Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aldatıldım.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

balon said:

ben asistanın eşindeyim hala, hadi sen bir şekilde şanslıydın.

adamın ilk vukuatı değil. abi bu kız milleti cidden çok saf. adam iki yakınlık göstermiş, emrivaki yapıp evine gelmiş sarılmış falan sonraki gün tekrar gelmiş. o da istemiş abi işte. beni en çok deli eden bu. göz göre göre aldatılmışım. çıldıracak gibi oluyorum ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

balon said:

ben asistanın eşindeyim hala, hadi sen bir şekilde şanslıydın.

adamın ilk vukuatı değil. abi bu kız milleti cidden çok saf. adam iki yakınlık göstermiş, emrivaki yapıp evine gelmiş sarılmış falan sonraki gün tekrar gelmiş. o da istemiş abi işte. beni en çok deli eden bu. göz göre göre aldatılmışım. çıldıracak gibi oluyorum ya.
git ve o asistanın hayatını piç et.

hemen.

şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

ya buyse kusura bakmada
senin kendi aklın yokmu
şu anda ne yapmak istiyosan en çok onu yap arkadaşım.
pişman olunacak bişide yapsan kendin yapmış olacaksın sonuçta.
burdan birisinin aklıyla ben olsam işemeye gitmem

abi yok kendi aklımla yapıyorum zaten ne yapacaksam. burada dert paylaşıyorum. başka kimle konuşayım. sinirimi atacak biryer lazım. ne yaptığımı bilecek halde değilim işin açıkcası.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu asistanın öğrencilere karşı bi sürü kozu olur, kandırması çok kolaydır. kevaşedir biri kendi ister yapar da başkası çok daha saf olabilir veya ne biliyim durumu zor olabilir. okuldan atılcaktır, ailesi zorluyordur, maddi durumu kötüdür vs

o mevkideki biri yoldan çıktıysa daha adam olmaz bence. kovdur gitsin şerefsizi
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

tavsiye vermeyin abi. adama gitsem ne dicek bana, evine senin sevgilin aldı, beni senin sevgilin istedi, git ona hesap sor diyecek. herif haklı ben ne yapayım.

sen durumu öğrenmişsin , bence en azından adamın karısının da öğrenmeye hakkı var.

karısının bilip sana söylememesini ister miydin mesela
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...