Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uyyyy çok mutsuzum :(

daylan

Öne çıkan mesajlar

cok yakın bi erkek arkadasım var. ve düzenli bi ask hayatı olmayan bi adam.yani en cok hayatında dostları ve işi için yaşayan bi insan da diyebiliriz.kendine has tarzı ne biliyim tipide fena değil hani kızlarda pek begenir zaten agahı,fakat düzenli bi aşk hayatına hiç girmemişti. neyse artık benım sayemde bi sevgilisi var :(
benım sayemde diyorum cunku kız benım arkadasım sayılır ama değil yani sadece tanıyorum o kadar.
Allah benı kahretseydi de buna vesile olmasaydım.
artık düzenli bi sex hayatı,temiz bir evi,ütülü t-shirtleri,boyalı harleyleri hazır bi şekilde artık önünde.
ee önünde önünde olmasına da buraya kadar iyi hoş ama bundan sonrası benım için fena; artık ne beni arıyor,soruyor,ilgileniyor varsa yoksa sevgilisi.
ne derdimi anlatabiliyorum ne sevincimi paylaşabiliyorum.
hayır yanı iş çıkısı yorgunluk kahvesi keyfimiz vardı bi oda yok artık . :(
ayırmak da istemiyorum o oyle cok mutlu.
ama ben de böyle çok mutsuzum :(
kızı da pek guvenmıyorum acıkcası bunu cook onceden ona demiştim ama sanırım bizimkisi aşık gibi bişey oldu dediklerimi hemen unutmus of :(
ne biliyim ya bencilmi davranıyorum ama kız harbiden guvenılmez insan napıcam bilmiyorum :(
bide kızdan önceden ciddi anlamda hoslanmıyordum hala da öyleyim hatta suanda 2 katı hoslanmıyorum ama asıl işkence seviyormus gibi yapmak zorundayım yoksa arkadasımla da aram bozulcak
Aman Allah'ım .....
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...