Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aldatıldım.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

yapmam hayır. Annesine söyledim sadece kızına sahip çık metres olacak orospu olacak diye. Vicdan azabı bir ömür ona yeter. Ben ona öyle iyi davranıyordum ki şu dünyada en son aldatılacak adam olarak görüyorum kendimi. Çapkınin önde gideniydim. O üzülmesin diye kızlardan bile uzaklaşmıştım. Bundan sonra onu böyle seven adam bulamaz. Paçavra olsun dursun. O ona yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

Çapkın olsaydın aldatmazdı muhtemelen.
Bırak yea, gerizekalıymış kız hak etmiyormuş seni.
Evlenseydiniz o zaman da aldatırdı yani. En azından evlenmeden gerçek yüzünü görmüş oldun son anda kurtarmışsın paçayı.
Sonra bir de boşanma davasıyla uğraş sdf.

Neyse boşver bir an önce atlatabilmeye bak.

@speys evet yüzük olayını sonra gördüm^^
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

allah düşmanımın başına vermesin. Çok bok haldeyim. Ben onun için neler düşünüyordum. O kendini nelere layık görmüş. Bir ay yüzüme baka baka yalan söylemesi en ağırı.

Hiçde kendini bok gibi hissetme dostum. Sana göre değilmiş boşver.
Sosyal ağlarda paylaş

gidip yayamaz abi nasıl kendını daha kotu duruma dusuracek adam.hem aldatılmıs hemde mıllte benım kız arkadasım benım boyle boyle boynuzladı dıye mı anlatacak?
ama o asistanın karısına bi mektup yazabılır içini rahatlatmak için.
gerci bence o adamında pek sucu yok hangı erkek olsa gelen kıza s..r cekmez neticede.
uzuldum tabı durumuna ve patininde godoş olmayıp kısa sure ıcınde bıcok msj la tepki vermeside hosuma gitti.
gecmıs olsun yeniden
Sosyal ağlarda paylaş

benim başıma gelse böyle bir olay okula direk yayardım bunu. asistanın işi bile tehlikeye girebilir bu durumda. üstüne bir de asistanın karısına gider söylerim. daha sonrasında hiçbir pişmanlık yaşamayacağını garanti ediyorum sana.hakeden birisine alınan intikam muhteşem bir duygu gerçekten. kevaşeden de geç olmadan kurtulduğun iyi olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...