Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aldatıldım.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:

jahrein ne diyorsun ya gerçekten anlamıyorm

kahve olayında şimdi kız asistanı mı çağırmış, ben biri buyseyi çağırmış biliyodum sori

bi de şu var hakkaten. o gün topiğe yazanların %90 ı "ye kızı" demişti. baya salak bi durum ortaya çıkmış o zaman eğer böyleyse sdkflj
Sosyal ağlarda paylaş

Jahrein said:

kermit said:

Jahrein said:

Buyse said:

bende ne varmış abi. Bir ayı geçiyor ben teklif edeli. Ben çok fena güveniyordum ona. Belki aynı şehirde olsak gider birşeyler yapardım. O yavsak asistan için birşeyler düşünüyorum ama dur bakalım.

argadaşım asistanın suçu yok. free for all'uz sonuçta hepimiz. yalan mı?
ama kadınlar free for all olamazlar kültürümüzde. bu durumda namus temizlemek şarttır. git yay bence olayı.

evet
çarpıklığımızı bir anda gözler önüne serdim. ne kadar ilginç bişey lan

ffa yız yani hgmm
kalkıp annenle adım çıksa benim ffa yız ya diyip geçiceksin ?

işte mesele de o. mesela örnek verelim. benim senin annenle adım çıktı. bana göre normal bişey olur erkek adam ffa her fırsatta dişi istekliyse işini görür gerisine kafa yormaz. ama bu örnekte anne ffa değil. koca ve çocuklar anneyi linç edip beni öldürmeye çalışabilirler.
toplumumuzun yamuk yapısı kermitçiim

hayır sen konuyu yannış anladın.
olay burda benim senin annenle adımın çıkmasıydı.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

Jahrein said:

kermit said:

Jahrein said:

Buyse said:

bende ne varmış abi. Bir ayı geçiyor ben teklif edeli. Ben çok fena güveniyordum ona. Belki aynı şehirde olsak gider birşeyler yapardım. O yavsak asistan için birşeyler düşünüyorum ama dur bakalım.

ama kadınlar free for all olamazlar kültürümüzde. bu durumda namus temizlemek şarttır. git yay bence olayı.

evet

ffa yız yani hgmm

işte mesele de o. mesela örnek verelim. benim senin annenle adım çıktı. bana göre normal bişey olur erkek adam ffa her fırsatta dişi istekliyse işini görür gerisine kafa yormaz. ama bu örnekte anne ffa değil. koca ve çocuklar anneyi linç edip beni öldürmeye çalışabilirler.
toplumumuzun yamuk yapısı kermitçiim

hayır sen konuyu yannış anladın.
olay burda benim senin annenle adımın çıkmasıydı.

anne karıştırmasak?
teyze yenge filan olsa? =(
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

Cons said:

kermit said:

Jahrein said:

Buyse said:

evet

ffa yız yani hgmm

BENİM ANAM MEZARDA LAN MEZARDA

başın saolsun bilae

tmm beyler sus
sus .... ecdadını bi sus
Sosyal ağlarda paylaş

asistanın nasıl suçu yok ulan. herif hem evli hem öğrencisini kullanıyor. ileride bu mahlukatın götünde kıllar ağarınca not için genç öğrencilere musallat olmayacağını nasl bileceksin?

free for all diye uçkuruna sahip çıkamıyorsa herif, yakalanınca da cezasını bulmalı. intihar falan da hikaye inanma. böyle şerefsizliği yapan karı intihar falan etmez merak etme.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...