Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Savior of the Bums !

Soulless

Öne çıkan mesajlar

O günde herzamanki çöp tasima görevlerinden yapiyordum Amarr imparatorluk ailesinin agentlarindan biri icin.
Gayet siradan bir gündü agent benden bir grup homeless i uzak bir sisteme götürüp birakmami isteyene kadar.Baska bir cöp atma görevi daha bir anlamda...
Tabii kabul ettim para icin hemen hemen herseyi yapabilecek , prensip sahibi starship kaptanlarindan biri olarak ;)

Doldurdum bumlari gemiye , götürdüm istenilen sisteme ama inmek istemediler.Orda onlara cok kötü davranilacagini hatta öldürülebileceklerini söyleyip benimle kalmak istediler.
Bir minmatarli olarak hayir diyemedim elbette , kargo bolumunde biryerlere yerlestiler. Hala da benimleler , atsan atilmaz satsan satilmaz... :)[signature][hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change

Sosyal ağlarda paylaş

bunlar gibi bir vip eşyasının escrow'dan 3,5 milyona satıldığını gördüm de bir daha vip gelirse köle tüccarlığı yapmaya başlayabilirim.. :)[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...