinci sheirleri atsak ortalama boş gözküen bi kismina herhangi bi "boş sayilabilir" continette kim gelip urascakki 0dan baslamis sehirlerle anlamsiz bence gidip yanındaki tombul sehirlerere dalmaktansa gelip bizle urasak olmasi
eger "nehrei" komsu deilseniz
ikinci sehrinizi nehir kıyısına koyarsiniz bu sekilde 3üncü sehri
"ortak" belirlenmiş continete atabilicek duruma geliriz
lvl 3-4 yapmak ikinci sehirdkei binalari 1 gün filan sürer en fazla yeterli mal aktarimi yaparsaniz ki yapilmicak bişi deil kolay sadece 1-2 saatlik ilgi gerektiriyo o kadar da zaman ayiramiosaniz zaten anlamsiz 2ye3e cikmak
sonuc olarak Herkes Nehire kıyı edinmeli
sonrasında 10-20inci continetlerden bi yer secilip (yada artık daha "boş" continent neresiyse) oraya topluca gecis yapabiliriz
10 tane yanyana paticik sehri bence hoş durur
"allianceyiz ama biş yapmiyoroz" ehh su an ki allaincelerin cogu "local" alliance pagandir woodtur dierleridir onlar "continent" chatten recruit yapan grublar normal tabi...

edit : yan oturarak yazmak kötü hakaten :p tonla typo yapionuz p: hele bdie cay iciyosaniz.. p:
Sosyal ağlarda paylaş

tek başıma woostoriod diye bir guild e savaş açtım çok zevkli tavsiye ederim.

taşınma işine gelince yarı boş vs kurtarmaz en az 1 ay populasyon almayacak bir mekana gitmemiz lazım herşeyden önce oraya gitmek günler alır şehri kurdun malzeme yollamak dünyanın zamanını alır.Bu nedenlerle yarım yamalak gelişmişken mekana adam gelmesini göze alamayız
Sosyal ağlarda paylaş

işte o malzeme yollama işi için o mekanda zaten var olan oyuncular olmaliki bize destek olabilsinler biz gelişene kadar..
atiyorum 14 zehirle xata salca oluruz bol bol p:
bilmyiorum ne kadar sürüyo 52 den 14 e gitmek p:

edit : bide sanirim o guildle barişmi ne yapilio hehe xat bişiler yapiyodu ama :)
Sosyal ağlarda paylaş

size tavsiyem simdilik herkes kassin kasabildigi kadar, ve ikinci sehiri dikecek konuma gelsinler, sonra yeni acilan bir continent'a gecelim topluca, 30-40 kisi gecersek cidden guzel bir guc olusturmus oluruz, ama ayni continentte olmadan da alliance isleri yurur, mesela birileri ikinci sehrini sirf savasmak icin asker basmak icin bisi yapar bi kac kisi ona paso resource yollar, bu da bir ornek mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

alarm !

lol

Trade yaparken elemanın biriyle tanıştım, allience a gelin dedi (Paticik degil, bizim mini Meatballs allience a). Dedim yok biz geyigine kurduk bunu. Eleman sonra incelemiş sanırım, Paticik le ally gorunuyorsunuz bu son trade imiz olabilir yakında onlara dalacaz dedi :)

4PwnyBoyz

Yakınınız da var mı bu adamlardan kontrol edin.

whisper için /w nickname, reply için olanı bulamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

hehe eed ben hech görmedim o kırık isimli allainceyi 52de
gelsinler beklerim falla da görmedim yane

heh baktim da yerlerini göremesemde
6 kişiler 228 ranklari

tekrar edit :p
adamlarin en güclüsü 2.8k puanda /bana 8 saatte buyursun gelsin p:
52delermiş
ikinci en güclüleri 45 te fistanımı kestirmisler acaba gözlerine .p
Sosyal ağlarda paylaş

Gladmir said:

alarm !

lol

Trade yaparken elemanın biriyle tanıştım, allience a gelin dedi (Paticik degil, bizim mini Meatballs allience a). Dedim yok biz geyigine kurduk bunu. Eleman sonra incelemiş sanırım, Paticik le ally gorunuyorsunuz bu son trade imiz olabilir yakında onlara dalacaz dedi :)

4PwnyBoyz

Yakınınız da var mı bu adamlardan kontrol edin.

whisper için /w nickname, reply için olanı bulamadım.

BU NE LAN

BU SAYGISIZLIK CEVAPSIZ MI BIRAKILACAK?

MUSTER THE ROHIRRIM!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...