Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aldatıldım.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Gimli said:

Burda intikam intikam diye gaza gelen insanlar hayatlarında kaç kere böle bişey yaşadılar da intikam aldılar merak ettim doğrusu

Yapılacak en temiz iş. Gidersin, sizinle buluşmak istiyorum dersin.

Bunlar gelince oturursun bi yere hiç renk vermeden. İkisinin de suratına tükürür eyvallah der gider, hayatına devam edersin.

Hiç uğraşmaya gerek yok avukat falan. Onlar yaşasın utançlarıyla utanmaları varsa

Ben yaşadım intikamda aldım. içimde patlayacagına rahatladım zaten intikamdan kastımız git as kes vur kır degil.

kızın ailes, asistanın karısı vss paylaş gitsin ne icine atıyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

Kizin babasina, asistanin karisina haber verki yanlarina kalmasin, seninde kafan rahatlar- ilerde "lan agzima sctilar yanlarina da kaldi" diye pisman olmazsin.

Gayet sakin sekilde anlat durumu, ic huzura kavus, birak gerisini onlar dusunsun.

Ha bide bu olay cok hayirli olmus, kiz sana hic soylemeyebilirdi veya siz evlendikten sonra da aldatabilirdi, daha fena olurdu. Kevaselik varsa serde iflah olmaz o.

(sadece ilk sayfayi okudum sonradan egzantrik bi gelisme olduysa bilmiyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

sonata artica - letter to dana
duman - helal olsun
tanju okan - öyle sarhoş olsam ki
johnny cash - hurt
çamur - sergüzeşt
tanju okan - kadınım
sezen aksu - el gibi

bu şarkıların yanında bir doz büyük içiyorsun.

gecenin sonlarına doğru da yine tanju babadan koy koy koy u dinliyorsun.

olum acı iyidir arada canım çekiyor lan üzülecek bişi arıyorum. baktım da olum baya baya sapığım lan ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

sonata artica - letter to dana
duman - helal olsun
tanju okan - öyle sarhoş olsam ki
johnny cash - hurt
çamur - sergüzeşt
tanju okan - kadınım
sezen aksu - el gibi

bu şarkıların yanında bir doz büyük içiyorsun.

gecenin sonlarına doğru da yine tanju babadan koy koy koy u dinliyorsun.

olum acı iyidir arada canım çekiyor lan üzülecek bişi arıyorum. baktım da olum baya baya sapığım lan ben.

buda ayrı kafadan :D acı arıyormuş en iyisi sapık olmak boşver devam
Sosyal ağlarda paylaş

son 5 sayfayı okumadım da bişey yapmıyacam allahlarından bulsun demişsin abi etme eyleme allah aşkına. Unutacağını mı zannediyorsun sen bu kazığı. Her içtiğinde aklına gelecek neden böyle yaptım neden çakamadım 2 tane suratının ortasına diyeceksin. Hele onları bi yerde mutlu görürsen ayrı yada beraber bu seni nasıl kahredecek biliyo musun sen ?
Tamam allahından bulur denmiş te ya bulmazsa? Sen üzülürken onlar mutlu olursa bu sana ne kadar koyar düşünebiliyor musun? Yapma allah aşkına, ben kahrolurum burda yaptıkları yanlarına kar kalırsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Coder said:

abi ben seni bu kadar net bir şekilde aldatıldığını paylaşabildiğin için tebrik ediyorum, ciddi özgüven..

PS : anladığım kadarıyla durumda bu özgüvenden olmuş zaten..

Bende sasirdim, kesin "bi arkadasinin basina gelmistirde typo vardir" diye dusundum bi an/
Sosyal ağlarda paylaş

alkollu arac kullanmaktan ehliyete el konmasa hala daha deli gibi insanlar icer icer soforluk taslarlardı.kendimden ve cevremden biliyorum artık araba kullancak adam 1 bira bile icmeye tirsiyor.

bu ne alaka dersen , bir insan yanlıs yaptıgı bir seyin cezasını gormezse tekrar eder.bi sekilde cezalandırman gerekiyor ki hem sen tatmin ol hem de karsındaki naptının farkına varsın.sonuc olarak insan egolarıyla yasayan bir varlık.bu da koruman gereken bir ozellik oldugunu dusunuyorum.

kısacası ayar çek.
Sosyal ağlarda paylaş

ya illa bir şeyler yapmam gerek diye de düşünme, bu gerekliyse senin kendini iyi hissetmen için gerekli, 'adalet yerini bulsun' ya da 'öyle yapılması gerek' diye diil.

CaNNi said:

Unutacağını mı zannediyorsun sen bu kazığı

unutur zamanla elbet, unutmak değil de acısı azalır diyelim. limiti 0'a gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

gayipten_gelen_ses said:

benim başıma benzeri geldi işi abartıp kıza ve adama ölüm tehditleri yapmaya başladım ki kızın babası arayıp savcılığa vericem dedi hede hödö

Abartı tabi o. Hiç kızla veya adamla muhattap olmayacaksın. Sen ver dilekçeni. Ayrılmışsınız falan diye soranlara da sağolsun asistanla yatmış falan dersin. 5-6 kişiyle konuşsan zaten o yeter. Sonra olayları akışına bırak.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...