Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aldatıldım.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

fede said:

niye etiğin getirdiği durum olm. adam topluma hizmet için mi aldatıldı. istediğiniz şeyleri çoğu adamı küçük düşürecek ama başkalarına yararı dokuacak şeyler. sadece ulan bi kahraman çıksa da şöyle yapsa diye düşünüyosunuz. buyse kahraman değil senin benim gibi adam. en az zararla nası çıkar onu düşünmesi lazım

hacı kahraman olmasını istemiyor ki kimse. kadını düşün. kendini onun yerine koy.

evlendiğin kişi başkasıyla yatıyor. kim olsa bunu bilme hakkı vardır. o yüzden etiğin gerektirdiği durum.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

olmuo mu ktunnel falan.

biri kasıp ip tracking yaparsa illa ki bulur.

ha, onu yaparlar mı bilmiyorum (genelde terör/hack suçları için yapıyorlar ama) isterlerse bulurlar. çünkü ktunnel dediğin şey de sonuçta log tutuyor. sadece bulunman gecikir biri azmederse seni bulmaya.

o yüzden her türlü internet cafe. güvenlik kamerası olmayanlardan.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

ktunnel ip'yi ne kadar saklar. bi ihbar maili atsam asistanın hocalarına? bölüm başkanına?

ihbar maili telefonla arama gibi seyler şaka olarak algılanabilir bu yuzden yanlıs anlasılabilirsin,git yuzyuze konus bolum baskanıyla randevu alıp adam gibi,yoksa ciddiye kimse almaz seni,hatta kesin hocanın bıraktıgı bi ogrencisi falan derler gecerler
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

Buyse said:

ktunnel ip'yi ne kadar saklar. bi ihbar maili atsam asistanın hocalarına? bölüm başkanına?
ihbar maili telefonla arama gibi seyler şaka olarak algılanabilir bu yuzden yanlıs anlasılabilirsin,git yuzyuze konus bolum baskanıyla randevu alıp adam gibi,yoksa ciddiye kimse almaz seni,hatta kesin hocanın bıraktıgı bi ogrencisi falan derler gecerler

katılıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

Buyse said:

yok ben kesin tarih ve isim verdim mailde. hatta günlükten bir parça koydum ve ciddi bir dilde yazdım. öyle aga sizin asistan benim nişanlıya vurmuş gibi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

Buyse said:

bu arada kendisi şu anda ilk sevgilisiyle beraber dışarda. kendini toparlaması için morale ihtiyacı varmış. neyse ya ayrıntı vermeyeyim fazla.

oooo abi sen bu kızı daha takıyon mu kafaya,sen de cok safmıssın kusra bakma bi insanla cıkmadan iyice karakterini tahlil et gönül kaptırma hemen
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

"nutella yerim" said:

Buyse said:

yok ben kesin tarih ve isim verdim mailde. hatta günlükten bir parça koydum ve ciddi bir dilde yazdım. öyle aga sizin asistan benim nişanlıya vurmuş gibi değil.

abi ne bileyim her turlu saka olarak algılanır ciddiye alınmaz gibime geliyor mail olarak
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...