Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

galatasarayın transferlerinde gelişmeler

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

said:
blackchaos, 11 Haziran 2004 15:17 tarihinde demiş ki:
ulan gelmesin o gallardo döverler onu burda herif manyak ya

river-boca maçı vardı.
gitti kaleciyi dövdü yetmedi bide antrenörlerini dövdü
antrenör yerde yatıyor baygın bi şekilde
kalecininde burnu ve yanağa kanıyordu

çok feci yumruk atıyor =)
özellikle sol kroşeleri çok iyi ayrıca kendini iyi kollayabilen bir futbocu kalabalık arasından çok rahat yumruk atıp pozisyon yaratabiliyor kendisine kavga çıkarmakta üstüne yok.
kesinlikle iyi bi transfer
pascalım olucaktı alıcaktı bunun aklını

budurumda johnsonı verdikten sonra hiç şansımız yok bu sene bzm :)[signature][hline]a.k.a wicked
Kenderleme, 28 January 2004 23:01 tarihinde demiş ki:
geçen sene 6S olduyduk bu sene de G5 olduk galiba :P
Girin girin hepinizi beklioruz!: e-all
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 09 Haziran 2004 09:36 tarihinde demiş ki:
e sen cansunla sürene "pezewenk" demişsin
dingo nun ahırımı bura nedir bu agresiflik
Canaydın deden flnmı oluyo senin nedir bu savunma azmi böyle anlamış değilim.

nerde kullandığımı bulamadım ama dorudur :) ama ben o kelimeyi sürekli kullanırım yoksa adamları sewmediğimden diil :) ewt başarılar kazandılar ii de başkanlardı tuttuğum adamlardı ikisi de ama bütün hesaplarını yaptıktan sonra borçları özhan canaydına bırakmaları biraz ayıp :)

said:
Szasstam, 09 Haziran 2004 16:48 tarihinde demiş ki:
Mrbomb ben neden yapmadı demiyorum gelmeden bilmiyormuydu klubün borcu olduğunu biliyordu , yok sağır sultan biliyordu.

O zaman hangi akla hizmet tutamıyacağı sözler verdi. Dürüst olsun borç ödicez adam alamıcam diyip gelsin , o zaman azımı açmam ama bana 3 yıldız alıcam ben diyipde sonra aldık diyip olmadık adamları çocuk kandırır gibi önümüze sürmesi komedidir. Yalancılıktır.
...

Anlatmak istediğim bu , Söz vermeseydi borç ödemeye geldim diyip seçilseydi o zaman bu işleri yapsaydı kimse ağzını açmazdı.

Galatasaraya yakışmayan bir yalancı olduğunu düşünüyorum kendisinin.
...

Neyse sen çevrenin etkisinden kurtulupda olaylara Özhan Canaydın ismini korumak için bakmasan o küfür ettiğin 2 başkanında en azından bu zıombi kadar iyi olduğunu görürdün.

taraftar olarak werdiğin tepkide haklısın. werdiği waadleri gerçekleştiremedi diosun doru ama işler planladığı gibi gitmedi. bi kere kafadan bi aig olayı war ki adamlar anamızı ağlattılar. sonra içimizde patlayan oyuncular war. onlara giden paralar baya fazlaydı.
özhan canaydın dönemini futbolcu transferi bakımından fazla hafife aldınız ama frank de boer gibi bi oyuncuyu getirdi adam. her ne kdr yaşlı we formsuz olsa da amsterdam arena stadında resmi asılı olan 2 futbolcudan biri. hala da milli takımın deişmez ismi, euro 2004'te oynicak.
son paragrafına cwp olarak tekrar ediorum cansun we süren için demiş olduğum lafı ben gerçekte de baya kullanırım :)

peki ben de size şunu soruorum. madem özhan canaydın gerçekten bu kadar yararsız bi başkan o zmn camianın önde gelenleri neden hiç seslerini çıkarmıolar? sakın bana "onları susturuo" gibi bi cwp wermeyin. demek ki adamın yaptığı önemli bişeler war. en basitinden böle düşünün

yau unity100 hangi takımlıydı? tartışmaya katılmak üzere yandaş olarak onu çaıriyim die düşündüm :lol:[signature][hline]a.k.a "bay bomba"

[Bu mesaj -MrBomb- tarafından 12 Haziran 2004 02:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi bide şöyle bişey var.
Sürenle Cansun borçları başkasına yıkmak isteseydi Cansun neden başkanlığa aday olsunki?
Hem canaydının ilk seçildiği seçimde adaydı hemde geçtiğimiz seçimde adaydı fakat kazanamadı.

Canaydına camiada bi güven olabilir yada sevip saydıkları bi insan olabilir. Sonuçta ben aday olsam ve sevdiğim birisi aday olsa ona oy veririm oy vermezsem dostluğuma arkadaşlığıma ihanet etmiş olmazmıyım?

3. sayfanın en altındaki mesajında demişsin büyük ihtimalle fizban tarafından 12 haziranda editlenmiş mesaj.[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 12 Haziran 2004 11:22 tarihinde demiş ki:
Şimdi bide şöyle bişey var.
Sürenle Cansun borçları başkasına yıkmak isteseydi Cansun neden başkanlığa aday olsunki?
Hem canaydının ilk seçildiği seçimde adaydı hemde geçtiğimiz seçimde adaydı fakat kazanamadı.

heh bak bu mantıklı bi soru. ama cansunun taktiğini yanlış düşünüosun. o borçları başkasına yıkmak istediği sırada seçime girdiği sene başkan seçilseydi daha başka yeni borçlara girip onları kendisinden sonraki birine yıkıcaktı. ama önceden kalan borçları da ödemeye çalışcaktı. kimbilir belki başta bu borçlara girerken tekrar başkan adayı olcaını hesaba katmamıştı.
ama onun yerine özhan canaydın başkan oldu o da cansundan kalan borçları öderken başka borca girmemeye çalışıo.
ama tabi şunu da sölemek lazım cansun o seçimde pek şansı olduğunu düşünmüodu[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

Hürriyet haberi,
Pazarlıklar bitti

G.Saray’da 10 numara arayışı sürüyor. Yabancı transferi için Monaco’yu mesken tutan Başkan Özhan Canaydın ve Yönetici Fatih Gökşen, uzun uğraşlardan sonra Conceiçao ve Van Buyten’in transferini gerçekleştirirken, üçüncü yabancı konusunda somut adım atamadı. Kallon ve Lamouchi ile yapılan pazarlıklarda anlaşma sağlanamayınca, yöneticiler iki futbolcudan vazgeçti.

Süre istedi

Orta sahayı Conceiçao ve Saidou ile güçlendiren sarı kırmızılılar, oyunu yönetecek futbolcu için de River Plate takımında oynayan Gallardo’da karar kıldı. Yönetim, transfer tekliflerinin çoğalmasından dolayı yıllık istediği parayı 2 milyon 400 bin dolara çıkaran Arjantinli futbolcuya son olarak 2 milyon dolar önerdi. Gallardo, cevap vermek için süre istedi.

Her sene böyle oluyor, birkaç ünlü isim ortaya atılıyor, görüşmeye gidiliyor, pahalı bulunuyor, vazgeçiliyor. Yaw salakmısınız o adamların pahalı olacağı belliydi zaten, giderken bilmiyormuydunuz?

Gene birsürü isim atılacak ortaya, en sonunda böyle saidoo gibi adı sanı belli olmayan ezik 3-5 tip alıp kapatıcaklar transferi. Concecaio diye de sevinmeyin, çok inanılmaz bir futbolcu değil, idare eder...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eagle_dnz, 13 Haziran 2004 14:38 tarihinde demiş ki:
said:
Cthulhu_, 13 Haziran 2004 14:33 tarihinde demiş ki:
Concecaio alındı kesin :) mutlu oldum be transfer yaptık be !! holey :))

MUTLU OL İYİ BAK KENDİNE!

sora fitil fitil gelecek bunlar!

tahrik etmeyek[signature][hline]Eye of twilight, give us sight...
Take our offer, give us might...
Make our power, tears of night...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
saidou transferine sevindim ben. aurelio'nun tıpkısının aynısı diyebiliriz. biraz daha az teknik ama hücum ve defansa katkısı daha iyi.
concecaio da iyi oldu.

kaldı bir tane oyun kurucu. bu da gallardo olursa 100. yılda şampiyon olacak bir kadro kurulmuş olur. ancak oyun kurucu transfer edilmezse ben bu sene yine milan'ı desteklerim[signature][hline]Silthanas, 15 Mayıs 2004 18:10 tarihinde demiş ki:
hill oyun kurmuyoki abi, bütün maç ordan oraya pas atıp duruyo
Sosyal ağlarda paylaş

ehue nereye şampiyon ? yavaş.
elde birşey yok ki neye dayanarak diosun bunu ben anlayamadım.geçtiğimiz sezon başarısı ? süper transferler ? geçen sezon süper oyunla adı geçen futbolcu ? hiçbişey yok..

demek istediğim gs nin şampiyonluk iddiasının öbür klüplerden fazla olması için en ufak bi neden bile yok.çok çekişmeli olacağı kesin ama gs bu çekişmeye dahil olur mu olmaz mı bunu zaman gösterecek.[signature][hline]15...14...13....................3...2...1...Yanıtla
Sosyal ağlarda paylaş

Evet yönetimin üstün bir başarısı var yazılanlar doğruysa ligin bitmesi ile gallardo ameliyat olucak ve atroskopi geçircekmiş , 2 ay sahalardan uzak kalıcakmış , bizim güzide yönetimde bunu biliyormuş.

Ede bu adamın kendini toplaması form tutması seneyi bulur , tamam süper adam olabilirde 100 yılda işime yaramayacak adamı napıyım ben bu sene eyyy yönetim...

El insaf edin

PS: Umarın yazılı basınımız gene havadan atarak yazıyordur.[signature][hline]Hiç kimse beni anlayamaz ,
Hiç kimse...

Sosyal ağlarda paylaş

BJK de şampiyon olamaz o halde geçen sezon başarısı onunda yok hatta çöküş vardı.
Kendi söylediklerinizle çelişiyosunuz neden şampiyon olamasınki gs?
Yunanistan da yoktan var oldu en güzel örnek şampiyonanın letonyadan sonra 2. en güçsüz takımıydı finalde şu an.

Tamam fener dururken gs şampiyon olsn istemem ama gsnin ligden kopmasınıda istemem şampiyonda olabilirse olsn alkışlarız.[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...