Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aldatıldım.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

axedice niye asistana dokunma diyor yav inatla. :p yoksa? lol.

bizde de var böyle bi asistan. sınıfta a maddi durumu çok iyi olmayan bi kız var sürekli yavşıyo derste el kol atmalar falan. en son odama gel de sana ücretsiz kaynak vereyim kitap vs diyordu. kız da ısrarla uzak duruyor bu adamdan. hayır bir de kızın sevgilisi çocuk da aynı sınıfta.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

annesinden gelecek tepkiyi bekliyorum. eğer rica ederse birşey yapma diye onun hatrına yapmayacağım. karısına söylemeyi düşünüyorum ama.

annesi sana ne icin onay vercek ki?
git yap agzina sic kahpenin diyecek hali yok be, ne hata yaparsa yapsin annesi her zaman affeder onu.
ama karisina söylemek konusunda haklisin, dogru.
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

ne resti abi ahaha
kızın adının okulda o. ya çıktığını bi düşünsene. bütün okul biliyo, adamlar filan geliyo naber diye. ya okulu bırakıcak, ya intihar edicek. ne kadar kaşar olursa olsun hiç bi kız dayanamaz buna

her koyun kendi bacağından asılır. kaşar bence. bişi olmaz yani.. gider paşa paşa okuluna. en olmadı kaydını alır işte.

ama yemez yani..

hem yese bile dert değil. kayıtlara legit kill olarak geçer aldatılan taraf için.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

abicim
asitanın karısına söyle diyosunuzda
asistanın çocuğu varsa hiç düşündünüzmü peki ?
ne kadar celallendiniz bi anda ya

İlerde de devam etsin çocuğu varken. babası oğlunu düşünmüyor abi, anası düşünüyorsa ayrılır zaten o yüzden gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

fede said:

ne resti abi ahaha
kızın adının okulda o. ya çıktığını bi düşünsene. bütün okul biliyo, adamlar filan geliyo naber diye. ya okulu bırakıcak, ya intihar edicek. ne kadar kaşar olursa olsun hiç bi kız dayanamaz buna

her koyun kendi bacağından asılır. kaşar bence. bişi olmaz yani.. gider paşa paşa okuluna. en olmadı kaydını alır işte.

ama yemez yani..

hem yese bile dert değil. kayıtlara legit kill olarak geçer aldatılan taraf için.

hayir onu birak. bunu duyan her insan gelip YA BABA DUYDUM YA COK ÜZÜLDÜM:( diye aciyan gözlerle sana bakcak. adeta bi kücük besleme muamelesi cekcekler. cekilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...