Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aldatıldım.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Mal said:

NoTwisT said:

Mal said:

adamdan ne istiyosunuz? intikam alman gereken kişi kız. adam senin için yabancının biri. kız o adam olmasa başka biriyle yatacaktı. adammı ayartmış kızı anlamadım.

Adam kizin nisanlisi oldugunu bile bile yapmis bunu ama, bundan buyuk hakaretmi olur bilae

abi bi kız benle yatcak pozisyona, duruma gelsin ve ben nişanlıyım desin. içimden hasiktir ordan der devam ederim. bu kadar saçma şeymi olur? o nasıl nişanlılık. adamlık bi durum yok bence. git teşekkür et hatta, ben belki evlencektim bu kızla hayatımı kurtardın diye.

aynı duruma düşersin inş
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

terbiyesizlik falan yok ortada. başından bişey geçmiş yada benzer bi kızla kötü bir anısı var ki yazmış adam. tanımam etmem kingpini bu arada.

Abi tamam da başından bu konuda kötü bir olay geçmesi, bütün böyle zorluk çekmiş kızlara cüzamlı muamelesi yapmasını haklı kılmıyor, bilgisiz ve önyargılı kılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

milletin kötülük yapana kötülükle cevap verme ve aman bi şans daha ver. düzelicektir elbet tavırları sonucu kanunen suç sayılmayacak şeyleri yapanlar rahatça insan içine çıkabiliyor, suçlarından bi su dökünüp arınabiliyorlar.

karısını aldatan adam buyse'yi aldatan kız kadar ve hatta daha da fazla şerefsizdir.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır abi, yargılamama meselesi falan değil bu.
Ne demek babasız büyüyen kızlar karaktersiz oluyor ya? Sadece baba mı büyütüyor çocuğu? Anne insan değil mi; ebeveyn değil mi? Ya da anne babadan daha mı aşağıda bir ebeveyn?
Bu nasıl bir saçmalıktır?
Sosyal ağlarda paylaş

genelleme

anne babası ayrı, kavgalı büyüyen çocuklar üzerine mecburen sorunlar yansır
çocuğun kız olması, erkek olması neyi değiştirecek
anne babası bileşik olan çocuklar da sorunlu olabilir deyip bitireyim
hatta anne babası ayrı çocuklar, bileşik cocuklardan çok daha sorunsuz da olabilir

daha bürsürü varyasyon
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

fede said:

buyseye söven yok
özetliyorum
1)herkez kızı öldür diyor
2)bi grup asistanı da öldür diyor
3)ni azınlık asistanın bi suçu yok random guy diyor
4)bi grup arada kingpine daldı
5)bi grup da geçmiş olsun dedi geçti çok küçük bi grup

herkes